GOÅ K
Gabela
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
16.09.2018 16:30 | GOÅ K | 1 : 3 | Mladost | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.09.2018 19:30 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | Radnik |
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
16.09.2018 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloga(S) | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Proleter
TesliÄ
|
16.09.2018 16:30 | Dubrave | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
16.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | LaktaŔi |
Velež
Nevesinje
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
16.09.2018 16:30 | Velež | 1 : 0 | IliÄka 01 | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
16.09.2018 16:30 | Jedinstvo(Br) | 1 : 2 | Stakorina | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Jedinstvo(BÄ)
BrÄko
|
16.09.2018 16:30 | Mladost(G) | 0 : 3 | Jedinstvo(BÄ) | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
16.09.2018 16:30 | Mladost(R) | 3 : 2 | Proleter |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
16.09.2018 16:30 | Mladost | 0 : 2 | OFK LauÅ” | ||||||
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
|
BSK
Banja Luka
|
16.09.2018 16:30 | Sloga | 5 : 2 | BSK | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
16.09.2018 11:00 | Krajina | 2 : 0 | OFK Brdo |
Sloga
JakeÅ”
|
|
NaŔa krila
Kostajnica
|
16.09.2018 16:30 | Sloga | 3 : 2 | NaŔa krila | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
16.09.2018 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Zvijezda | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
VuÄijak
Majevac
|
16.09.2018 16:30 | Rudanka | 3 : 2 | VuÄijak | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
16.09.2018 16:30 | Crvena zvijezda | 4 : 3 | Mineral | ||||||
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
16.09.2018 16:30 | SkugriÄ | 6 : 0 | ŽeljezniÄar |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
16.09.2018 16:30 | Sloboda | 4 : 1 | Podrinje | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Majevica
Lopare
|
16.09.2018 16:30 | BSK Ledinci | 3 : 0 | Majevica | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
16.09.2018 16:30 | Rudar 1925 | 2 : 0 | Vlasenica | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
16.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
BiraÄ
Derventa
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
16.09.2018 16:30 | BiraÄ | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
16.09.2018 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Äelopek
Äelopek
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
16.09.2018 16:30 | Äelopek | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
16.09.2018 16:30 | OFK Å ekoviÄi | 2 : 0 | MiliÄi |
Rudo
Rudo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
16.09.2018 16:30 | Rudo | 1 : 3 | Sokolac | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
16.09.2018 16:30 | Romanija | 1 : 3 | Han Pijesak |
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
16.09.2018 16:30 | PodgrmeÄ | 4 : 1 | Plamen | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
16.09.2018 16:30 | Ljubija | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Mrakovica
KozaruŔa
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
16.09.2018 16:30 | Mrakovica | 1 : 1 | Gomjenica | ||||||
OFK Ravan
MeÄeÄa
|
|
Brzi
Busnovi
|
16.09.2018 16:30 | OFK Ravan | 1 : 0 | Brzi | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Svodna
Svodna
|
16.09.2018 16:30 | Slaven | 0 : 1 | Svodna |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
16.09.2018 17:00 | 13 Skojevki | 5 : 0 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
16.09.2018 17:00 | Borac | 3 : 3 | Kalemi | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
16.09.2018 17:00 | Potkozarje | 1 : 0 | Torpedo | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
16.09.2018 17:00 | Biseri | 1 : 1 | Tamaris | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Kozara
Turjak
|
16.09.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 3 | Kozara |
Džaja
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
16.09.2018 16:30 | Džaja | 2 : 1 | Rekreativo | ||||||
BuduÄnost
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
16.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 2 : 3 | Gomionica | ||||||
Å njegotina
Å njegotina Velika
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
16.09.2018 16:30 | Å njegotina | 3 : 0 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
16.09.2018 16:30 | Sloga Nektar | 5 : 3 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Borac
Drvar
|
16.09.2018 16:30 | Vrbas | 2 : 1 | Borac |
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
16.09.2018 16:30 | Ukrina | 1 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Borac(O)
Osinja
|
16.09.2018 16:30 | Borac(K) | 5 : 1 | Borac(O) | ||||||
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
16.09.2018 16:30 | PelagiÄevo | 1 : 6 | BuduÄnost | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
16.09.2018 16:30 | Bratstvo | 2 : 0 | BSK | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
16.09.2018 16:30 | Trebavac | 0 : 0 | SkugriÄ 1964 | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
16.09.2018 16:30 | Rudar | 1 : 8 | Hajduk | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
16.09.2018 16:30 | Kladari Gornji | 1 : 2 | Borac(BL) |
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
JugoviÄ
Gredice 1
|
16.09.2018 17:00 | SlijepÄeviÄi | 0 : 0 | JugoviÄ | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
16.09.2018 17:00 | Sava 04 | 2 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
16.09.2018 17:00 | Zadrugar | 1 : 6 | OFK Brezik | ||||||
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
GrÄica
BrÄko
|
16.09.2018 17:00 | ObiliÄ | 1 : 1 | GrÄica | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Borac
Ražljevo
|
16.09.2018 17:00 | Gredice | 3 : 0 | Borac | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Jedinstvo
KoretaŔi
|
16.09.2018 17:00 | Mladost 2003 | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(L)
LonÄari
|
|
Mladost(S)
SandiÄi
|
16.09.2018 17:00 | Mladost(L) | 1 : 0 | Mladost(S) |
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
16.09.2018 16:30 | Proleter | 0 : 3 | Zadrugar | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
16.09.2018 16:30 | Balatun | 0 : 0 | Novo doba | ||||||
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
16.09.2018 16:30 | MiloÅ” ObiliÄ | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
16.09.2018 16:30 | SteviÄ Jovan | 4 : 3 | Kolektiv | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Semberija
Popovi
|
16.09.2018 16:30 | Obarska | 6 : 2 | Semberija | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Priboj
Priboj
|
16.09.2018 16:30 | OFK Janja 2009 | 3 : 0 | Priboj | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
16.09.2018 16:30 | Drina | 1 : 0 | OFK MagnojeviÄ |
BuduÄnost
Skelani
|
|
Pecka
RoÄeviÄ
|
16.09.2018 16:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Pecka | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Lokanj
Lokanj
|
16.09.2018 16:00 | Tabanci | 2 : 0 | Lokanj | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Borac
Osmaci
|
16.09.2018 13:00 | Jardan | 2 : 2 | Borac | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
16.09.2018 16:00 | Jasenica | 0 : 3 | Branjevo | ||||||
Jadar
Kasaba
|
|
Polet
Kravica
|
16.09.2018 16:00 | Jadar | 3 : 1 | Polet |
Rasavci
Rasavci
|
|
MoŔtanica
BožiÄi
|
16.09.2018 16:30 | Rasavci | 3 : 1 | MoŔtanica | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
16.09.2018 16:30 | Kiseljak | 0 : 9 | Kozara |
Romanovci
Romanovci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
16.09.2018 17:00 | Romanovci | 3 : 0 | Jablanica | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Polet
ElezagiÄi
|
16.09.2018 17:00 | Laminci | 1 : 0 | Polet | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Mladost
Seferovci
|
16.09.2018 17:00 | Vilusi | 0 : 2 | Mladost |
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
|
Polet
Mali SitneŔi
|
16.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 5 : 2 | Polet | ||||||
Bratstvo
PoveliÄ
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
16.09.2018 11:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Vrbas | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
OFK NožiÄko
NožiÄko
|
16.09.2018 16:30 | Milan | 3 : 4 | OFK NožiÄko | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
16.09.2018 16:30 | Crni vrh | 3 : 0 | Crvena zemlja |
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
4. juli
Pojezna
|
16.09.2018 16:30 | LijeÅ”Äe | 3 : 1 | 4. juli | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
ZboriŔte
ZboriŔte
|
16.09.2018 16:30 | 27. Juli | 3 : 1 | ZboriŔte | ||||||
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
16.09.2018 16:30 | Ozrenski sokolovi | 5 : 1 | Zadrugar |
Partizan
Koprivna
|
|
Jedinstvo
Obudovac
|
16.09.2018 16:30 | Partizan | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Omladinac
ModriÄa
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
16.09.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
|
Dobor
ModriÄa
|
16.09.2018 16:30 | Zvijezda | 4 : 2 | Dobor |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
16.09.2018 11:00 | Bobetino Brdo | 5 : 0 | Sloboda | ||||||
Äelik
Grbavica
|
|
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
16.09.2018 11:00 | Äelik | 0 : 3 | BuduÄnost Red Star | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Polet
ÄoviÄ Polje
|
16.09.2018 11:00 | Strijelac | 3 : 0 | Polet |
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
16.09.2018 16:00 | LjeljenÄa | 2 : 0 | Koridor 2011 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Panteri
Zagoni
|
16.09.2018 16:00 | Polet | 1 : 4 | Panteri | ||||||
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
16.09.2018 16:00 | KovaÄiÄi 08 | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac | 7 : 2 | Sloga 94 |
OstojiÄevo
OstojiÄevo
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
16.09.2018 16:00 | OstojiÄevo | 1 : 4 | Ljeskovac | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Pobjeda
TrijeŔnica
|
16.09.2018 16:00 | Glogovac | 2 : 3 | Pobjeda | ||||||
Drina
Batar
|
|
VSK
Velino Selo
|
16.09.2018 16:00 | Drina | 3 : 3 | VSK | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
16.09.2018 16:00 | Sloga 2 | 3 : 0 | MeÄaÅ”i | ||||||
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
Borac
Trnjaci
|
16.09.2018 16:00 | OFK BatkoviÄ | 1 : 1 | Borac | ||||||
Polet
Gornji KojÄinovac
|
|
Tavna
Banjica
|
16.09.2018 16:00 | Polet | 0 : 1 | Tavna |
Borac
UgljeviÄka Obrijež
|
|
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
16.09.2018 10:30 | Borac | 3 : 3 | OFK Buk | ||||||
BuduÄnost
Ravno Polje
|
|
Modran
Modran
|
16.09.2018 10:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Modran | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Piperci
Piperci
|
16.09.2018 10:30 | Sloga | 2 : 1 | Piperci | ||||||
Mladen PeriÄ
Glogovac
|
|
Lazarevica
ÄengiÄ
|
16.09.2018 10:30 | Mladen PeriÄ | 6 : 2 | Lazarevica |
Nacional
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
16.09.2018 10:30 | Nacional | 2 : 2 | Sava |
TOÅ K
TeŔanj
|
|
Slaven
Živinice
|
16.09.2018 16:30 | TOÅ K | 3 : 2 | Slaven |
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
|
BusovaÄa
BusovaÄa
|
16.09.2018 16:00 | VlaÅ”iÄ | 4 : 0 | BusovaÄa | ||||||
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
16.09.2018 16:00 | KrajiŔnik | 1 : 0 | Kiseljak |
Svatovac
Poljice
|
|
Seona
Seona
|
16.09.2018 16:00 | Svatovac | 3 : 1 | Seona | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Priluk
Priluk
|
16.09.2018 16:00 | Bosna(M) | 3 : 2 | Priluk |
Natron
Maglaj
|
|
Vis
Kosova
|
16.09.2018 16:00 | Natron | 1 : 1 | Vis | ||||||
SAÅ K Napredak
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
16.09.2018 16:00 | SAÅ K Napredak | 7 : 2 | Famos | ||||||
Radnik
HadžiÄi
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
16.09.2018 16:00 | Radnik | 4 : 0 | Usora | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
LjubniÄi
|
16.09.2018 16:00 | Bosna Union | 2 : 3 | Jedinstvo | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
ŽepÄe
ŽepÄe
|
16.09.2018 16:00 | IlijaÅ” | 2 : 0 | ŽepÄe | ||||||
Pobjeda
TeŔanjka
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
16.09.2018 16:00 | Pobjeda | 5 : 0 | Krivaja |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
16.09.2018 16:00 | Branitelj | 2 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
16.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
Klis
ButuroviÄ Polje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
16.09.2018 16:00 | Klis | 3 : 0 | Tomislav | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Neum
Neum
|
16.09.2018 16:00 | Troglav 1918 | 4 : 1 | Neum | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Grude
Grude
|
16.09.2018 16:00 | PosuŔje | 5 : 0 | Grude |
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
|
Omladinac
Sanica
|
16.09.2018 16:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Vitez
Bužim
|
16.09.2018 16:00 | Rudar | 1 : 2 | Vitez |
Elektrobosna
Jajce
|
|
Mladost
NeviÄ Polje
|
16.09.2018 16:00 | Elektrobosna | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
16.09.2018 16:00 | Fojnica | 1 : 1 | Radnik | ||||||
KaÄuni
KaÄuni
|
|
Dnoluka
KruÅ”Äica
|
16.09.2018 16:00 | KaÄuni | 1 : 1 | Dnoluka |
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Sloga(P)
Prud
|
16.09.2018 16:30 | Mladost(S) | 0 : 1 | Sloga(P) | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Dubrave
Dubrave
|
16.09.2018 16:30 | Mladost(DS) | 1 : 0 | Dubrave | ||||||
Bok
Bok
|
|
Napredak
MatiÄi
|
16.09.2018 16:30 | Bok | 2 : 2 | Napredak | ||||||
VitanoviÄi 78
VitanoviÄi
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
16.09.2018 16:30 | VitanoviÄi 78 | 1 : 3 | Dragovoljac | ||||||
KostrÄ
KostrÄ
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
16.09.2018 16:30 | KostrÄ | 4 : 1 | Mladost (D) |
Mladost(T)
Tinja
|
|
DSK
Devetak
|
16.09.2018 16:00 | Mladost(T) | 2 : 0 | DSK | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
VražiÄi 92
VražiÄi
|
16.09.2018 16:00 | Mladost(B) | 4 : 1 | VražiÄi 92 | ||||||
TreŔnjevka
MaoÄa
|
|
ŽeljezniÄar
DoboŔnica
|
16.09.2018 16:00 | TreÅ”njevka | 3 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
16.09.2018 16:00 | Gornji RahiÄ | 0 : 0 | Orahovica 74 | ||||||
Rijeka
Å eriÄi
|
|
Mladost(K)
KikaÄi
|
16.09.2018 16:00 | Rijeka | 0 : 0 | Mladost(K) | ||||||
Proleter
SlavinoviÄi
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
16.09.2018 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Doboj Istok |
StupÄanica
Olovo
|
|
Fortuna
Zenica
|
16.09.2018 16:00 | StupÄanica | 6 : 1 | Fortuna | ||||||
Novi Å eher
Novi Å eher
|
|
Zmaj
BuziÄ Mahala
|
16.09.2018 16:00 | Novi Å eher | 0 : 1 | Zmaj | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Napredak
Å ije
|
16.09.2018 16:00 | Nemila | 2 : 3 | Napredak |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Mladost
ŽupÄa
|
16.09.2018 15:00 | Novi Grad | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
16.09.2018 14:00 | Jug | 7 : 1 | Biser 96 | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Bojnik
Bojnik
|
16.09.2018 17:00 | Ozren | 4 : 1 | Bojnik |
MoÅ”Äanica
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
16.09.2018 13:30 | MoÅ”Äanica | 4 : 2 | Igman | ||||||
UNIS
VogoÅ”Äa
|
|
Stup
Sarajevo
|
16.09.2018 12:00 | UNIS | 7 : 0 | Stup | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
VrbanjuŔa
Sarajevo
|
16.09.2018 11:00 | Butmir | 1 : 2 | VrbanjuŔa |
Junak
SrÄeviÄi
|
|
Rakitno
Rakitno
|
16.09.2018 16:00 | Junak | 2 : 1 | Rakitno | ||||||
Å ator
GlamoÄ
|
|
Drinovci
Drinovci
|
16.09.2018 16:00 | Å ator | 0 : 4 | Drinovci | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Kupres
Kupres
|
16.09.2018 16:00 | LjubuŔki | 5 : 1 | Kupres |
Mostar
Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
16.09.2018 16:00 | Mostar | 0 : 3 | Lokomotiva | ||||||
KruŔevo
KruŔevo
|
|
Cim
Cim
|
16.09.2018 16:00 | KruŔevo | 4 : 2 | Cim | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
ViÅ”iÄi
ViÅ”iÄi
|
16.09.2018 16:00 | Iskra | 2 : 1 | ViÅ”iÄi | ||||||
Buna
Buna
|
|
Blagaj
Blagaj
|
16.09.2018 16:00 | Buna | 0 : 6 | Blagaj |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Å antiÄi
Å antiÄi
|
16.09.2018 16:00 | Brnjaci | 3 : 0 | Å antiÄi | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
16.09.2018 16:00 | Bilalovac | 8 : 1 | Nova Bila | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Karaula
Karaula
|
16.09.2018 16:00 | OFK Lugovi | 3 : 2 | Karaula |
Korpar
Grebnice
|
|
OFK BrÄko
BrÄko
|
16.09.2018 16:30 | Korpar | 0 : 0 | OFK BrÄko | ||||||
Mladi Zadrugar
Donji RahiÄ
|
|
Mladost
Vidovice
|
16.09.2018 16:30 | Mladi Zadrugar | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Frankopan
Å pionica Srednja
|
|
TramoŔnica
TramoŔnica
|
16.09.2018 16:30 | Frankopan | 4 : 0 | TramoŔnica | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Ravne
Zovik
|
16.09.2018 16:30 | Dinamo 75 | 0 : 3 | Ravne |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Jedinstvo
VuÄkovci
|
16.09.2018 16:00 | Biberovo Polje | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
16.09.2018 16:00 | 12 decembar | 1 : 1 | Trebava | ||||||
ŽeljezniÄar
JelovÄe Selo
|
|
Sloboda
Kerep
|
16.09.2018 16:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
VoÄar
Å atoroviÄi
|
|
OFK MeÄiÄa
Donja MeÄiÄa
|
16.09.2018 16:00 | VoÄar | 2 : 0 | OFK MeÄiÄa | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Izbor
BrÄko
|
16.09.2018 16:00 | Koraj | 3 : 4 | Izbor | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
OgraÄenovac
OgraÄenovac
|
16.09.2018 16:00 | OFK Vida | 4 : 1 | OgraÄenovac | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
GraniÄar
Brezovo Polje
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac 68 | 4 : 0 | GraniÄar |
Sloga
Bikodže
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
16.09.2018 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Mladost(D) | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
16.09.2018 16:00 | Mramor | 3 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Turija
Turija
|
16.09.2018 16:00 | Stjepan Polje | 4 : 0 | Turija | ||||||
Å pionica 1953
Å pionica
|
|
25 maj
Uroža
|
16.09.2018 16:00 | Å pionica 1953 | 0 : 0 | 25 maj | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Pribava
Pribava
|
16.09.2018 16:00 | Bukovik | 2 : 1 | Pribava | ||||||
Mladost(P)
PuraÄiÄ
|
|
BSK
BokaviÄi
|
16.09.2018 16:00 | Mladost(P) | 3 : 2 | BSK | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
Polet
Hrvati
|
16.09.2018 16:00 | Rudar | 5 : 1 | Polet |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Mladost(S)
Solina
|
16.09.2018 16:00 | OFK Tuzla | 2 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Srnica
TreŔtenica
|
|
Vrana
BanoviÄi Selo
|
16.09.2018 16:00 | Srnica | 3 : 0 | Vrana | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Grivice
Grivice
|
16.09.2018 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Grivice | ||||||
Napredak
TupkoviÄi
|
|
Partizan
Kiseljak
|
16.09.2018 16:00 | Napredak | 3 : 2 | Partizan | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
16.09.2018 16:00 | Metalac | 1 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Slatina
BaŔigovci
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
16.09.2018 16:00 | Slatina | 2 : 0 | Rainci |
Kralupi
Kralupi
|
|
Uskok
Dobrinje
|
16.09.2018 16:00 | Kralupi | 1 : 0 | Uskok | ||||||
Ljiljan
ZimÄa
|
|
Dijamant
GrÄevac
|
16.09.2018 16:00 | Ljiljan | 0 : 2 | Dijamant | ||||||
PorijeÄani
PorijeÄani
|
|
Monjare
KoloÅ”iÄi
|
16.09.2018 16:00 | PorijeÄani | 3 : 0 | Monjare | ||||||
LijeŔeva
LijeŔeva
|
|
MoŔtre
MoŔtre
|
16.09.2018 16:00 | LijeŔeva | 3 : 0 | MoŔtre | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Omladinac
PorijeÄani
|
16.09.2018 16:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Omladinac |
Brka 1948
Brka
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
16.09.2018 16:00 | Brka 1948 | 4 : 0 | Zelinja 76 | ||||||
Sloboda
MujkiÄi-BrÄko
|
|
Mionica 85
Mionica
|
16.09.2018 16:00 | Sloboda | 4 : 2 | Mionica 85 | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Napredak
OmerbegovaÄa
|
16.09.2018 16:00 | Posavina | 4 : 4 | Napredak |
MemiÄi
MemiÄi
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
16.09.2018 16:00 | MemiÄi | 5 : 3 | Mladost | ||||||
SpreÄa
Donji Rainci
|
|
Radnik 018
Lipnica
|
16.09.2018 16:00 | SpreÄa | 2 : 2 | Radnik 018 | ||||||
KruŔik
Gornje Vukovije
|
|
Pasci 78
Pasci
|
16.09.2018 16:00 | KruŔik | 2 : 0 | Pasci 78 | ||||||
Sapna
Sapna
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
16.09.2018 16:00 | Sapna | 1 : 0 | Bijeljevac |
Borac
KovaÄi
|
|
Oskova
Oskova
|
16.09.2018 16:00 | Borac | 5 : 2 | Oskova | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
16.09.2018 16:00 | Jablanica | 0 : 2 | Gornje Dubrave | ||||||
Konjuh
Kladanj
|
|
BuduÄnost
Donja Lukavica
|
16.09.2018 16:00 | Konjuh | 1 : 1 | BuduÄnost |
Voždovac
Beograd
|
|
ÄukariÄki
Beograd
|
16.09.2018 19:00 | Voždovac | 1 : 3 | ÄukariÄki | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Napredak
KruŔevac
|
16.09.2018 16:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Napredak |
SindjeliÄ
Beograd
|
|
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
16.09.2018 16:00 | SindjeliÄ | 2 : 0 | RadniÄki 1923 | ||||||
Zlatibor
Äajetina
|
|
Borac
ÄaÄak
|
16.09.2018 16:00 | Zlatibor | 2 : 0 | Borac | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
Sloboda
Užice
|
16.09.2018 16:00 | Javor | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Trajal
KruŔevac
|
16.09.2018 16:00 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Trajal |
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Bokelj
Kotor
|
16.09.2018 15:30 | Otrant-Olympic | 0 : 0 | Bokelj | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
16.09.2018 15:30 | Arsenal | 0 : 0 | Igalo | ||||||
DeÄiÄ
Tuzi
|
|
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Podgorica
|
16.09.2018 15:30 | DeÄiÄ | 2 : 0 | OFK Mladost LjeÅ”kopolje 1970 | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Berane
Berane
|
16.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Berane | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Jezero
Plav
|
16.09.2018 15:30 | Kom | 0 : 0 | Jezero |
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Burnley
Burnley
|
16.09.2018 14:30 | Wolverhampton | 1 : 0 | Burnley | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
West Ham United
London
|
16.09.2018 17:00 | Everton | 1 : 3 | West Ham United |
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
|
16.09.2018 18:30 | Real Valladolid | 0 : 1 | Deportivo AlavƩs | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Levante
Valencia
|
16.09.2018 16:15 | Espanyol | 1 : 0 | Levante | ||||||
LeganƩs
LeganƩs
|
|
Villarreal
Villarreal
|
16.09.2018 12:00 | LeganƩs | 0 : 1 | Villarreal | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
16.09.2018 20:45 | Sevilla | 0 : 2 | Getafe |
Werder
Bremen
|
|
NĆ¼rnberg
NĆ¼rnberg
|
16.09.2018 15:30 | Werder | 1 : 1 | NĆ¼rnberg | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
16.09.2018 18:00 | Freiburg | 3 : 3 | Stuttgart |
Cagliari
Cagliari
|
|
Milan
Milano
|
16.09.2018 20:30 | Cagliari | 1 : 1 | Milan | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Lazio
Roma
|
16.09.2018 18:00 | Empoli | 0 : 1 | Lazio | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Bologna
Bologna
|
16.09.2018 15:00 | Genoa | 1 : 0 | Bologna | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
16.09.2018 15:00 | Juventus | 2 : 1 | Sassuolo | ||||||
Roma
Roma
|
|
Chievo
Verona
|
16.09.2018 12:30 | Roma | 2 : 2 | Chievo | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Torino
Torino
|
16.09.2018 15:00 | Udinese | 1 : 1 | Torino |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
NƮmes
NƮmes
|
16.09.2018 17:00 | Bordeaux | 3 : 3 | NƮmes | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Guingamp
Guingamp
|
16.09.2018 21:00 | Olympique Marseille | 4 : 0 | Guingamp | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Reims
Reims
|
16.09.2018 15:00 | Nantes | 0 : 0 | Reims |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.09.2018 17:00 | Radnik | 1 : 3 | Borac |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
16.09.2018 12:00 | Sloga | 4 : 4 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
16.09.2018 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Krajina
Cazin
|
16.09.2018 12:00 | Kozara | 0 : 1 | Krajina | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
16.09.2018 12:00 | Metalleghe BSI | 2 : 1 | Rudar Prijedor |
OraŔje
OraŔje
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
16.09.2018 12:00 | OraŔje | 1 : 2 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Sloga
Doboj
|
16.09.2018 12:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Proleter
TesliÄ
|
16.09.2018 12:00 | Borac | 0 : 2 | Proleter |
Tuzla City
Simin Han
|
|
Podrinje
Janja
|
16.09.2018 12:00 | Tuzla City | 9 : 0 | Podrinje | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
16.09.2018 12:00 | Gradina | 3 : 1 | RadniÄki | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
16.09.2018 12:00 | Slaven | 4 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
16.09.2018 12:00 | Sloga(GC) | 0 : 5 | BuduÄnost |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
16.09.2018 12:00 | Olimpik | 4 : 1 | Sutjeska |
Borac
Jelah
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
16.09.2018 12:00 | Borac | 0 : 4 | Kiseljak |
Igman
Konjic
|
|
Äapljina
Äapljina
|
16.09.2018 12:00 | Igman | 2 : 0 | Äapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
16.09.2018 12:00 | Velež | 3 : 1 | Stolac | ||||||
Grude
Grude
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
16.09.2018 12:00 | Grude | 1 : 2 | Branitelj |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
16.09.2018 14:00 | Krupa | 1 : 0 | Zvijezda 09 |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
16.09.2018 10:00 | Sloga | 4 : 0 | Sloboda | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.09.2018 10:00 | PodgrmeÄ | 1 : 0 | Borac | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
16.09.2018 10:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Krajina
Cazin
|
16.09.2018 10:00 | Kozara | 4 : 1 | Krajina | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
16.09.2018 10:00 | Metalleghe BSI | 1 : 2 | Rudar Prijedor |
OraŔje
OraŔje
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
16.09.2018 10:00 | OraŔje | 2 : 9 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Sloga
Doboj
|
16.09.2018 10:00 | Zvijezda | 2 : 3 | Sloga | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Proleter
TesliÄ
|
16.09.2018 10:00 | Borac | 0 : 4 | Proleter |
Tuzla City
Simin Han
|
|
Podrinje
Janja
|
16.09.2018 10:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Podrinje | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
16.09.2018 10:00 | Gradina | 1 : 1 | RadniÄki | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
16.09.2018 10:00 | Slaven | 1 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
16.09.2018 10:00 | Sloga(GC) | 0 : 5 | BuduÄnost |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
16.09.2018 10:00 | Olimpik | 7 : 1 | Sutjeska |
Borac
Jelah
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
16.09.2018 10:00 | Borac | 0 : 2 | Kiseljak | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Travnik
Travnik
|
16.09.2018 10:00 | Krivaja | 2 : 3 | Travnik |
Igman
Konjic
|
|
Äapljina
Äapljina
|
16.09.2018 10:00 | Igman | 2 : 2 | Äapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
16.09.2018 10:00 | Velež | 7 : 0 | Stolac | ||||||
Grude
Grude
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
16.09.2018 10:00 | Grude | 0 : 1 | Branitelj |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
16.09.2018 12:30 | Krupa | 4 : 1 | Zvijezda 09 |
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.09.2018 10:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 4 | Borac | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga(S)
SaniÄani(RakeliÄi)
|
16.09.2018 10:00 | Polet 1926 | 14 : 0 | Sloga(S) | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
GradiŔka
|
16.09.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 5 | Kozara | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
16.09.2018 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Tekstilac Kort |
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
16.09.2018 11:00 | Drina HE | 1 : 0 | Slavija |
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.09.2018 10:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 3 | Borac | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
16.09.2018 10:00 | Polet 1926 | 0 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
GradiŔka
|
16.09.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 8 | Kozara | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
16.09.2018 10:00 | ŽeljezniÄar Sport team | 6 : 0 | Mineral |
Libero
Goražde
|
|
Fortuna
Živinice
|
16.09.2018 16:30 | Libero | 6 : 0 | Fortuna | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Mladost
NeviÄ Polje
|
16.09.2018 16:30 | Å iroki Brijeg | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
16.09.2018 16:30 | Sloboda | 0 : 5 | Sana 2014 |
Gradina
Srebrenik
|
|
Iskra
Bugojno
|
16.09.2018 16:30 | Gradina | 1 : 5 | Iskra | ||||||
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
|
Emina
Mostar
|
16.09.2018 16:30 | Alfa ModriÄa | 1 : 4 | Emina |