2 : 0
1 : 0
Šut na gol
Odlična akcija Kozare, Glišić prebacuje na desnu stranu i pronalazi Petkovića, ovaj odlično centrira, ali je šut Novakovića izblokiran i odlazi u gol-aut.
79.minut'
Šut na gol
Novaković upošljava Glišića, Buturović brani šut
69.minut'
Nakon kornera Slavije, Glišić istrčava kontru i postiže gol za vođstvo Kozare
56.minut'
Šut na gol
Radoja pokušava iz daljine, ali lopta dira igrača Slavije i Buturović hvata
50.minut'
Šut na gol
Dobar prodor Petkovića, odbrana u zadnji tren izbacuje loptu u korner
42.minut'
Šut na gol
Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Duspara,Perić, Ćorić, Đekić, Kukić, Simić. Na klupi: Plisnić, Dr.Vukadinović, Brković, Suaković, Eminović, Vugdalić. D. Vukadinović. Trener: Nema
35.minut'
Šut na gol
Šut Novakovića sa ivice šesnaesterca pored gola
26.minut'
Šut na gol
Buturović u posljednji tren istrčava i izbija loptu ispred Novakovića koga je uposlio Glišić
25.minut'
Šut na gol
Radovanović u kontri, ali odlazi previše ukoso i Ilić brani, prva šansa za Slaviju na utakmici
24.minut'
Novaković srušen u šesnaestercu Slavije, ali bez najstrože kazne
18.minut'
Korner
Prvi pokušaj Slavije nakon kornera, bez opasnosti po gol Kozare
16.minut'
Šut na gol
Pokušava Novaković sa dvadeset metara, Buturović siguran Pokušaj Kremenovića minut kasnije, zamalo pored gola
14.minut'
8. 1-0, Nakon pokušaja Glišića, na odbijeni loptu natrčava Novaković i šalje u mrežu
8.minut '
Ilić M., Raspudić B., Radoja S., Glišić D., Jandrić S., Novaković M., Petković V., Bunić N., Stjepanović N., Kondić A., Paštar M., trener Trivunović V., klupa: Dončić D., Petrović O., Komljenović D., Popović N., Lolić D., Kremenović V., Ninković U.
Buturović I., lalović M., Cicović B., Regoja B., Babić L., Radovanović I., Kokot Z., Šćepanović V., Bojanić R., Arbinja S., Lalović T., trener: Simić G., klupa: Nedžibović N., Jolović D., Parađina J., Žugić S., Stevanović L., Minić V.
Počelo je drugo poluvrijeme utakmice 16. kola I lige Republike FK Kozara (Gradiška) – Slavija (Istočno Sarajevo)