Karanovac
Karanovac
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
14.10.2018 15:00 | Karanovac | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Sloga(D) | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Omarska
Omarska
|
14.10.2018 15:00 | Dubrave | 2 : 1 | Omarska | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Borac
Šamac
|
14.10.2018 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Borac | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloga(T)
Trn
|
14.10.2018 15:00 | Ljubić | 5 : 2 | Sloga(T) | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Proleter
Teslić
|
14.10.2018 15:00 | Vranjak | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Laktaši
Laktaši
|
14.10.2018 13:00 | Ozren | 4 : 4 | Laktaši |
Velež
Nevesinje
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
14.10.2018 15:00 | Velež | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo(Br) | 1 : 2 | Leotar | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
14.10.2018 15:00 | Mladost(R) | 1 : 3 | Glasinac 2011 | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost | 0 : 0 | Jedinstvo(Bč) |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Progres
Kneževo
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 6 : 2 | Progres | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
14.10.2018 11:00 | Krajina | 0 : 1 | OFK Lauš | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
14.10.2018 15:00 | Gorica | 4 : 0 | OFK Brdo | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Partizan
Kostajnica
|
14.10.2018 15:00 | Naprijed | 0 : 6 | Partizan |
Sloga
Jakeš
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
14.10.2018 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
14.10.2018 15:00 | Rudanka | 4 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
14.10.2018 15:00 | Crvena zvijezda | 1 : 5 | Naša krila | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Hajduk
Batkuša
|
14.10.2018 15:00 | Skugrić | 0 : 3 | Hajduk | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
14.10.2018 15:00 | Željezničar | 4 : 1 | Mineral |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
14.10.2018 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | BSK Ledinci | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Podrinje
Tršić
|
14.10.2018 15:00 | Birač | 5 : 1 | Podrinje | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Majevica
Lopare
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac | 4 : 1 | Majevica | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
14.10.2018 15:00 | Čelopek | 2 : 2 | Vlasenica | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
14.10.2018 15:00 | OFK Šekovići | 2 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
Milići
Milići
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
14.10.2018 15:00 | Milići | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
14.10.2018 15:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Partizan |
Željeznica
Trnovo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
14.10.2018 15:00 | Željeznica | 0 : 3 | Sokolac | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Rudo
Rudo
|
14.10.2018 15:00 | Han Pijesak | 1 : 3 | Rudo |
Brzi
Busnovi
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
14.10.2018 15:00 | Brzi | 1 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Svodna
Svodna
|
14.10.2018 11:00 | Gomjenica | 2 : 1 | Svodna | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Slaven
Dobrljin
|
14.10.2018 15:00 | Radnik | 2 : 2 | Slaven | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
14.10.2018 15:00 | Plamen | 6 : 0 | OFK Ravan | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
14.10.2018 15:00 | Ljubija | 5 : 1 | Mrakovica |
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
14.10.2018 15:30 | Potkozarje | 3 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Borac
Maglajani
|
14.10.2018 19:30 | Župa | 2 : 0 | Borac | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
14.10.2018 15:30 | Biseri | 0 : 1 | Kalemi | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
14.10.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 1 | Torpedo | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
14.10.2018 15:30 | Kozara | 3 : 3 | Sloga DIPO | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
14.10.2018 15:30 | Tamaris | 0 : 1 | Omladinac |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Borac
Drvar
|
14.10.2018 15:00 | Gomionica | 0 : 2 | Borac | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
14.10.2018 15:00 | Rekreativo | 5 : 0 | Vrbas | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
14.10.2018 15:00 | Mladost Farmaprom | 3 : 2 | Sloga Nektar | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac | 1 : 1 | Šnjegotina | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
14.10.2018 15:00 | Džaja | 2 : 3 | Budućnost |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
14.10.2018 15:00 | Pelagićevo | 4 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Borac(K)
Kotorsko
|
14.10.2018 15:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Borac(K) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Ukrina
Čečava
|
14.10.2018 15:00 | Trebavac | 1 : 4 | Ukrina | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Borac(O)
Osinja
|
14.10.2018 15:00 | Rudar | 2 : 3 | Borac(O) | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
14.10.2018 15:00 | Kladari Gornji | 2 : 4 | Budućnost | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
BSK
Bušletić
|
14.10.2018 15:00 | Borac(BL) | 3 : 4 | BSK | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk | 3 : 1 | Skugrić 1964 |
Zadrugar
Bukvik
|
|
Jugović
Gredice 1
|
14.10.2018 15:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Jugović | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
14.10.2018 15:00 | Gredice | 1 : 4 | Slijepčevići | ||||||
Mladost(L)
Lončari
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
14.10.2018 15:00 | Mladost(L) | 3 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Grčica
Brčko
|
14.10.2018 15:00 | Mladost(S) | 0 : 0 | Grčica | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Borac
Ražljevo
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Borac |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
14.10.2018 15:00 | Miloš Obilić | 1 : 1 | Zadrugar | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Balatun
Balatun
|
14.10.2018 15:00 | Stević Jovan | 0 : 4 | Balatun | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
14.10.2018 15:00 | Obarska | 5 : 0 | Proleter | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Novo doba
Čardačine
|
14.10.2018 15:00 | OFK Janja 2009 | 1 : 0 | Novo doba | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
14.10.2018 15:00 | Drina | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Kolektiv
Međaši
|
14.10.2018 15:00 | OFK Magnojević | 3 : 1 | Kolektiv | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Semberija
Popovi
|
14.10.2018 15:00 | Priboj | 4 : 0 | Semberija |
Jardan
Jardan
|
|
Pecka
Roćević
|
14.10.2018 15:00 | Jardan | 2 : 1 | Pecka | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
14.10.2018 15:00 | Jasenica | 0 : 3 | Tabanci | ||||||
Jadar
Kasaba
|
|
Budućnost
Skelani
|
14.10.2018 15:00 | Jadar | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Lokanj
Lokanj
|
14.10.2018 15:00 | Polet | 0 : 2 | Lokanj | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Borac
Osmaci
|
14.10.2018 15:00 | Branjevo | 10 : 1 | Borac |
Knežopoljac
Knežica
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
14.10.2018 15:00 | Knežopoljac | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
14.10.2018 15:00 | Moštanica | 4 : 3 | Kiseljak | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
14.10.2018 15:00 | Rasavci | 6 : 2 | Radnik Urije |
Jablanica
Jablanica
|
|
Borac
Mašići
|
14.10.2018 15:30 | Jablanica | 1 : 3 | Borac | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
14.10.2018 15:30 | Romanovci | 1 : 0 | Vilusi | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
14.10.2018 15:30 | Laminci | 0 : 0 | Obradovac |
Polet
Mali Sitneši
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
14.10.2018 15:00 | Polet | 3 : 1 | OFK Nožičko | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
14.10.2018 15:00 | Vrbas | 4 : 2 | Crvena zemlja | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
14.10.2018 11:00 | Budućnost | 0 : 4 | Crni vrh | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Milan
Kosjerovo
|
14.10.2018 15:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Milan |
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Liješće
Liješće
|
14.10.2018 15:00 | 27. Juli | 1 : 0 | Liješće | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
14.10.2018 15:00 | Ozrenski sokolovi | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
4. juli
Pojezna
|
14.10.2018 15:00 | Zadrugar | 3 : 0 | 4. juli |
Crkvina
Crkvina
|
|
Posavina
Miloševac
|
14.10.2018 15:30 | Crkvina | 1 : 0 | Posavina | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Dobor
Modriča
|
14.10.2018 15:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Dobor | ||||||
Jedinstvo
Obudovac
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
14.10.2018 15:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Zvijezda | ||||||
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Omladinac
Modriča
|
14.10.2018 15:30 | Mladost(ST) | 5 : 2 | Omladinac |
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
14.10.2018 11:00 | Strijelac | 0 : 2 | Bobetino Brdo | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
14.10.2018 11:00 | Polet | 3 : 1 | Sveti Jovan | ||||||
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
14.10.2018 11:00 | Budućnost Red Star | 5 : 1 | Sloboda |
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
14.10.2018 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
14.10.2018 15:00 | Magnojević 2001 | 6 : 0 | Sloga 94 | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
14.10.2018 15:00 | Panteri | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
14.10.2018 15:00 | Koridor 2011 | 2 : 1 | Kovačići 08 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Polet
Mala Obarska
|
14.10.2018 15:00 | Ljeljenča | 3 : 1 | Polet |
Borac
Trnjaci
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 4 : 1 | Ostojićevo | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Tavna
Banjica
|
14.10.2018 15:00 | Međaši | 1 : 5 | Tavna | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
14.10.2018 15:00 | VSK | 2 : 0 | Polet | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
OFK Batković
Batković
|
14.10.2018 15:00 | Pobjeda | 2 : 2 | OFK Batković | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Drina
Batar
|
14.10.2018 15:00 | Glogovac | 0 : 3 | Drina |
Piperci
Piperci
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
14.10.2018 10:30 | Piperci | 6 : 0 | Borac | ||||||
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
14.10.2018 10:30 | OFK Buk | 3 : 0 | Mladen Perić | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
14.10.2018 10:30 | Budućnost | 2 : 3 | Sloga |
Zenit
Bijeljina
|
|
Mladost(P)
Patkovača
|
14.10.2018 10:30 | Zenit | 1 : 3 | Mladost(P) | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Sava
Gradac
|
14.10.2018 10:30 | Gorica | 4 : 0 | Sava |
TOŠK
Tešanj
|
|
Igman
Konjic
|
14.10.2018 15:00 | TOŠK | 1 : 0 | Igman |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Travnik
Travnik
|
14.10.2018 15:00 | Krajišnik | 1 : 2 | Travnik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
14.10.2018 15:00 | Kiseljak | 1 : 0 | Brekovica 78 |
Bosna(M)
Mionica
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
14.10.2018 15:00 | Bosna(M) | 0 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Čelić
Čelić
|
14.10.2018 15:00 | Priluk | 1 : 0 | Čelić | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Sloga
Tojšići
|
14.10.2018 15:00 | Prokosovići | 2 : 0 | Sloga |
Radnik
Hadžići
|
|
Vis
Kosova
|
14.10.2018 15:00 | Radnik | 5 : 0 | Vis | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Natron
Maglaj
|
14.10.2018 15:00 | Ilijaš | 1 : 1 | Natron | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Famos
Hrasnica
|
14.10.2018 15:00 | Azot | 1 : 0 | Famos | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
14.10.2018 15:00 | Pobjeda | 4 : 2 | Usora | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Žepče
Žepče
|
14.10.2018 15:00 | Moševac | 0 : 2 | Žepče |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
14.10.2018 15:00 | Branitelj | 2 : 3 | Sloga | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Turbina
Jablanica
|
14.10.2018 15:00 | Rama | 6 : 0 | Turbina | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
14.10.2018 15:00 | Klis | 3 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Kamešnica
Podhum
|
14.10.2018 15:00 | Troglav 1918 | 1 : 1 | Kamešnica | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
14.10.2018 15:00 | Posušje | 2 : 1 | Brotnjo | ||||||
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
14.10.2018 15:00 | Grude | 3 : 3 | Stolac | ||||||
Neum
Neum
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
14.10.2018 15:00 | Neum | 2 : 1 | Tomislav |
Rudar
Kamengrad
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
14.10.2018 15:00 | Rudar | 1 : 2 | Omladinac 75 |
Gorica
Guča Gora
|
|
Mladost
Nević Polje
|
14.10.2018 15:00 | Gorica | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Fojnica
Fojnica
|
14.10.2018 15:00 | Kaćuni | 1 : 2 | Fojnica |
Bok
Bok
|
|
Sloga(P)
Prud
|
14.10.2018 15:00 | Bok | 1 : 2 | Sloga(P) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Dubrave
Dubrave
|
14.10.2018 15:00 | Vitanovići 78 | 0 : 0 | Dubrave | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Napredak
Matići
|
14.10.2018 15:00 | Kostrč | 0 : 2 | Napredak | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (D) | 2 : 2 | Sloga(T) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
14.10.2018 15:00 | Dragovoljac | 2 : 2 | 19 srpanj |
Trešnjevka
Maoča
|
|
DSK
Devetak
|
14.10.2018 15:00 | Trešnjevka | 1 : 0 | DSK | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
14.10.2018 15:00 | Gornji Rahić | 3 : 2 | Mladost(B) | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
14.10.2018 15:00 | Rijeka | 4 : 2 | Mladost(T) | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
14.10.2018 15:00 | Proleter | 5 : 3 | Željezničar | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Orahovica 74 | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
14.10.2018 15:00 | Ingram | 2 : 4 | Mladost(K) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Polet
Palanka
|
14.10.2018 15:00 | Doboj Istok | 3 : 3 | Polet |
Rudar
Breza
|
|
Stupčanica
Olovo
|
14.10.2018 15:00 | Rudar | 0 : 2 | Stupčanica | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Vareš
Vareš
|
14.10.2018 15:00 | Nemila | 4 : 1 | Vareš | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Fortuna
Zenica
|
14.10.2018 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Fortuna | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
14.10.2018 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Zmaj |
Ozren
Semizovac
|
|
Mladost
Župča
|
14.10.2018 16:00 | Ozren | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Jug
Sarajevo
|
14.10.2018 16:00 | Omadinac | 3 : 1 | Jug | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.10.2018 15:30 | Pofalićki | 6 : 5 | Novi Grad | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
14.10.2018 15:00 | Bojnik | 1 : 3 | Biser 96 |
UNIS
Vogošća
|
|
Igman
Ilidža
|
14.10.2018 15:00 | UNIS | 5 : 1 | Igman | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
14.10.2018 11:00 | Butmir | 4 : 1 | Vratnik | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
14.10.2018 15:00 | Vrbanjuša | 1 : 0 | Mošćanica |
Jahorina
Prača
|
|
Drina
Goražde
|
14.10.2018 | Jahorina | 3 : 0 | Drina | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
BKB
Berič-Kiseljak
|
14.10.2018 | Kolina | 6 : 1 | BKB |
Junak
Srđevići
|
|
Kupres
Kupres
|
14.10.2018 15:00 | Junak | 4 : 8 | Kupres | ||||||
Šujica
Šujica
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
14.10.2018 15:00 | Šujica | 0 : 1 | Ljubuški |
Buna
Buna
|
|
Međugorje
Međugorje
|
14.10.2018 15:00 | Buna | 0 : 3 | Međugorje | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
14.10.2018 15:30 | Blagaj | 4 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Višići
Višići
|
|
Cim
Cim
|
14.10.2018 15:30 | Višići | 4 : 1 | Cim |
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
14.10.2018 15:00 | OFK Lugovi | 1 : 7 | Brnjaci | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
Katarina
Fojnica
|
14.10.2018 15:00 | Karaula | 1 : 2 | Katarina | ||||||
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Šantići
Šantići
|
14.10.2018 15:00 | Nova Bila | 4 : 1 | Šantići |
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
14.10.2018 15:00 | Frankopan | 3 : 0 | OFK Brčko | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
14.10.2018 15:00 | Dinamo 75 | 1 : 4 | Mladi Zadrugar | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Korpar
Grebnice
|
14.10.2018 15:00 | Ravne | 4 : 1 | Korpar | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Mladost
Vidovice
|
14.10.2018 15:00 | Tramošnica | 0 : 2 | Mladost |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
14.10.2018 15:00 | Biberovo Polje | 5 : 0 | Željezničar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
12 decembar
Rajska
|
14.10.2018 15:00 | Voćar | 3 : 1 | 12 decembar | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
14.10.2018 15:00 | Koraj | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
14.10.2018 15:00 | OFK Vida | 2 : 2 | Trebava | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Sloboda
Kerep
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac 68 | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
14.10.2018 15:00 | Graničar | 1 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Izbor
Brčko
|
14.10.2018 10:00 | Ograđenovac | 1 : 3 | Izbor |
Sloga
Bikodže
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
14.10.2018 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Mramor
Babice
|
14.10.2018 15:00 | Špionica 1953 | 0 : 3 | Mramor | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
14.10.2018 15:00 | Bukovik | 1 : 2 | Mladost(D) | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
Turija
Turija
|
14.10.2018 15:00 | Rudar | 5 : 1 | Turija | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
25 maj
Uroža
|
14.10.2018 15:00 | Polet | 5 : 3 | 25 maj | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Pribava
Pribava
|
14.10.2018 15:00 | BSK | 0 : 4 | Pribava |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Rudar
Bukinje
|
14.10.2018 15:00 | OFK Tuzla | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Srnica
Treštenica
|
14.10.2018 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Srnica | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Mladost(S)
Solina
|
14.10.2018 15:00 | Metalac | 1 : 3 | Mladost(S) | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
14.10.2018 15:00 | Mladost(GŽ) | 7 : 4 | Vrana | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Grivice
Grivice
|
14.10.2018 15:00 | Slatina | 3 : 0 | Grivice | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Partizan
Kiseljak
|
14.10.2018 15:00 | Rainci | 4 : 1 | Partizan |
Uskok
Dobrinje
|
|
Moštre
Moštre
|
14.10.2018 12:30 | Uskok | 0 : 0 | Moštre | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Omladinac
Porijećani
|
14.10.2018 12:30 | Monjare | 0 : 4 | Omladinac | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
14.10.2018 12:30 | Dijamant | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Liješeva
Liješeva
|
14.10.2018 15:00 | Kralupi | 2 : 0 | Liješeva | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Poriječani
Poriječani
|
14.10.2018 15:00 | Ljiljan | 1 : 4 | Poriječani |
Brka 1948
Brka
|
|
Posavina
Brod
|
14.10.2018 15:00 | Brka 1948 | 3 : 0 | Posavina | ||||||
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
14.10.2018 15:00 | Rahićki ljiljani | 0 : 5 | Sloboda | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
14.10.2018 15:00 | Majevica | 3 : 0 | Zelinja 76 | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Mionica 85
Mionica
|
14.10.2018 15:00 | Napredak | 3 : 2 | Mionica 85 |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Pasci 78
Pasci
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Pasci 78 | ||||||
Radnik 018
Lipnica
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
14.10.2018 15:00 | Radnik 018 | 1 : 1 | Bijeljevac | ||||||
Memići
Memići
|
|
Sapna
Sapna
|
14.10.2018 15:00 | Memići | 1 : 1 | Sapna | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
14.10.2018 15:00 | Spreča | 2 : 5 | Krušik |
Jablanica
Barice
|
|
Borac
Kovači
|
14.10.2018 15:00 | Jablanica | 1 : 3 | Borac | ||||||
Konjuh
Kladanj
|
|
Mladost
Suha
|
14.10.2018 15:00 | Konjuh | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Oskova
Oskova
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Oskova |
Berane
Berane
|
|
Bokelj
Kotor
|
14.10.2018 14:30 | Berane | 0 : 6 | Bokelj | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
14.10.2018 14:30 | Igalo | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
14.10.2018 14:30 | Jezero | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
14.10.2018 14:30 | Kom | 1 : 0 | Dečić | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
14.10.2018 14:30 | Arsenal | 1 : 3 | Otrant-Olympic |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Krajina
Cazin
|
14.10.2018 12:00 | Sloboda | 0 : 7 | Krajina | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.10.2018 12:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.10.2018 12:00 | Sloga | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
14.10.2018 12:00 | Podgrmeč | 4 : 0 | Jedinstvo |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
14.10.2018 12:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Tekstilac
Derventa
|
14.10.2018 12:00 | Sloga | 2 : 0 | Tekstilac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
14.10.2018 12:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Borac
Šamac
|
14.10.2018 12:00 | Orašje | 8 : 0 | Borac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
14.10.2018 12:00 | Modriča | 1 : 2 | Zvijezda |
Podrinje
Janja
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
14.10.2018 12:00 | Podrinje | 3 : 4 | Sloga(T) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.10.2018 12:00 | Drina | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Slaven
Živinice
|
14.10.2018 12:00 | Tuzla City | 1 : 0 | Slaven | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.10.2018 12:00 | Gradina | 7 : 0 | Lokomotiva |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
14.10.2018 13:00 | Olimpik | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
14.10.2018 13:00 | Goražde | 1 : 2 | Bosna Union |
NK Vitez
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
14.10.2018 13:00 | NK Vitez | 4 : 0 | Žepče | ||||||
Borac
Jelah
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.10.2018 13:00 | Borac | 0 : 1 | TOŠK | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.10.2018 13:00 | Novi Travnik | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.10.2018 13:00 | Krivaja | 1 : 3 | Iskra |
Velež
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
14.10.2018 12:00 | Velež | 3 : 2 | Igman | ||||||
Grude
Grude
|
|
Posušje
Posušje
|
14.10.2018 11:00 | Grude | 0 : 2 | Posušje |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Trebava
Osječani
|
14.10.2018 10:00 | OFK Pridjel | 2 : 3 | Trebava | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Rudanka
Rudanka
|
14.10.2018 10:00 | Zvijezda | 0 : 6 | Rudanka | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Vučijak
Majevac
|
14.10.2018 10:00 | Naša krila | 2 : 0 | Vučijak |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Krajina
Cazin
|
14.10.2018 10:00 | Sloboda | 1 : 5 | Krajina | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.10.2018 10:00 | Željezničar Sport Team | 0 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
14.10.2018 14:00 | Borac | 3 : 2 | Metalleghe BSI | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.10.2018 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
14.10.2018 10:00 | Podgrmeč | 2 : 0 | Jedinstvo |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
14.10.2018 10:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Tekstilac
Derventa
|
14.10.2018 10:00 | Sloga | 8 : 1 | Tekstilac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
14.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Borac
Šamac
|
14.10.2018 10:00 | Orašje | 4 : 1 | Borac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
14.10.2018 10:00 | Modriča | 3 : 2 | Zvijezda |
Podrinje
Janja
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
14.10.2018 10:00 | Podrinje | 0 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.10.2018 10:00 | Drina | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Slaven
Živinice
|
14.10.2018 10:00 | Tuzla City | 3 : 2 | Slaven | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.10.2018 10:00 | Gradina | 1 : 3 | Lokomotiva |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
14.10.2018 11:00 | Olimpik | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
14.10.2018 11:00 | Goražde | 5 : 1 | Bosna Union | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.10.2018 11:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Slavija |
NK Vitez
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
14.10.2018 11:00 | NK Vitez | 4 : 0 | Žepče | ||||||
Borac
Jelah
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.10.2018 11:00 | Borac | 2 : 1 | TOŠK | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.10.2018 11:00 | Novi Travnik | 0 : 4 | Radnik | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.10.2018 11:00 | Krivaja | 1 : 2 | Iskra | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
14.10.2018 11:00 | Travnik | 0 : 0 | FK Vitez |
Velež
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
14.10.2018 10:00 | Velež | 4 : 0 | Igman | ||||||
Grude
Grude
|
|
Posušje
Posušje
|
14.10.2018 09:00 | Grude | 0 : 3 | Posušje |
Modriča
Modriča
|
|
Polet 1926
Brod
|
14.10.2018 14:00 | Modriča | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
14.10.2018 10:00 | Proleter | 2 : 0 | Sloga(S) | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
14.10.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 5 | Mineral |
Drina HE
Višegrad
|
|
Sokolac
Sokolac
|
14.10.2018 11:00 | Drina HE | 9 : 0 | Sokolac |
Sutjeska
Foča
|
|
Hercegovac
Bileća
|
14.10.2018 14:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Hercegovac | ||||||
Mladost
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
14.10.2018 10:30 | Mladost | 9 : 0 | Velež |
Sutjeska
Foča
|
|
Hercegovac
Bileća
|
14.10.2018 13:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Hercegovac | ||||||
Mladost
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
14.10.2018 09:30 | Mladost | 0 : 5 | Velež |
Fortuna
Živinice
|
|
Rosa Brandis
Turbe
|
14.10.2018 12:00 | Fortuna | 0 : 3 | Rosa Brandis | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
14.10.2018 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Sana 2014 | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.10.2018 16:00 | Libero | 5 : 1 | Sloboda | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
14.10.2018 15:30 | Široki Brijeg | 9 : 1 | Čelik |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Troglav 1918
Livno
|
14.10.2018 15:00 | Željezničar 2011 | 3 : 0 | Troglav 1918 |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
14.10.2018 16:00 | SFK 2000 | 8 : 0 | Radnik Bumerang |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Mladost
Rogatica
|
14.10.2018 13:00 | Sloga | 0 : 3 | Mladost |
Sloga
Srbac
|
|
Čelik
Doboj
|
14.10.2018 14:00 | Sloga | 4 : 4 | Čelik | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 0 : 3 | Jedinstvo |
Gradina
Srebrenik
|
|
Emina
Mostar
|
14.10.2018 16:00 | Gradina | 2 : 12 | Emina | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.10.2018 14:00 | Banja Luka | 3 : 1 | Iskra | ||||||
Alfa Modiča
Modriča
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.10.2018 16:30 | Alfa Modiča | 2 : 1 | Lokomotiva |
Salines
Tuzla
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
14.10.2018 16:00 | Salines | 5 : 3 | Mostar SG Staklorad | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Beli anđeo
Popovo polje
|
14.10.2018 18:00 | Centar | 6 : 3 | Beli anđeo | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.10.2018 19:30 | Brotnjo | 3 : 1 | Leotar |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
14.10.2018 19:00 | Igokea | 78 : 85 | Budućnost VOLI | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
14.10.2018 17:00 | Mornar | 97 : 94 | Partizan NIS | ||||||
Petrol Olimpija
Ljubljana
|
|
Zadar
Zadar
|
14.10.2018 21:00 | Petrol Olimpija | 91 : 81 | Zadar |
Bihać
Bihać
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
14.10.2018 | Bihać | 1 : 3 | Gradina-Herceg |
Ilidža
Ilidža
|
|
Bosna
Sarajevo
|
14.10.2018 | Ilidža | 0 : 3 | Bosna |
Gradiška
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
14.10.2018 14:00 | Gradiška | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
Bihać
Bihać
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
14.10.2018 | Bihać | 0 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Vitez
Vitez
|
14.10.2018 18:00 | Gradina-Herceg | 1 : 3 | Vitez | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Lukavac
Lukavac
|
14.10.2018 18:00 | Bosna | 3 : 1 | Lukavac | ||||||
Gračanica Fortex
Gračanica
|
|
Žepče
Žepče
|
14.10.2018 18:00 | Gračanica Fortex | 2 : 3 | Žepče | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Maglaj
Maglaj
|
14.10.2018 15:00 | Kakanj | 3 : 1 | Maglaj |
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Ilidža
Ilidža
|
14.10.2018 | Alipašino Polje | 2 : 3 | Ilidža | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Vogošća
Vogošća
|
14.10.2018 | Igman | 2 : 3 | Vogošća |
Zavidovići
Zavidovići
|
|
Tešanj
Tešanj
|
14.10.2018 18:00 | Zavidovići | 0 : 3 | Tešanj | ||||||
Tuzla
Tuzla
|
|
Stars
Živinice
|
14.10.2018 18:00 | Tuzla | 0 : 3 | Stars | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Napredak
Odžak
|
14.10.2018 11:00 | Sloboda 2 | 1 : 3 | Napredak | ||||||
Orašje 2
Orašje
|
|
Željezara
Zenica
|
14.10.2018 18:00 | Orašje 2 | 3 : 2 | Željezara |
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
14.10.2018 11:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Delminium | ||||||
Sa Volley
Sarajevo
|
|
Čelik-R
Zenica
|
14.10.2018 11:00 | Sa Volley | 3 : 0 | Čelik-R | ||||||
Student
Mostar
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
14.10.2018 18:00 | Student | 2 : 3 | Ljubuški | ||||||
Mostar 2
Mostar
|
|
Breza 1934
Breza
|
14.10.2018 11:00 | Mostar 2 | 3 : 0 | Breza 1934 |
Inova
Banja Luka
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
14.10.2018 13:00 | Inova | 2 : 3 | Ljubinje | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
14.10.2018 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | HE na Drini |
Borac
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
14.10.2018 18:00 | Borac | 1 : 3 | Laktaši | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Gradiška
Gradiška
|
14.10.2018 18:00 | Balkana MP | 1 : 3 | Gradiška |
Ukrina
Prnjavor
|
|
Derventa 2
Derventa
|
14.10.2018 18:00 | Ukrina | 3 : 0 | Derventa 2 | ||||||
Smeč DN
Brčko
|
|
Panter
Doboj
|
14.10.2018 18:00 | Smeč DN | 3 : 0 | Panter |
Radnik 2
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
14.10.2018 18:00 | Radnik 2 | 3 : 1 | Bratunac | ||||||
Jahorina 2
Pale
|
|
Drina
Zvornik
|
14.10.2018 11:00 | Jahorina 2 | 0 : 3 | Drina | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
14.10.2018 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Han Pijesak |
Gacko 2
Gacko
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
14.10.2018 11:00 | Gacko 2 | 0 : 3 | ŽOK Leotar | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
14.10.2018 18:00 | Stakorina | 1 : 3 | Velež | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
14.10.2018 18:00 | Rudo | 0 : 3 | OK Leotar |
Žepče
Žepče
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
14.10.2018 16:00 | Žepče | 26 : 13 | Sana 7 |
Radnički
Goražde
|
|
Travnik AG
Travnik
|
14.10.2018 | Radnički | 33 : 28 | Travnik AG | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
14.10.2018 | Izviđač CO 2 | 39 : 17 | Vogošča Poljine Hills 2 | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
14.10.2018 | Briješće | 33 : 25 | Donji Vakuf |
Prijedor
Prijedor
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
14.10.2018 18:00 | Prijedor | 28 : 26 | Hercegovina | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Drina
Zvornik
|
14.10.2018 17:00 | Čelinac | 33 : 33 | Drina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.10.2018 18:00 | Hercegovac | 30 : 28 | Kozara | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
14.10.2018 16:00 | Bijeljina | 28 : 30 | Kozara Mlijekoprodukt |
Teslić
Teslić
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
14.10.2018 | Teslić | 35 : 22 | Prijedor 2 | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
14.10.2018 | Srednjoškolac | 18 : 36 | Borac M:TEL 2 |
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Krajina
Cazin
|
14.10.2018 | Sloga 2013 | 20 : 25 | Krajina |
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
|
Katarina
Mostar
|
14.10.2018 | Jedinstvo(T) | 28 : 25 | Katarina |
Doboj
Doboj
|
|
Rogatica
Rogatica
|
14.10.2018 16:00 | Doboj | 28 : 27 | Rogatica |
Dubica 2
Kozarska Dubica
|
|
Srbac
Srbac
|
14.10.2018 | Dubica 2 | 26 : 21 | Srbac |