XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 249 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2019

Fudbal

21.04.2019 18:30 Radnički (N) : Partizan
21.04.2019 17:00 Proleter : Mladost
21.04.2019 16:00 Budućnost : Trajal
21.04.2019 16:00 OFK Žarkovo : Bečej 1918
21.04.2019 16:00 Novi Pazar : Teleoptik
21.04.2019 16:30 Omarska : Sloboda
21.04.2019 16:30 Ozren : Vranjak
21.04.2019 16:30 Ilićka 01 : Bratstvo
21.04.2019 16:30 Glasinac 2011 : Jedinstvo(Br)
21.04.2019 16:30 Stakorina : Mladost(R)
21.04.2019 16:30 Proleter : Drina HE
21.04.2019 11:00 FSA : Krajina
21.04.2019 16:00 Čelinac : Borac
21.04.2019 16:00 OFK Brdo : Bratstvo
21.04.2019 16:00 Partizan : Lijevče
21.04.2019 16:00 Naprijed : Gorica
21.04.2019 16:30 Skugrić : Mineral
21.04.2019 16:30 Crvena zvijezda : Vučijak
21.04.2019 16:30 Rudanka : Zvijezda
21.04.2019 16:30 Sloga : Hajduk
21.04.2019 16:30 BSK Ledinci : Sloboda
21.04.2019 16:30 Podrinje : Rudar 1925
21.04.2019 16:30 Majevica : Jedinstvo
21.04.2019 16:30 Vlasenica : Birač
21.04.2019 16:30 OFK Trnovica : Omladinac
21.04.2019 16:30 Mladost : Čelopek
21.04.2019 16:30 Partizan : OFK Šekovići
21.04.2019 16:30 Lokomotiva : Milići
21.04.2019 16:00 Željeznica : Han Pijesak
21.04.2019 16:00 Romanija : Rudo
21.04.2019 16:00 Plamen : Podgrmeč
21.04.2019 16:00 Radnik : Ljubija
21.04.2019 11:00 Gomjenica : Mrakovica
21.04.2019 16:00 Brzi : OFK Ravan
21.04.2019 16:00 Svodna : Slaven
21.04.2019 16:30 Kozara : Mladi Krajišnik
21.04.2019 16:30 Sloboda : Tamaris
21.04.2019 16:30 Biseri : Omladinac
21.04.2019 16:30 Župa : Torpedo
21.04.2019 16:30 Potkozarje : Kalemi
21.04.2019 16:30 Borac : 13 Skojevki
21.04.2019 16:00 Polet Krajišnik : OFK Spartak 2013
21.04.2019 16:00 Sloga Nektar : OFK Banja Luka 2017
21.04.2019 16:00 Šnjegotina : Gomionica
21.04.2019 16:00 Budućnost : Rekreativo
21.04.2019 16:00 Omladinac : Mladost Farmaprom
21.04.2019 16:00 Sloga 73 : Borac(K)
21.04.2019 16:00 Ukrina : Pelagićevo
21.04.2019 16:00 Borac(O) : Bratstvo
21.04.2019 16:00 Budućnost : Trebavac
21.04.2019 16:00 BSK : Rudar
21.04.2019 16:00 Skugrić 1964 : Kladari Gornji
21.04.2019 16:00 Hajduk : Borac(BL)
21.04.2019 16:00 Jugović : Slijepčevići
21.04.2019 16:00 Crvena zvijezda : Sava 04
21.04.2019 16:00 OFK Brezik : Zadrugar
21.04.2019 16:00 Grčica : Obilić
21.04.2019 16:00 Borac : Gredice
21.04.2019 16:00 Jedinstvo : Mladost 2003
21.04.2019 16:00 Mladost(S) : Mladost(L)
21.04.2019 16:30 Zadrugar : Proleter
21.04.2019 16:30 Novo doba : Balatun
21.04.2019 16:30 Jedinstvo : Miloš Obilić
21.04.2019 16:30 Kolektiv : Stević Jovan
21.04.2019 16:30 Semberija : Obarska
21.04.2019 16:30 Priboj : OFK Janja 2009
21.04.2019 16:30 OFK Magnojević : Drina
21.04.2019 16:00 Polet : Pecka
21.04.2019 16:00 Jadar : Branjevo
21.04.2019 16:00 Jasenica : Borac
21.04.2019 16:00 Jardan : Lokanj
21.04.2019 16:00 Tabanci : Budućnost
21.04.2019 16:00 Moštanica : Rasavci
21.04.2019 16:00 Knežopoljac : Radnik Urije
21.04.2019 16:00 Kozara : Kiseljak
21.04.2019 17:00 Ratar : Borac
21.04.2019 17:00 Vilusi : Bratstvo(O)
21.04.2019 17:00 Laminci : Romanovci
21.04.2019 16:30 Polet : Budućnost
21.04.2019 16:30 Vrbas : Bratstvo
21.04.2019 16:30 OFK Nožičko : Milan
21.04.2019 16:30 Crvena zemlja : Crni vrh
21.04.2019 16:00 Ozrenski sokolovi : Zborište
21.04.2019 16:00 Polet : 4. juli
21.04.2019 16:00 Liješće : Željezničar
21.04.2019 16:00 Posavina : Dobor
21.04.2019 16:00 Zvijezda : Crkvina
21.04.2019 16:00 Omladinac : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Partizan : Sloga
21.04.2019 11:00 Strijelac : Budućnost Red Star
21.04.2019 11:00 Čelik : Sloboda
21.04.2019 11:00 Bobetino Brdo : Sveti Jovan
21.04.2019 17:00 Koridor 2011 : Ljeljenča
21.04.2019 17:00 Panteri : Polet
21.04.2019 17:00 Magnojević 2001 : Građanski
21.04.2019 17:00 Proleter : Kovačići 08
21.04.2019 17:00 Sloga 94 : Omladinac
21.04.2019 17:00 Ljeskovac : Ostojićevo
21.04.2019 17:00 Pobjeda : Glogovac
21.04.2019 17:00 VSK : Drina
21.04.2019 17:00 Međaši : Sloga 2
21.04.2019 17:00 Borac : OFK Batković
21.04.2019 17:00 Tavna : Polet
21.04.2019 10:30 Borac : Lazarevica
21.04.2019 10:30 Mladen Perić : Piperci
21.04.2019 10:30 Sloga : Modran
21.04.2019 10:30 Budućnost : OFK Buk
21.04.2019 10:30 Nacional : Zenit
21.04.2019 10:30 Mladost(VO) : Gorica
21.04.2019 16:30 Pobjeda : Jedinstvo
21.04.2019 16:30 Sloga(P) : Mladost(S)
21.04.2019 Dubrave : Mladost(DS)
21.04.2019 16:30 Napredak : Bok
21.04.2019 16:30 Sloga(T) : Hajduk
21.04.2019 16:30 19 srpanj : Dizdaruša
21.04.2019 16:30 Dragovoljac : Vitanovići 78
21.04.2019 16:30 Mladost (D) : Kostrč
21.04.2019 16:30 Doboj Istok : DSK
21.04.2019 16:30 Ingram : Polet
21.04.2019 16:30 Proleter : Orahovica 74
21.04.2019 16:30 Rijeka : Vražići 92
21.04.2019 16:30 Gornji Rahić : Mladost(T)
21.04.2019 16:30 Trešnjevka : Mladost(B)
21.04.2019 16:30 Rudar : Zmaj
21.04.2019 16:30 Novi Šeher : Fortuna
21.04.2019 16:30 Stupčanica : Vareš
21.04.2019 16:00 Bojnik : Mladost
21.04.2019 17:00 Pofalićki : Biser 96
21.04.2019 11:00 Omadinac : Novi Grad
21.04.2019 10:00 Stup : Igman
21.04.2019 10:00 Vrbanjuša : Saobraćajac
21.04.2019 14:00 Butmir : Mošćanica
21.04.2019 16:30 OFK Brčko : Korpar
21.04.2019 16:30 Mladost : Mladi Zadrugar
21.04.2019 16:30 Tramošnica : Frankopan
21.04.2019 16:30 Ravne : Dinamo 75
21.04.2019 16:30 12 decembar : Biberovo Polje
21.04.2019 16:30 Jedinstvo : Željezničar
21.04.2019 16:30 Trebava : Voćar
21.04.2019 16:00 Sloboda : Koraj
21.04.2019 16:30 OFK Međiđa : OFK Vida
21.04.2019 16:30 Izbor : Omladinac 68
21.04.2019 16:30 Ograđenovac : Graničar
21.04.2019 16:30 Mramor : Sloga
21.04.2019 16:30 Mladost(D) : Stjepan Polje
21.04.2019 16:30 Orahovica 77 : Špionica 1953
21.04.2019 16:30 Turija : Bukovik
21.04.2019 16:30 25 maj : Mladost(P)
21.04.2019 16:30 Pribava : Rudar
21.04.2019 16:30 BSK : Polet
21.04.2019 16:30 Srnica : OFK Tuzla
21.04.2019 16:30 Vrana : Napredak
21.04.2019 16:30 Grivice : Metalac
21.04.2019 16:30 Partizan : Mladost(GŽ)
21.04.2019 16:30 Mladost 78 : Slatina
21.04.2019 Omladinac : Uskok
21.04.2019 Bratstvo : Moštre
21.04.2019 Liješeva : Monjare
21.04.2019 Poriječani : Dijamant
21.04.2019 Ljiljan : Kralupi
21.04.2019 16:30 Brka 1948 : Majevica
21.04.2019 16:30 Posavina : Mionica 85
21.04.2019 16:30 Sloboda : Zelinja 76
21.04.2019 16:30 Pasci 78 : Bijeljevac
21.04.2019 12:00 Toplice : Oskova
21.04.2019 12:00 Borac : Mladost
21.04.2019 16:30 Budućnost : OFK Titograd
21.04.2019 16:30 OFK Petrovac : Sutjeska
21.04.2019 16:30 Otrant-Olympic : Berane
21.04.2019 16:30 Dečić : Arsenal
21.04.2019 16:30 Jedinstvo : Kom
21.04.2019 16:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Jezero
21.04.2019 16:30 Bokelj : Igalo
21.04.2019 17:00 Arsenal : Crystal Palace
21.04.2019 17:00 Cardiff City : Liverpool
21.04.2019 14:30 Everton : Manchester United
21.04.2019 20:45 Real Betis : Valencia
21.04.2019 14:00 Getafe : Sevilla
21.04.2019 16:15 Real Madrid : Athletic Club
21.04.2019 12:00 Levante : Espanyol
21.04.2019 18:30 Villarreal : Leganés
21.04.2019 18:00 Hertha BSC : Hannover 96
21.04.2019 15:30 Freiburg : Borussia Dortmund
21.04.2019 15:00 Nantes : Amiens SC
21.04.2019 17:00 Reims : Saint-Étienne
21.04.2019 15:00 Toulouse : Lille
21.04.2019 21:00 PSG : Monaco
21.04.2019 13:30 Lokomotiva : Emina
21.04.2019 14:30 Gradina : Banja Luka
21.04.2019 16:30 Sloga : Drina
21.04.2019 16:00 Sloga : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Libero : Čelik
21.04.2019 16:30 Mladost : Krupa
21.04.2019 16:00 Travnik : Borac
21.04.2019 15:00 Radnik : Željezničar
21.04.2019 16:00 Krajina : Sloboda
21.04.2019 12:00 Rudar Prijedor : Željezničar Sport team
21.04.2019 12:00 Kozara : Sloga
21.04.2019 12:00 Jedinstvo : Podgrmeč
21.04.2019 12:00 Proleter : Bratstvo
21.04.2019 12:00 Tekstilac : Sloga
21.04.2019 12:00 Zvijezda : Modriča
21.04.2019 12:00 Sloga(T) : Podrinje
21.04.2019 12:00 Budućnost : Drina
21.04.2019 12:00 Sloga(GC) : Radnički
21.04.2019 12:00 Slaven : Tuzla City
21.04.2019 11:00 Lokomotiva : Gradina
21.04.2019 12:30 Goražde : Bosna
21.04.2019 16:00 Olimpik : Bosna Union
21.04.2019 13:00 Borac : Radnik
21.04.2019 14:00 Krupa : Sloboda
21.04.2019 13:30 Mladost : Čelik
21.04.2019 12:00 Zvijezda 01 : Radnik
21.04.2019 14:00 Krajina : Sloboda
21.04.2019 10:00 Rudar Prijedor : Željezničar Sport team
21.04.2019 14:00 Kozara : Sloga
21.04.2019 10:00 Jedinstvo : Podgrmeč
21.04.2019 10:00 Proleter : Bratstvo
21.04.2019 10:00 Tekstilac : Sloga
21.04.2019 10:00 Zvijezda : Modriča
21.04.2019 10:00 Sloga(T) : Podrinje
21.04.2019 10:00 Budućnost : Drina
21.04.2019 10:00 Sloga(GC) : Radnički
21.04.2019 10:00 Slaven : Tuzla City
21.04.2019 09:00 Lokomotiva : Gradina
21.04.2019 10:30 Goražde : Bosna
21.04.2019 14:00 Olimpik : Bosna Union
21.04.2019 11:00 Borac : Radnik
21.04.2019 12:00 Krupa : Sloboda
21.04.2019 12:00 Mladost : Čelik
21.04.2019 10:00 Zvijezda 09 : Radnik
21.04.2019 10:00 Željezničar : Rudar Prijedor
21.04.2019 10:00 Sloga(S) : Modriča
21.04.2019 11:00 Velež : Mladost
21.04.2019 11:00 Radnik Urije : Modriča
21.04.2019 10:00 Velež : Mladost

Košarka

21.04.2019 19:00 Borac : Leotar
21.04.2019 19:30 Teslić : Sloboda 73

Odbojka

21.04.2019 12:00 Gradiška : Crvena zvijezda
21.04.2019 15:00 Kozara : Inova
21.04.2019 13:00 Smeč DN : Radnik
21.04.2019 Derventa 0 : 3 Crvena zvijezda
21.04.2019 15:00 Bratunac : Glasinac
21.04.2019 15:00 Velež : Ljubinje

Rukomet

21.04.2019 17:00 Leotar : Borac M:TEL
21.04.2019 16:30 Sloga : Teslić
21.04.2019 20:00 Kaluđer : Srednjoškolac
21.04.2019 17:00 Hrasnica : Hadžići
21.04.2019 18:00 Radnik : Rogatica
Ognjen9 je podelio utakmicu
Tabela 3.kan.sjever ima ja mislim grešku posavina ima 10 bodova a ljiljani 3 manje po ovoj tabeli... provjerite to malo... pozzz