2 : 1
0 : 1
Od 37.minuta još je hladnije u Modriči. Vladan Gračanin je sačekao centaršut sa leve strane i loptu poslao pored Marijana Maslića u mrežu. Vode gosti iz Mrkonjić Grada sa 1:0.
37.minut'
Sudija: Vojislav Vuković ( Brčko). Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška), Davor Vukašinović (Rogatica). Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina). Posmatrač suđenja: Duško Joškić (Prijedor). Delegat: Milivije Marković (Zvornik).
Maslić, Blagojević, Lukić, Todorović, Trivan, Jaćimović, Stepančev, Trifković, Vejnović, Kojić, Mrđan.
Vuković, Peno, Ljutić, Lazendić, Bašović, Gračanin, Vidović, Vučković, Ljutić, Sladojević, Malinović.
Fudbalska uspavanka u prvih 10 minuta utakmice u Modriči. Nema ništa što bi moglo zagrejati gledaoce, a u Modriči ovog 13.aprila je vreme decembarsko.
Igrači Modriče Alfa i Slobode su uvlavnom oko sredine igrališta.
Poluvreme u Modriči. Sloboda vodi sa 1:0.
Nastavljena utakmica u Modriči
Slalom Petra Mrđana kroz odbranu gostiju, zaobišao je i golmana i zajedno sa loptom se zakoprcao u mreži.
Modriča Alfa pravi rezultatski preokret preko Momke Kojića u 64.minutu.
Jaćimović je bio blizu da u 70.minutu donese novu radost domaćinu. Lopta je prošla pored gola.