Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.09.2017 20:00 | Å iroki Brijeg | 2 : 0 | Borac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
10.09.2017 16:30 | Radnik | 0 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost
Kakanj
|
10.09.2017 16:00 | Krupa | 3 : 1 | Mladost |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
10.09.2017 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | LaktaŔi | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Sloga(T)
Trn
|
10.09.2017 17:00 | Vranjak | 2 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Dubrave
Dubrave
|
10.09.2017 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Dubrave | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
BSK
Banja Luka
|
10.09.2017 17:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | BSK |
Velež
Nevesinje
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
10.09.2017 17:00 | Velež | 1 : 2 | IliÄka 01 | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
10.09.2017 17:00 | Jedinstvo(Br) | 2 : 0 | Mladost(R) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
10.09.2017 17:00 | Leotar | 3 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Jedinstvo(BÄ)
BrÄko
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
10.09.2017 17:00 | Jedinstvo(BÄ) | 2 : 0 | Famos |
RadniÄki
Karakaj
|
|
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
10.09.2017 17:00 | RadniÄki | 3 : 0 | OFK Å ekoviÄi | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
10.09.2017 17:00 | OFK Trnovica | 2 : 1 | Podrinje | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
10.09.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Lokanj
Lokanj
|
10.09.2017 17:00 | BSK Ledinci | 2 : 1 | Lokanj | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
10.09.2017 17:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Vlasenica | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
10.09.2017 17:00 | Partizan | 1 : 0 | MiliÄi | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Äelopek
Äelopek
|
10.09.2017 17:00 | Majevica | 3 : 2 | Äelopek |
Rudanka
Rudanka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
10.09.2017 17:00 | Rudanka | 2 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Sloga(J)
JakeÅ”
|
10.09.2017 17:00 | Zvijezda | 3 : 2 | Sloga(J) | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
10.09.2017 17:00 | NaÅ”a krila | 4 : 2 | SkugriÄ | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
10.09.2017 17:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Sloga(DP) |
Äelinac
Äelinac
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
10.09.2017 17:00 | Äelinac | 2 : 0 | Naprijed | ||||||
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
10.09.2017 17:00 | Sloga | 1 : 1 | OFK Brdo | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Milan
Kosjerovo
|
10.09.2017 17:00 | Gorica | 1 : 0 | Milan |
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
10.09.2017 17:00 | Sloga DIPO | 1 : 1 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
10.09.2017 17:00 | Kozara | 0 : 0 | Torpedo | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
10.09.2017 17:00 | 13 Skojevki | 3 : 0 | Tamaris | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
10.09.2017 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Borac(M) | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Ratar
Stara Topola
|
10.09.2017 15:00 | Kalemi | 11 : 0 | Ratar | ||||||
Borac(Å )
Å ibovska
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
10.09.2017 17:00 | Borac(Å ) | 2 : 0 | Potkozarje | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
10.09.2017 17:00 | Biseri | 0 : 4 | Sloboda |
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
GrÄica
BrÄko
|
10.09.2017 17:00 | ObiliÄ | 1 : 0 | GrÄica | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
Äelik
Grbavica
|
10.09.2017 17:00 | SlijepÄeviÄi | 7 : 1 | Äelik | ||||||
JugoviÄ
Gredice
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
10.09.2017 17:00 | JugoviÄ | 2 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost(S)
SandiÄi
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
10.09.2017 17:00 | Mladost(S) | 1 : 3 | Rudar 1925 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Jedinstvo
KoretaŔi
|
10.09.2017 17:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
10.09.2017 17:00 | Gredice | 3 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
10.09.2017 17:00 | Sava 04 | 4 : 0 | Zadrugar |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Brzi
Busnovi
|
10.09.2017 17:00 | Gomjenica | 0 : 2 | Brzi | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Mrakovica
KozaruŔa
|
10.09.2017 17:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Mrakovica | ||||||
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
10.09.2017 17:00 | PodgrmeÄ | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Plamen
Donje VodiÄevo
|
|
Slaven
Dobrljin
|
10.09.2017 17:00 | Plamen | 3 : 1 | Slaven |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Trebavac
Vranjak
|
10.09.2017 16:30 | Kladari Gornji | 1 : 0 | Trebavac | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
10.09.2017 16:30 | Borac(BL) | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
10.09.2017 16:30 | Crkvina | 3 : 3 | SkugriÄ 1964 | ||||||
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Rudar
Stanari
|
10.09.2017 16:30 | PelagiÄevo | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Borac(0)
Osinja
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
10.09.2017 16:30 | Borac(0) | 2 : 2 | Hajduk | ||||||
VuÄijak
Majevac
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
10.09.2017 16:30 | VuÄijak | 5 : 1 | Ukrina | ||||||
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
Mladost
Dobrinja
|
10.09.2017 16:30 | LijeÅ”Äe | 2 : 1 | Mladost |
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(BoÄac)
|
|
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
10.09.2017 17:00 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 3 | Polet KrajiŔnik | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
10.09.2017 17:00 | Vrbas | 2 : 3 | Gomionica | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
10.09.2017 17:00 | Sloga Nektar | 4 : 2 | Omladinac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
10.09.2017 17:00 | Džaja | 0 : 2 | Krajina |
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
10.09.2017 17:00 | MiloÅ” ObiliÄ | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
10.09.2017 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Janja 2009 | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
10.09.2017 17:00 | Priboj | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Balatun
Balatun
|
10.09.2017 17:00 | Semberija | 2 : 0 | Balatun | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
10.09.2017 17:00 | Obarska | 2 : 0 | SteviÄ Jovan |
Polet
Kravica
|
|
BiraÄ
Derventa
|
10.09.2017 17:00 | Polet | 0 : 4 | BiraÄ | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
BuduÄnost
Skelani
|
10.09.2017 17:00 | Branjevo | 1 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Tabanci
Tabanci
|
10.09.2017 17:00 | Jardan | 0 : 2 | Tabanci | ||||||
Pecka
RoÄeviÄ
|
|
Borac
Osmaci
|
10.09.2017 17:00 | Pecka | 2 : 0 | Borac | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
10.09.2017 17:00 | Jasenica | 2 : 0 | Jadar |
Omladinac
BrestovÄina
|
|
Laminci
Laminci
|
10.09.2017 17:30 | Omladinac | 3 : 2 | Laminci | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
10.09.2017 17:30 | Vilusi | 2 : 3 | Bratstvo(K) | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Borac
MaÅ”iÄi
|
10.09.2017 17:30 | Jablanica | 0 : 7 | Borac | ||||||
Obradovac
GradiŔka
|
|
Bratstvo(0)
Orahova
|
10.09.2017 17:30 | Obradovac | 2 : 0 | Bratstvo(0) |
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
|
Mladost(ST)
Srpska TiŔina
|
10.09.2017 17:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Mladost(ST) | ||||||
Dobor
ModriÄa
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
10.09.2017 17:00 | Dobor | 2 : 4 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost(B)
Botajica
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
10.09.2017 17:00 | Mladost(B) | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Omladinac
ModriÄa
|
10.09.2017 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Posavina
MiloŔevac
|
10.09.2017 17:00 | Sloga 73 | 3 : 2 | Posavina |
Pobjeda
TrijeŔnica
|
|
Tavna
Banjica
|
10.09.2017 16:30 | Pobjeda | 3 : 0 | Tavna | ||||||
Drina
Batar
|
|
BjeloŔevac
BjeloŔevac
|
10.09.2017 16:30 | Drina | 7 : 0 | BjeloŔevac | ||||||
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
|
VSK
Velino Selo
|
10.09.2017 16:30 | MeÄaÅ”i | 0 : 1 | VSK | ||||||
Modran
Modran
|
|
Glogovac
Glogovac
|
10.09.2017 16:30 | Modran | 0 : 0 | Glogovac | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
10.09.2017 16:30 | Borac | 0 : 1 | Kolektiv |
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
10.09.2017 16:30 | OFK MagnojeviÄ | 3 : 1 | MagnojeviÄ 2001 | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
10.09.2017 16:30 | Sava | 2 : 3 | Omladinac | ||||||
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
|
GraÄanski
Bijeljina
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | GraÄanski | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
10.09.2017 16:30 | Koridor 2011 | 2 : 1 | LjeljenÄa | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
10.09.2017 16:30 | Polet | 0 : 2 | KovaÄiÄi 08 |
Borac
Ražljevo
|
|
Polet
ÄoviÄ Polje
|
10.09.2017 11:00 | Borac | 3 : 1 | Polet | ||||||
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
10.09.2017 11:00 | BuduÄnost Red Star | 5 : 0 | Sloboda | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
10.09.2017 11:00 | Bobetino Brdo | 8 : 1 | Sveti Jovan |
Omladinac
DrakseniÄ
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
10.09.2017 17:00 | Omladinac | 6 : 4 | Radnik Urije | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Rudar
Blagaj
|
10.09.2017 17:00 | Svodna | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
10.09.2017 17:00 | Rasavci | 2 : 2 | Berek 1975 |
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
10.09.2017 16:30 | Vrbas | 2 : 1 | Crvena zemlja | ||||||
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
|
Bratstvo
PoveliÄ
|
10.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 2 : 3 | Bratstvo | ||||||
Biseri
LiŔnja
|
|
OFK NožiÄko
NožiÄko
|
10.09.2017 16:30 | Biseri | 5 : 4 | OFK NožiÄko | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
10.09.2017 16:30 | Župa | 2 : 1 | Crni vrh |
4. juli
Pojezna
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
10.09.2017 17:00 | 4. juli | 4 : 2 | Zadrugar | ||||||
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
|
Polet
Podnovlje
|
10.09.2017 17:00 | Ozrenski sokolovi | 3 : 1 | Polet | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Borac
Kotorsko
|
10.09.2017 17:00 | 27. Juli | 0 : 3 | Borac | ||||||
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
10.09.2017 17:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 1 | BSK | ||||||
ZboriŔte
ZboriŔte
|
|
RadniÄki
Brodsko Polje
|
10.09.2017 17:00 | ZboriÅ”te | 3 : 4 | RadniÄki |
Napredak
Dijelovi
|
|
Nacional
Bijeljina
|
10.09.2017 10:30 | Napredak | 4 : 1 | Nacional |
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
10.09.2017 10:30 | Lazarevica | 0 : 11 | Sloboda | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Gorica
PuÄile
|
10.09.2017 10:30 | Buk | 1 : 1 | Gorica | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
10.09.2017 10:30 | Proleter | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Mladen PeriÄ
Glogovac
|
|
Polet
Gornji KojÄinovac
|
10.09.2017 10:30 | Mladen PeriÄ | 1 : 3 | Polet |
Voždovac
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
10.09.2017 19:00 | Voždovac | 1 : 1 | Vojvodina |
BuduÄnost
Dobanovci
|
|
Sloboda
Užice
|
10.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
InÄija
InÄija
|
10.09.2017 19:00 | Metalac | 2 : 0 | InÄija | ||||||
ÄSK Pivara
Äelarevo
|
|
Teleoptik
Zemun
|
10.09.2017 16:30 | ÄSK Pivara | 3 : 2 | Teleoptik |
Burnley
Burnley
|
|
Crystal Palace
London
|
10.09.2017 14:30 | Burnley | 1 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Swansea
Swansea
|
|
Newcastle
Newcastle upon Tyne
|
10.09.2017 17:00 | Swansea | 0 : 1 | Newcastle |
La CoruƱa
La CoruƱa
|
|
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
|
10.09.2017 12:00 | La CoruƱa | 2 : 4 | Real Sociedad | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
Girona
Girona
|
10.09.2017 16:15 | Athletic Club | 2 : 0 | Girona | ||||||
Celta Vigo
Vigo
|
|
AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
|
10.09.2017 18:30 | Celta Vigo | 1 : 0 | AlavƩs | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Real Betis
Sevilla
|
10.09.2017 20:45 | Villarreal | 3 : 1 | Real Betis |
Hertha BSC
Berlin
|
|
Werder
Bremen
|
10.09.2017 15:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | Werder | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
10.09.2017 18:00 | Schalke 04 | 3 : 1 | Stuttgart |
Atalanta
Bergamo
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
10.09.2017 15:00 | Atalanta | 2 : 1 | Sassuolo | ||||||
Benevento
Benevento
|
|
Torino
Torino
|
10.09.2017 18:00 | Benevento | 0 : 1 | Torino | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Napoli
Napoli
|
10.09.2017 20:45 | Bologna | 0 : 3 | Napoli | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Crotone
Crotone
|
10.09.2017 15:00 | Cagliari | 1 : 0 | Crotone | ||||||
Verona
Verona
|
|
Fiorentina
Firenze
|
10.09.2017 15:00 | Verona | 0 : 5 | Fiorentina | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
SPAL
Ferrara
|
10.09.2017 12:30 | Internazionale | 2 : 0 | SPAL | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Milan
Milano
|
10.09.2017 16:00 | Lazio | 4 : 1 | Milan | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Genoa
Genova
|
10.09.2017 15:00 | Udinese | 1 : 0 | Genoa |
Lyon
Lyon
|
|
Guingamp
Guingamp
|
10.09.2017 17:00 | Lyon | 2 : 1 | Guingamp | ||||||
Marseille
Marseille
|
|
Rennes
Rennes
|
10.09.2017 21:00 | Marseille | 1 : 3 | Rennes | ||||||
Saint-Ćtienne
Saint-Ćtienne
|
|
Angers
Angers
|
10.09.2017 15:00 | Saint-Ćtienne | 1 : 1 | Angers |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
10.09.2017 16:00 | Radnik | 3 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
10.09.2017 16:00 | Rudar | 5 : 0 | KrajiŔnik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
KljuÄ
KljuÄ
|
10.09.2017 16:00 | Kiseljak | 1 : 0 | KljuÄ |
MoŔevac
MoŔevac
|
|
Goražde
Goražde
|
10.09.2017 16:00 | MoŔevac | 1 : 1 | Goražde | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
10.09.2017 16:00 | Usora | 2 : 3 | Bosna Union | ||||||
Rudar
Zenica
|
|
Azot
VitkoviÄi
|
10.09.2017 16:00 | Rudar | 2 : 2 | Azot | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
10.09.2017 16:00 | IlijaÅ” | 2 : 2 | Radnik |
RadniÄki
Lukavac
|
|
Seona
Seona
|
10.09.2017 16:30 | RadniÄki | 0 : 0 | Seona | ||||||
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
10.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | Bosna(M) | ||||||
DizdaruŔa
BrÄko
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
10.09.2017 16:30 | DizdaruŔa | 0 : 2 | Bosna(K) | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
10.09.2017 16:30 | Svatovac | 1 : 0 | Ingram | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
ProkosoviÄi
ProkosoviÄi
|
10.09.2017 16:30 | Gradina | 2 : 0 | ProkosoviÄi | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Mladost
MaleÅ”iÄi
|
10.09.2017 16:30 | Dinamo | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Sloga
TojÅ”iÄi
|
|
Priluk
Priluk
|
10.09.2017 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Priluk | ||||||
Lokomotiva
MiriÄina
|
|
Mramor
Mramor
|
10.09.2017 16:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Mramor |
Brotnjo
Äitluk
|
|
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
10.09.2017 16:30 | Brotnjo | 3 : 0 | Sloga(U-DV) | ||||||
Grude
Grude
|
|
Turbina
Jablanica
|
10.09.2017 16:30 | Grude | 0 : 1 | Turbina | ||||||
Neum
Neum
|
|
KameŔnica
Podhum
|
10.09.2017 16:30 | Neum | 7 : 1 | KameŔnica | ||||||
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Cim
Cim
|
10.09.2017 16:30 | Branitelj | 0 : 2 | Cim | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
10.09.2017 16:30 | Troglav 1918 | 0 : 1 | PosuŔje | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Sloga(Lj)
LjubuŔki
|
10.09.2017 16:30 | Tomislav | 5 : 0 | Sloga(Lj) | ||||||
Klis
ButuroviÄ Polje
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
10.09.2017 16:30 | Klis | 0 : 1 | Rama |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Borac
IzaÄiÄ
|
10.09.2017 16:30 | Mladost 1938 | 0 : 6 | Borac | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Mladost(V)
VrnograÄ
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac 75 | 0 : 3 | Mladost(V) | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
Omladinac
Sanica
|
10.09.2017 16:30 | Gomila | 2 : 5 | Omladinac | ||||||
Bajer 99
VelagiÄi
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
10.09.2017 16:30 | Bajer 99 | 1 : 2 | Mladost(P) | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
10.09.2017 16:30 | Rudar | 4 : 0 | ŽeljezniÄar |
Proleter
SlavinoviÄi
|
|
Koraj
Koraj
|
10.09.2017 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Koraj | ||||||
Mladost(K)
KikaÄi
|
|
Rijeka
Å eriÄi
|
10.09.2017 16:30 | Mladost(K) | 6 : 3 | Rijeka | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
ŽeljezniÄar
DoboŔnica
|
10.09.2017 16:30 | Mladost(T) | 5 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
ÄeliÄ
ÄeliÄ
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
10.09.2017 16:30 | ÄeliÄ | 1 : 0 | Gornji RahiÄ | ||||||
DSK
Devetak
|
|
VražiÄi 92
VražiÄi
|
10.09.2017 16:30 | DSK | 2 : 1 | VražiÄi 92 | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mladost(P)
PuraÄiÄ
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mladost(P) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
TreŔnjevka
MaoÄa
|
10.09.2017 16:30 | Doboj Istok | 3 : 0 | TreŔnjevka | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
10.09.2017 16:30 | Biberovo Polje | 1 : 3 | Orahovica 74 |
HAÅ K Napredak
UloviÄ
|
|
Odžak 102
Odžak
|
10.09.2017 16:30 | HAŠK Napredak | 2 : 2 | Odžak 102 | ||||||
19 srpanj
OŔtra Luka
|
|
TramoŔnica
TramoŔnica
|
10.09.2017 16:30 | 19 srpanj | 1 : 0 | TramoŔnica | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Hajduk
OraŔje
|
10.09.2017 16:30 | Mladost(DS) | 1 : 2 | Hajduk | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
10.09.2017 16:30 | Mladost(S) | 2 : 0 | Dragovoljac | ||||||
Sloga(P)
Prud
|
|
Bok
Bok
|
10.09.2017 16:30 | Sloga(P) | 4 : 1 | Bok | ||||||
Napredak
MatiÄi
|
|
VitanoviÄi 78
VitanoviÄi
|
10.09.2017 16:30 | Napredak | 1 : 2 | VitanoviÄi 78 |
Novi Å eher
Novi Å eher
|
|
Napredak
Å ije
|
10.09.2017 16:30 | Novi Å eher | 3 : 2 | Napredak | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Fortuna
Zenica
|
10.09.2017 16:30 | Nemila | 5 : 1 | Fortuna | ||||||
Rudar
Breza
|
|
VareÅ”
VareÅ”
|
10.09.2017 16:30 | Rudar | 0 : 2 | VareÅ” | ||||||
StupÄanica
Olovo
|
|
Vis
Kosova
|
10.09.2017 16:30 | StupÄanica | 2 : 1 | Vis | ||||||
Zmaj
BuziÄ Mahala
|
|
Proleter
Makljenovac
|
10.09.2017 16:30 | Zmaj | 5 : 2 | Proleter |
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
ViÅ”iÄi
ViÅ”iÄi
|
10.09.2017 16:30 | Bjelopoljac | 3 : 0 | ViÅ”iÄi | ||||||
KruŔevo
KruŔevo
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
10.09.2017 16:30 | KruŔevo | 1 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Blagaj
Blagaj
|
10.09.2017 16:30 | Iskra | 0 : 3 | Blagaj | ||||||
MeÄugorje
MeÄugorje
|
|
Buna
Buna
|
10.09.2017 16:30 | MeÄugorje | 1 : 3 | Buna |
Drinovci
Drinovci
|
|
Kupres
Kupres
|
10.09.2017 16:30 | Drinovci | 2 : 1 | Kupres | ||||||
Å ujica
Å ujica
|
|
Å ator
GlamoÄ
|
10.09.2017 16:30 | Å ujica | 5 : 0 | Å ator | ||||||
Rakitno
Rakitno
|
|
Junak
SrÄeviÄi
|
10.09.2017 16:30 | Rakitno | 1 : 3 | Junak |
Katarina
Fojnica
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
10.09.2017 16:30 | Katarina | 1 : 1 | Bilalovac | ||||||
Å antiÄi
Å antiÄi
|
|
Gorica
GuÄa Gora
|
10.09.2017 16:30 | Å antiÄi | 1 : 1 | Gorica | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
10.09.2017 16:30 | Karaula | 2 : 1 | OFK Lugovi |
Sloboda
Kerep
|
|
Napredak
OmerbegovaÄa
|
10.09.2017 16:30 | Sloboda | 6 : 0 | Napredak | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
GraniÄar
Brezovo Polje
|
10.09.2017 16:30 | Trebava | 2 : 0 | GraniÄar | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
ŽeljezniÄar
JelovÄe Selo
|
10.09.2017 16:30 | 12 decembar | 0 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Jedinstvo
VuÄkovci
|
|
Polet
Palanka
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Polet | ||||||
VoÄar
Å atoroviÄi
|
|
OFK Vida
Vida
|
10.09.2017 16:30 | VoÄar | 4 : 3 | OFK Vida | ||||||
OgraÄenovac
OgraÄenovac
|
|
Posavina
Brod
|
10.09.2017 16:30 | OgraÄenovac | 2 : 0 | Posavina | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
OFK MeÄiÄa
Donja MeÄiÄa
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac 68 | 2 : 0 | OFK MeÄiÄa |
Turija
Turija
|
|
Sloga
Bikodže
|
10.09.2017 | Turija | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
10.09.2017 | Rudar | 1 : 3 | Mladost(D) | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
Pribava
Pribava
|
10.09.2017 | Borac | 2 : 1 | Pribava | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Mramor
Babice
|
10.09.2017 | Polet | 1 : 0 | Mramor | ||||||
Jedinstvo
HuskiÄi
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
10.09.2017 | Jedinstvo | 0 : 1 | Orahovica 77 | ||||||
BSK
BokaviÄi
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
10.09.2017 | BSK | 1 : 2 | Stjepan Polje | ||||||
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
10.09.2017 | Mladost(VB) | 6 : 0 | Bukovik |
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
Grivice
Grivice
|
10.09.2017 | Gornji Rainci | 1 : 0 | Grivice | ||||||
Srnica
TreŔtenica
|
|
Mladost(S)
Solina
|
10.09.2017 | Srnica | 3 : 0 | Mladost(S) | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
10.09.2017 | Rudar | 3 : 0 | Mladost(GŽ) | ||||||
Omladinac RMU
ÄurÄevik
|
|
Vrana
BanoviÄi Selo
|
10.09.2017 | Omladinac RMU | 2 : 1 | Vrana | ||||||
OmaziÄi 1937
OmaziÄi
|
|
Slatina
BaŔigovci
|
10.09.2017 | OmaziÄi 1937 | 1 : 1 | Slatina | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
10.09.2017 | Mladost 78 | 1 : 0 | OFK Tuzla |
KostrÄ
KostrÄ
|
|
OFK BrÄko
BrÄko
|
10.09.2017 16:30 | KostrÄ | 4 : 0 | OFK BrÄko | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Mladost
Domaljevac
|
10.09.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Frankopan
Å pionica Srednja
|
10.09.2017 16:30 | Korpar | 0 : 10 | Frankopan | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Mladi zadrugar
Donji RahiÄ
|
10.09.2017 16:30 | Ravne | 2 : 3 | Mladi zadrugar |
SpreÄa
Donji Rainci
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
10.09.2017 | SpreÄa | 2 : 1 | Mladost | ||||||
KruŔik
Gornje Vukovije
|
|
Sapna
Sapna
|
10.09.2017 | KruŔik | 3 : 2 | Sapna | ||||||
MemiÄi
MemiÄi
|
|
Husinski rudar
Husino
|
10.09.2017 | MemiÄi | 1 : 0 | Husinski rudar | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
10.09.2017 | Pasci 78 | 1 : 2 | Kiseljak |
Ljiljan
ZimÄa
|
|
LijeŔeva
LijeŔeva
|
10.09.2017 | Ljiljan | 3 : 1 | LijeŔeva | ||||||
Omladinac
PorjeÄani
|
|
Monjare
KoloÅ”iÄi
|
10.09.2017 | Omladinac | 3 : 1 | Monjare | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
MoŔtre
MoŔtre
|
10.09.2017 | Kralupi | 3 : 2 | MoŔtre | ||||||
Dijamant
GrÄevac
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
10.09.2017 | Dijamant | 2 : 0 | Bratstvo |
Äelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.09.2017 17:00 | Äelik | 4 : 0 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
10.09.2017 16:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Å iroki Brijeg | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
10.09.2017 16:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.09.2017 16:00 | Sarajevo | 5 : 1 | Borac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
10.09.2017 17:00 | Velež | 1 : 1 | Mladost |
Kozara
GradiŔka
|
|
Krajina
Cazin
|
10.09.2017 12:00 | Kozara | 2 : 0 | Krajina | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
10.09.2017 12:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.09.2017 12:00 | Sloga | 1 : 4 | Rudar Prijedor |
Goražde
Goražde
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.09.2017 12:00 | Goražde | 1 : 7 | Olimpik | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
10.09.2017 12:00 | Rudar | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
10.09.2017 12:00 | Novi Grad | 1 : 3 | Bosna Union | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Radnik (H)
HadžiÄi
|
10.09.2017 12:00 | Slavija | 1 : 5 | Radnik (H) |
TOÅ K
TeŔanj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
10.09.2017 12:00 | TOÅ K | 4 : 0 | FK Vitez | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Travnik
Travnik
|
10.09.2017 16:00 | Metalleghe BSI | 0 : 5 | Travnik |
Napredak
Donji Å epak
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
10.09.2017 12:00 | Napredak | 0 : 3 | Sloga(SH) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Slaven
Živinice
|
10.09.2017 12:00 | Drina | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.09.2017 12:00 | Sloga(T) | 1 : 1 | Gradina | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
10.09.2017 12:00 | Sloga(GC) | 6 : 0 | Podrinje | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
10.09.2017 12:00 | RadniÄki | 1 : 1 | BuduÄnost |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
10.09.2017 12:00 | Tekstilac Kort | 1 : 3 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Proleter
TesliÄ
|
10.09.2017 12:00 | Sloga | 6 : 0 | Proleter | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Alfa
ModriÄa
|
10.09.2017 12:00 | OraŔje | 7 : 1 | Alfa |
Kozara
GradiŔka
|
|
Krajina
Cazin
|
10.09.2017 10:00 | Kozara | 3 : 0 | Krajina | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
10.09.2017 10:00 | Jedinstvo | 2 : 5 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.09.2017 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Rudar Prijedor |
Goražde
Goražde
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.09.2017 10:00 | Goražde | 2 : 5 | Olimpik | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
10.09.2017 10:00 | Rudar | 1 : 4 | Bosna | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
10.09.2017 09:30 | Novi Grad | 4 : 2 | Bosna Union | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Radnik (H)
HadžiÄi
|
10.09.2017 10:00 | Slavija | 1 : 3 | Radnik (H) |
TOÅ K
TeŔanj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
10.09.2017 10:00 | TOÅ K | 2 : 0 | FK Vitez | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Travnik
Travnik
|
10.09.2017 14:00 | Metalleghe BSI | 3 : 2 | Travnik |
Napredak
Donji Å epak
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
10.09.2017 10:00 | Napredak | 0 : 15 | Sloga(SH) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Slaven
Živinice
|
10.09.2017 10:00 | Drina | 3 : 1 | Slaven | ||||||
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.09.2017 10:00 | Sloga(T) | 1 : 2 | Gradina | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
10.09.2017 10:00 | Sloga(GC) | 1 : 1 | Podrinje | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
10.09.2017 10:00 | RadniÄki | 2 : 10 | BuduÄnost |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
10.09.2017 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Proleter
TesliÄ
|
10.09.2017 10:00 | Sloga | 5 : 2 | Proleter | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Alfa
ModriÄa
|
10.09.2017 10:00 | OraŔje | 2 : 0 | Alfa |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.09.2017 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 4 : 2 | Polet 1926 |
Mladost
Gacko
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
10.09.2017 11:30 | Mladost | 2 : 1 | Sutjeska |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.09.2017 12:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 4 : 0 | Polet 1926 |
Mladost
Gacko
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
10.09.2017 10:00 | Mladost | 1 : 1 | Sutjeska |
Gradina
Srebrenik
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
10.09.2017 13:00 | Gradina | 0 : 2 | Radnik Bumerang | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
10.09.2017 16:00 | Iskra | 1 : 4 | Lokomotiva | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
10.09.2017 16:00 | Fortuna | 0 : 2 | SFK 2000 |
Libero
Goražde
|
|
Äelik
Zenica
|
10.09.2017 16:30 | Libero | 3 : 2 | Äelik | ||||||
ŽeljezniÄar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
10.09.2017 16:30 | ŽeljezniÄar 2011 | 0 : 5 | Å iroki Brijeg |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
10.09.2017 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Banja Luka |