igra e sudijsko vreme. Borac pred novim trijumfom.
Utakmica zavrŔena
ZavrŔen meč u Banjaluci. Borac porazio Sutjesku sa 3:1.
90+3'
Å ut na gol
Gosti iz Foče su bili u dobroj poziciji,ali je udarac RaÅ”evića zavrÅ”io pored gola.
83.minut '
Sutjeska smnjila. Pogodio je Sekulović.
73.minut '
Izmena
Trostruka izmena kod Borca. IzaÅ”li Radulović, Mojović i Popović, a uÅ”li Čudić, Reljić i Turanjanin.
73.minut '
Izmena
IzaÅ”ao Ivanović,a uÅ”ao Milić.
73. minut '
Izmena
Izmena u u timu Sutjeske. UÅ”ao Radović izaÅ”ao Okuka.
72.minut '
SaŔa Kajkut drugi put pogodio večeras. Borac vodi sa 3:0.
71.minut '
SaÅ”a Kajkut trese mrežu iza leđa Terzića. Borac vodi sa 2:0.
57.minut '
Å ut na gol
CentarÅ”ut Dujakovića s desne strane, SaÅ”a Kajkut glavom sa sedam metara tuče, a Terzić instiktivno brani. Nakon toga Å”ut Jakupovića. opet Terzić brani.
51.minut '
Å ut na gol
PokuÅ”aj SaÅ”e Kajkuta iskosa s leve strane, sa 18 metara,ali golman Terzić brani,
47.minut '
Počelo drugo poluvreme. Sutjeska krenula s centra. Na Gradskom stadionu u Banjaluci upaljeni reflektori.
46,minut '
Å ut na gol
Stopostotna Å”ansa za Sutjesku. Savatović u poslednjem trenutku ispred Eleza odnosi loptu.
45.minut'
Poluvreme. Borac vodi sa 1:0. Strelac Mojović.
45.minut'
Å ut na gol
Nakon primljenog gola Sutjeska krenula otvorenije. Prvi Å”ut na gol Fočaka.Ognjen Pljevaljčić sa 18 metara, ali preslabo za Savatovića.
41.minut '
Sjajan Å”ut sa 14 metara po zemlji Nikole Mojovića. Golman Terzić je zakačio loptu, ali je Å”ut bio jak i lopta je odsjela u mreži. Dakle, bivÅ”i kapiten Sutjeske, danas fudbaler Borca pogađa mrežu svog matičnog kluba.
39.minut'
Å ut na gol
Jakupović Å”utira sa 12 metara. Terzić brani, a posle kornera Borca niÅ”ta vredno pomena.
36.minut '
Korner
Sutjeska izvela prvi korner, bez veće opasnosti po Savatovića.
33.minut'
Å ut na gol
Korner Mojovića, odbrana Sutjeske izbija na volej SiniÅ”i Dujakoviću koji Å”utira topovski sa 18 metara preko gola.
31.minut '
Å ut na gol
Mat pozIcija, Jakupović Å”utIra iskosa sa leve strane, sa 13 metara pored gola.
29.minut '
Nema uzbuđenja, nema prilika. Sutjeska bezopasna,pa se golman Savatović dosađuje na golu.
20.minut'
Å ut na gol
Kapiten Borca SaÅ”a Kajkut sa 25 metara iz slobodan udarac Å”utira, a golman Terzić krajnjim naporom brani.
12. minut '
Å ut na gol
Velika Ŕansa za Borac. Šut Žeravice izblokiran. Lopta pored stative odlazi u korner
9.minut'
Korner
Nakon kornera sigurna intervencija odbrane Fočaka.
9.minut'
Borac - Sutjeska Banjaluka. Gradski stadion. Sudija:SiniÅ”a Lazić (Prijedor), Pomoćnici: Božidar Rustić (GradiÅ”ka), Danijel Vidović (Srbac). Četvrti sudija: Velibor Gigović (GradiÅ”ka), Posmatrač suđenja: Drago Lukić (Prijedor). Delegat: Slavko Pančić (Doboj).
Savanović, Bajić, Jakupović, Kajkut, Radulović, Dujaković, Žeravica, Mojović, Danilović, Burazor, Popović. Na klupi: GaÅ”ić, Arsić, Batar, Turanjanin, Čudić, Reljić, Trivan. Trener: Darko Vojvodić.
Terzić, Mrgud, S. Pljevaljčić, RaÅ”ević, Ivanović, Seluković, Okuka, Ivanović, Elez, Mulić, O. Pljevaljčić. Na klupi: Plemić, KrajiÅ”nik, Lukić, Radović, Milić, Ivanović, Sekulić.
Početak susret kasni nekoliko minuta. Igrači se nalaze na travnjaku. A utakmicu prati tek neŔto viŔe od 100 gledalaca.
Počeo susret sa četiri minute kaŔnjenja.
Borac bolji na startu meča,ali nema prilika.
Žuti karton
Prvi žuti karton. Dobio ga je Elez iz Sutjeske.
Å ut na gol
Aleksandar Popović je Å”utirao sa nekih 18 metara, lopta je zavrÅ”ila iznad prečke.
Akcija po levoj strani. CentarŔut ka Kajkutu koji je bio brži brži od odbrane i golmana Sutjeske. Prevario je Terzica u padu, iz blizine.
Žuti karton
Žuti karton zaradio je Mojović.
Crveni karton
Nakon gola domaći su protestovali, pa je isključen Darko Vojvodić, trener Borca. Žuti je dobio Danilović.