Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Sutjeska
Foča
|
12.11.2017 13:30 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Sutjeska |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
BSK
Banja Luka
|
12.11.2017 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | BSK |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
12.11.2017 13:30 | Mladost(BS) | 1 : 1 | Mladost(R) | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Budućnost
Pilica
|
12.11.2017 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Famos
Vojkovići
|
12.11.2017 13:30 | Velež | 3 : 0 | Famos | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
12.11.2017 13:30 | Jedinstvo(Br) | 3 : 2 | Drina HE |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Lokanj
Lokanj
|
12.11.2017 13:30 | OFK Šekovići | 2 : 0 | Lokanj | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
12.11.2017 13:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Vlasenica | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Milići
Milići
|
12.11.2017 13:30 | Podrinje | 2 : 0 | Milići | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
12.11.2017 13:30 | Radnički | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Čelopek
Čelopek
|
12.11.2017 13:30 | OFK Trnovica | 3 : 1 | Čelopek | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Majevica
Lopare
|
12.11.2017 13:30 | Omladinac | 7 : 2 | Majevica | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
12.11.2017 13:30 | BSK Ledinci | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
12.11.2017 13:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Partizan |
Rudanka
Rudanka
|
|
Sloga(J)
Jakeš
|
12.11.2017 14:00 | Rudanka | 3 : 0 | Sloga(J) | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
12.11.2017 14:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Sloga(DP) |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
12.11.2017 13:30 | Borac | 2 : 2 | OFK Brdo | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
12.11.2017 13:30 | Partizan | 3 : 2 | OFK Lauš | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Milan
Kosjerovo
|
12.11.2017 13:30 | Lijevče | 3 : 2 | Milan | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
FSA
Prijedor
|
12.11.2017 13:30 | Čelinac | 1 : 3 | FSA | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Gorica
Šipovo
|
12.11.2017 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Gorica |
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Obilić
Krepšić
|
12.11.2017 14:00 | Crvena zvijezda | 2 : 2 | Obilić | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
12.11.2017 14:00 | Čelik | 1 : 4 | Rudar 1925 | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
12.11.2017 14:00 | Grčica | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
12.11.2017 14:00 | Slijepčevići | 3 : 3 | Mladost(T) | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
12.11.2017 14:00 | Jugović | 4 : 0 | Zadrugar | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
12.11.2017 14:00 | Mladost(S) | 6 : 0 | Sava 04 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Gredice
Gredice
|
12.11.2017 14:00 | OFK Brezik | 1 : 0 | Gredice |
Brzi
Busnovi
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
12.11.2017 13:30 | Brzi | 0 : 0 | Gomjenica | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
12.11.2017 13:30 | Mrakovica | 0 : 5 | Bratstvo | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
12.11.2017 13:30 | Radnik | 2 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
12.11.2017 13:30 | Slaven | 0 : 2 | Plamen |
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
12.11.2017 14:00 | Skugrić 1964 | 4 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
12.11.2017 14:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
12.11.2017 14:00 | Trebavac | 0 : 2 | Hajduk | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Ukrina
Čečava
|
12.11.2017 14:00 | Borac(BL) | 1 : 1 | Ukrina | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Mladost
Dobrinja
|
12.11.2017 14:00 | Crkvina | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Liješće
Liješće
|
12.11.2017 14:00 | Rudar | 4 : 3 | Liješće | ||||||
Borac(0)
Osinja
|
|
Vučijak
Majevac
|
12.11.2017 14:00 | Borac(0) | 1 : 1 | Vučijak |
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
12.11.2017 13:30 | Šnjegotina | 1 : 2 | Gomionica | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
12.11.2017 13:30 | Rekreativo | 1 : 3 | Krajina | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
|
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
12.11.2017 13:30 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
12.11.2017 13:30 | Vrbas | 3 : 0 | Mladost Farmaprom | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Džaja
Banja Luka
|
12.11.2017 13:30 | Sloga Nektar | 3 : 0 | Džaja |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
12.11.2017 13:30 | Sloboda | 2 : 2 | Miloš Obilić | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Balatun
Balatun
|
12.11.2017 13:30 | OFK Janja 2009 | 0 : 1 | Balatun | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
12.11.2017 13:30 | Priboj | 2 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
12.11.2017 13:30 | Semberija | 1 : 0 | Obarska | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Drina
Amajlije
|
12.11.2017 13:30 | Novo doba | 1 : 1 | Drina |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Posavina
Miloševac
|
12.11.2017 14:00 | Mladost(ST) | 0 : 4 | Posavina | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Partizan
Koprivna
|
12.11.2017 14:00 | Zvijezda | 4 : 2 | Partizan |
Kolektiv
Međaši
|
|
Modran
Modran
|
12.11.2017 13:30 | Kolektiv | 3 : 0 | Modran | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
12.11.2017 11:30 | Međaši | 4 : 2 | Pobjeda | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
12.11.2017 13:30 | Ljeskovac | 3 : 2 | VSK |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
12.11.2017 13:30 | Koridor 2011 | 1 : 1 | Sava |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
12.11.2017 13:30 | Radnik Urije | 1 : 7 | Kiseljak |
Radnički (P)
Pirot
|
|
Teleoptik
Zemun
|
12.11.2017 13:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | Teleoptik | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
12.11.2017 13:00 | Bežanija | 2 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Jagodina
Jagodina
|
12.11.2017 13:00 | Budućnost | 4 : 0 | Jagodina |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
12.11.2017 16:00 | Brekovica 78 | 3 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
12.11.2017 16:00 | Radnik | 5 : 0 | Krajišnik |
Žepče
Žepče
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
12.11.2017 16:00 | Žepče | 0 : 1 | Usora | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Moševac
Moševac
|
12.11.2017 16:00 | Pobjeda | 1 : 2 | Moševac | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Goražde
Goražde
|
12.11.2017 16:00 | Radnik | 0 : 1 | Goražde | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
12.11.2017 16:00 | Azot | 2 : 1 | Bosna Union |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Seona
Seona
|
12.11.2017 13:30 | Dinamo | 1 : 1 | Seona | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
12.11.2017 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Gradina | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Svatovac
Poljice
|
12.11.2017 13:30 | Lokomotiva | 4 : 2 | Svatovac | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
12.11.2017 13:30 | Mramor | 5 : 1 | Dizdaruša | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Budućnost
Banovići
|
12.11.2017 13:30 | Priluk | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Radnički
Lukavac
|
12.11.2017 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Radnički | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
12.11.2017 13:30 | Prokosovići | 3 : 2 | Bosna(M) | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
12.11.2017 13:30 | Ingram | 3 : 1 | Bosna(K) |
Turbina
Jablanica
|
|
Stolac
Stolac
|
12.11.2017 13:30 | Turbina | 0 : 1 | Stolac | ||||||
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Kamešnica
Podhum
|
12.11.2017 13:30 | Sloga(U-DV) | 1 : 0 | Kamešnica | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Posušje
Posušje
|
12.11.2017 13:30 | Brotnjo | 0 : 1 | Posušje | ||||||
Grude
Grude
|
|
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
12.11.2017 13:30 | Grude | 1 : 0 | Sloga(Lj) | ||||||
Neum
Neum
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
12.11.2017 13:30 | Neum | 0 : 1 | Rama | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Klis
Buturović Polje
|
12.11.2017 13:30 | Branitelj | 0 : 2 | Klis | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
12.11.2017 13:30 | Troglav 1918 | 1 : 5 | Tomislav |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Koraj
Koraj
|
12.11.2017 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Koraj | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
DSK
Devetak
|
12.11.2017 13:30 | Doboj Istok | 1 : 3 | DSK | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Čelić
Čelić
|
12.11.2017 13:30 | Biberovo Polje | 0 : 1 | Čelić | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
12.11.2017 13:30 | Orahovica 74 | 6 : 1 | Mladost(T) | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Proleter
Slavinovići
|
12.11.2017 13:30 | Mladost(P) | 0 : 1 | Proleter | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Rijeka
Šerići
|
12.11.2017 13:30 | Vražići 92 | 3 : 2 | Rijeka | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
12.11.2017 13:30 | Gornji Rahić | 3 : 0 | Željezničar |
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
12.11.2017 13:30 | Tramošnica | 2 : 2 | Dubrave | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Hajduk
Orašje
|
12.11.2017 13:30 | Odžak 102 | 1 : 0 | Hajduk | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
12.11.2017 13:30 | Sloga(T) | 2 : 0 | Dragovoljac | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Bok
Bok
|
12.11.2017 13:30 | HAŠK Napredak | 2 : 1 | Bok | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
12.11.2017 13:30 | 19 srpanj | 1 : 1 | Vitanovići 78 | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Napredak
Matići
|
12.11.2017 13:30 | Mladost(DS) | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Sloga(P)
Prud
|
12.11.2017 13:30 | Mladost(S) | 3 : 2 | Sloga(P) |
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Polet
Palanka
|
12.11.2017 13:30 | Graničar | 1 : 2 | Polet | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
OFK Vida
Vida
|
12.11.2017 13:30 | Napredak | 1 : 4 | OFK Vida | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Posavina
Brod
|
12.11.2017 13:30 | Trebava | 3 : 1 | Posavina | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
12.11.2017 13:30 | 12 decembar | 3 : 1 | OFK Međiđa | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
12.11.2017 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
12.11.2017 13:30 | Voćar | 3 : 0 | Ograđenovac |
Pribava
Pribava
|
|
Turija
Turija
|
12.11.2017 | Pribava | 3 : 2 | Turija | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Mramor
Babice
|
12.11.2017 | Mladost(D) | 0 : 3 | Mramor | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
12.11.2017 | Sloga | 1 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
12.11.2017 | Rudar | 2 : 2 | Stjepan Polje | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
12.11.2017 | Borac | 1 : 0 | Bukovik | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
12.11.2017 | Polet | 2 : 0 | Mladost(VB) | ||||||
Jedinstvo
Huskići
|
|
BSK
Bokavići
|
12.11.2017 | Jedinstvo | 7 : 0 | BSK |
Grivice
Grivice
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
12.11.2017 | Grivice | 3 : 0 | Mladost(GŽ) | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
12.11.2017 | Napredak | 1 : 0 | Vrana | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
12.11.2017 | Srnica | 6 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
12.11.2017 | Rudar | 1 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
12.11.2017 | Omladinac RMU | 1 : 3 | Omazići 1937 |
Krajina
Cazin
|
|
Kozara
Gradiška
|
12.11.2017 12:00 | Krajina | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
12.11.2017 12:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
12.11.2017 12:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Sloga |
Iskra
Bugojno
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
12.11.2017 13:00 | Iskra | 3 : 0 | Novi Travnik |
Stolac
Stolac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
12.11.2017 13:00 | Stolac | 0 : 0 | Tomislav |
Gradina
Srebrenik
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
12.11.2017 12:00 | Gradina | 5 : 1 | Napredak | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Drina
Zvornik
|
12.11.2017 12:00 | Podrinje | 0 : 6 | Drina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
12.11.2017 12:00 | Budućnost | 3 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
12.11.2017 12:00 | Radnički | 2 : 3 | Sloga(GC) |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
12.11.2017 12:00 | Bratstvo | 7 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
12.11.2017 12:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga
Doboj
|
12.11.2017 12:00 | Proleter | 1 : 4 | Sloga | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Orašje
Orašje
|
12.11.2017 12:00 | Alfa | 0 : 4 | Orašje |
Krajina
Cazin
|
|
Kozara
Gradiška
|
12.11.2017 10:00 | Krajina | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
12.11.2017 10:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
12.11.2017 10:00 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Sloga |
Iskra
Bugojno
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
12.11.2017 11:00 | Iskra | 0 : 1 | Novi Travnik |
Stolac
Stolac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
12.11.2017 11:00 | Stolac | 0 : 3 | Tomislav |
Gradina
Srebrenik
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
12.11.2017 10:00 | Gradina | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Drina
Zvornik
|
12.11.2017 10:00 | Podrinje | 2 : 3 | Drina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
12.11.2017 10:00 | Budućnost | 7 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
12.11.2017 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Sloga(GC) |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
12.11.2017 10:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
12.11.2017 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga
Doboj
|
12.11.2017 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Orašje
Orašje
|
12.11.2017 10:00 | Alfa | 4 : 2 | Orašje |
Drina
Zvornik
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
12.11.2017 10:00 | Drina | 3 : 0 | Napredak |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
12.11.2017 10:00 | Mineral | 7 : 2 | Tekstilac Kort | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
12.11.2017 10:00 | Željezničar | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
12.11.2017 10:00 | Proleter | 0 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac
Banja Luka
|
12.11.2017 10:00 | Polet 1926 | 1 : 3 | Borac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Alfa
Modriča
|
12.11.2017 10:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 0 | Alfa |
Mladost
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
12.11.2017 11:30 | Mladost | 2 : 0 | Leotar |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
12.11.2017 12:00 | Mineral | 1 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
12.11.2017 12:00 | Željezničar | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
12.11.2017 15:00 | Proleter | 1 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac
Banja Luka
|
12.11.2017 12:00 | Polet 1926 | 1 : 2 | Borac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Alfa
Modriča
|
12.11.2017 15:30 | Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Alfa |
Mladost
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
12.11.2017 10:00 | Mladost | 0 : 2 | Leotar |
Modriča
Modriča
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
12.11.2017 13:30 | Modriča | 2 : 5 | Brotnjo | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Fortuna
Živinice
|
12.11.2017 14:00 | SFK 2000 | 11 : 0 | Fortuna | ||||||
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
12.11.2017 13:30 | Sana 2014 | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
12.11.2017 13:00 | Željezničar 2011 | 0 : 3 | Radnik Bumerang | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Emina
Mostar
|
12.11.2017 13:30 | Široki Brijeg | 1 : 4 | Emina |
Čelik
Doboj
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
12.11.2017 13:30 | Čelik | 1 : 5 | Sloga |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
12.11.2017 19:00 | Brčko Zdravlje | 5 : 3 | Nevesinje | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
12.11.2017 19:00 | Brotnjo | 5 : 4 | Željezničar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Leotar
Trebinje
|
12.11.2017 17:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Leotar |
Šampion
Laktaši
|
|
Obilić
Prnjavor
|
12.11.2017 17:00 | Šampion | 3 : 3 | Obilić |
Glavica
Doboj
|
|
Brod
Brod
|
12.11.2017 20:00 | Glavica | 4 : 3 | Brod | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Derventa
Derventa
|
12.11.2017 20:00 | Glasinac | 4 : 0 | Derventa |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
FMP
Železnik
|
12.11.2017 17:00 | Crvena zvezda MTS | 84 : 77 | FMP | ||||||
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
12.11.2017 21:00 | Union Olimpija | 94 : 85 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Cedevita
Zagreb
|
12.11.2017 19:00 | Budućnost VOLI | 66 : 60 | Cedevita |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Spars
Sarajevo
|
12.11.2017 | Bosna Royal | 71 : 65 | Spars |
Rogatica
Rogatica
|
|
Sokolac
Sokolac
|
12.11.2017 | Rogatica | 64 : 72 | Sokolac |
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
12.11.2017 | Mladost Bulldogs | 76 : 90 | Kozara | ||||||
Ušće
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
12.11.2017 | Ušće | 68 : 83 | Lijevče | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
12.11.2017 | Mladost | 68 : 54 | Una | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Borac 72
Drvar
|
12.11.2017 | Sloboda 73 | 60 : 64 | Borac 72 |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Gradiška
Gradiška
|
12.11.2017 18:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Gradiška |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Mladost
Žepče
|
12.11.2017 | Ilijaš | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Ilidža
Ilidža
|
12.11.2017 | Breza 1934 | 3 : 0 | Ilidža | ||||||
Olovo
Olovo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
12.11.2017 | Olovo | 3 : 2 | Krivaja |
Gacko
Gacko
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
12.11.2017 | Gacko | 3 : 1 | BL Volley |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Maglić
Foča
|
12.11.2017 18:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Maglić | ||||||
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Derventa
Derventa
|
12.11.2017 18:00 | Ljubinje Bankom | 3 : 1 | Derventa |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
12.11.2017 | ŽOK Leotar | 3 : 1 | OK Leotar | ||||||
Zelengora
Kalinovik
|
|
Rudo
Rudo
|
12.11.2017 | Zelengora | 0 : 3 | Rudo | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
12.11.2017 | Mladost | 1 : 3 | Stakorina |
Drina
Zvornik
|
|
Radnik 2
Bijeljina
|
12.11.2017 | Drina | 2 : 3 | Radnik 2 | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Rudar
Ugljevik
|
12.11.2017 | Bratunac | 3 : 0 | Rudar |
Nikos Kanbera
Rudanka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
12.11.2017 | Nikos Kanbera | 2 : 3 | Kotor Varoš |
Gračanica Forteks
Gračanica
|
|
Maglaj
Maglaj
|
12.11.2017 | Gračanica Forteks | 3 : 0 | Maglaj | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Lukavac
Lukavac
|
12.11.2017 | Gradina-Herceg | 1 : 3 | Lukavac | ||||||
Bihać Preminger
Bihać
|
|
Bosna
Kalesija
|
12.11.2017 | Bihać Preminger | 0 : 3 | Bosna | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Žepče
Žepče
|
12.11.2017 | Smeč | 3 : 0 | Žepče |
Igman
Ilidža
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
12.11.2017 | Igman | 2 : 3 | Smeč | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Troglav
Livno
|
12.11.2017 | Novi Grad | 2 : 3 | Troglav | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Čapljina
Čapljina
|
12.11.2017 | Vogošća | 1 : 3 | Čapljina |
Kozara
Gradiška
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
12.11.2017 | Kozara | 35 : 17 | Prijedor 2 | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Srbac
Srbac
|
12.11.2017 | Laktaši | 31 : 31 | Srbac |
Mira
Prijedor
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
12.11.2017 | Mira | 31 : 25 | Dubica |
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
12.11.2017 | Nestro grupa Brod | 22 : 29 | Knežopoljka | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Rogatica
Rogatica
|
12.11.2017 | Radnik | 27 : 15 | Rogatica |