Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
20.10.2018 15:00 | Tuzla Siti | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.10.2018 17:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
GOŠK
Gabela
|
20.10.2018 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | GOŠK | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
20.10.2018 15:00 | Zrinjski | 0 : 1 | Željezničar |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
20.10.2018 14:30 | Slavija | 1 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
20.10.2018 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
20.10.2018 14:30 | Sloga | 2 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
20.10.2018 14:30 | Drina | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Tekstilac
Derventa
|
20.10.2018 14:30 | Sutjeska | 0 : 1 | Tekstilac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Borac
Banja Luka
|
20.10.2018 14:30 | Kozara | 1 : 2 | Borac |
Laktaši
Laktaši
|
|
Karanovac
Karanovac
|
20.10.2018 14:30 | Laktaši | 1 : 0 | Karanovac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ozren
Petrovo
|
20.10.2018 14:30 | Proleter | 8 : 1 | Ozren | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Vranjak
Vranjak
|
20.10.2018 14:30 | Sloga(S) | 2 : 0 | Vranjak | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Polet 1926
Brod
|
20.10.2018 14:30 | Sloga(T) | 3 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
20.10.2018 14:30 | Borac | 2 : 1 | Ljubić | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Dubrave
Dubrave
|
20.10.2018 14:30 | Sloga(D) | 1 : 0 | Dubrave | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
20.10.2018 14:30 | Sloboda | 1 : 1 | Mladost |
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Guber
Srebrenica
|
20.10.2018 14:30 | Jedinstvo(Bč) | 4 : 0 | Guber | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Drina HE
Višegrad
|
20.10.2018 14:30 | Famos | 1 : 0 | Drina HE | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
20.10.2018 14:30 | Ilićka 01 | 4 : 3 | Mladost(R) | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
20.10.2018 14:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Jedinstvo(Br) |
BSK
Banja Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
20.10.2018 14:30 | BSK | 1 : 2 | Bratstvo | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
20.10.2018 14:30 | OFK Lauš | 1 : 3 | Borac |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
20.10.2018 14:30 | OFK Pridjel | 2 : 1 | Crvena zvijezda |
Partizan
Donja Trnova
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
20.10.2018 14:30 | Partizan | 2 : 0 | Sloboda |
Željeznica
Trnovo
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
20.10.2018 10:00 | Željeznica | 2 : 1 | OFK Podgrab |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
20.10.2018 15:00 | Mladost Farmaprom | 1 : 0 | Vrbas |
Lokanj
Lokanj
|
|
Branjevo
Branjevo
|
20.10.2018 15:00 | Lokanj | 0 : 1 | Branjevo |
Borac
Mašići
|
|
Mladost
Seferovci
|
20.10.2018 15:00 | Borac | 5 : 2 | Mladost |
Lazarevica
Čengić
|
|
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
20.10.2018 15:00 | Lazarevica | 1 : 1 | OFK Buk |
Orašje
Orašje
|
|
Velež
Mostar
|
20.10.2018 14:30 | Orašje | 1 : 3 | Velež | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Rudar
Kakanj
|
20.10.2018 14:30 | Vitez | 0 : 4 | Rudar | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Slaven
Živinice
|
20.10.2018 14:30 | Igman | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
TOŠK
Tešanj
|
20.10.2018 14:30 | Goražde | 0 : 0 | TOŠK | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Čapljina
Čapljina
|
20.10.2018 14:30 | Zvijezda | 5 : 0 | Čapljina | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Bosna
Visoko
|
20.10.2018 14:30 | Metalleghe BSI | 2 : 1 | Bosna | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
20.10.2018 14:30 | Novi Travnik | 1 : 2 | Bratstvo |
Iskra
Bugojno
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
20.10.2018 14:30 | Iskra | 5 : 0 | Krajišnik | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
20.10.2018 14:30 | Podgrmeč | 2 : 0 | Bratstvo |
Radnički
Lukavac
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
20.10.2018 14:30 | Radnički | 5 : 1 | Dinamo | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
20.10.2018 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Bosna(K) | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Svatovac
Poljice
|
20.10.2018 14:30 | Odžak 102 | 2 : 1 | Svatovac | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Mramor
Mramor
|
20.10.2018 14:30 | Gradina | 2 : 1 | Mramor | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Čelić
Čelić
|
20.10.2018 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Čelić |
Borac
Jelah
|
|
Famos
Hrasnica
|
20.10.2018 14:30 | Borac | 3 : 1 | Famos | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
20.10.2018 14:30 | Krivaja | 5 : 0 | Jedinstvo |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
20.10.2018 14:30 | Tomislav | 1 : 1 | Branitelj | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Neum
Neum
|
20.10.2018 14:30 | Stolac | 0 : 2 | Neum | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Klis
Buturović Polje
|
20.10.2018 14:30 | Turbina | 1 : 3 | Klis |
Omladinac
Sanica
|
|
Gomila
Stijena
|
20.10.2018 14:30 | Omladinac | 4 : 1 | Gomila | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Ključ
Ključ
|
20.10.2018 14:30 | Bajer 99 | 1 : 0 | Ključ | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
20.10.2018 14:30 | Omladinac 75 | 2 : 1 | Mladost(V) |
Fojnica
Fojnica
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
20.10.2018 14:30 | Fojnica | 0 : 2 | Dnoluka |
Sloga(P)
Prud
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
20.10.2018 14:30 | Sloga(P) | 1 : 0 | 19 srpanj |
Omazići 1937
Omazići
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
20.10.2018 14:30 | Omazići 1937 | 1 : 1 | Mladost(B) | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Vražići 92
Vražići
|
20.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Vražići 92 |
Fortuna
Zenica
|
|
Proleter
Makljenovac
|
20.10.2018 15:45 | Fortuna | 3 : 0 | Proleter |
Mladost
Župča
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
20.10.2018 15:00 | Mladost | 7 : 0 | Biser 96 | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
20.10.2018 14:00 | Jug | 3 : 5 | Pofalićki |
Mramor
Babice
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
20.10.2018 14:30 | Mramor | 2 : 0 | Bukovik |
Grivice
Grivice
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
20.10.2018 14:30 | Grivice | 4 : 3 | Rainci | ||||||
Mladost(S)
Solina
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
20.10.2018 14:30 | Mladost(S) | 2 : 4 | Mladost(GŽ) |
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
20.10.2018 14:30 | Zelinja 76 | 0 : 5 | Napredak | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
20.10.2018 14:30 | Posavina | 3 : 0 | Rahićki ljiljani |
Sapna
Sapna
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
20.10.2018 14:30 | Sapna | 6 : 0 | Spreča |
Mladost
Suha
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
20.10.2018 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Budućnost |
Proleter
Novi Sad
|
|
Mačva
Šabac
|
20.10.2018 19:00 | Proleter | 1 : 0 | Mačva | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Rad
Beograd
|
20.10.2018 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Rad | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Zemun
Zemun
|
20.10.2018 19:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Zemun | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Mladost
Lučani
|
20.10.2018 16:00 | Voždovac | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Radnik
Surdulica
|
20.10.2018 19:00 | Napredak | 1 : 1 | Radnik |
Borac
Čačak
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
20.10.2018 17:00 | Borac | 1 : 1 | Bečej 1918 | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
TSC
Bačka Topola
|
20.10.2018 14:30 | Radnički 1923 | 2 : 2 | TSC | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Javor
Ivanjica
|
20.10.2018 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Javor |
Budućnost
Podgorica
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
20.10.2018 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Titograd | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Zeta
Golubovci
|
20.10.2018 13:30 | Iskra | 1 : 2 | Zeta | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Grbalj
Radanovići
|
20.10.2018 13:30 | Rudar | 0 : 0 | Grbalj | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
20.10.2018 13:30 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Sutjeska | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
Mornar
Bar
|
20.10.2018 13:30 | Lovćen | 0 : 1 | Mornar |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Southampton
Southampton
|
20.10.2018 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 0 | Southampton | ||||||
Cardiff City
Cardiff
|
|
Fulham
London
|
20.10.2018 16:00 | Cardiff City | 4 : 2 | Fulham | ||||||
Chelsea
London
|
|
Manchester United
Manchester
|
20.10.2018 13:30 | Chelsea | 2 : 2 | Manchester United | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
Liverpool
Liverpool
|
20.10.2018 18:30 | Huddersfield Town | 0 : 1 | Liverpool | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Burnley
Burnley
|
20.10.2018 16:00 | Manchester City | 5 : 0 | Burnley | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Brighton
Brighton
|
20.10.2018 16:00 | Newcastle United | 0 : 1 | Brighton | ||||||
West Ham United
London
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
20.10.2018 16:00 | West Ham United | 0 : 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Watford
Watford
|
20.10.2018 16:00 | Wolverhampton | 0 : 2 | Watford |
Barcelona
Barcelona
|
|
Sevilla
Sevilla
|
20.10.2018 20:45 | Barcelona | 4 : 2 | Sevilla | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
20.10.2018 18:30 | Villarreal | 1 : 1 | Atlético Madrid | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Leganés
Leganés
|
20.10.2018 16:15 | Valencia | 1 : 1 | Leganés | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Levante
Valencia
|
20.10.2018 13:00 | Real Madrid | 1 : 2 | Levante |
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Werder
Bremen
|
20.10.2018 18:30 | Schalke 04 | 0 : 2 | Werder | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Hannover 96
Hannover
|
20.10.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 2 | Hannover 96 | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
20.10.2018 15:30 | Stuttgart | 0 : 4 | Borussia Dortmund | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
20.10.2018 15:30 | Augsburg | 0 : 0 | RB Leipzig | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Bayern
München
|
20.10.2018 15:30 | Wolfsburg | 1 : 3 | Bayern | ||||||
Nürnberg
Nürnberg
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
20.10.2018 15:30 | Nürnberg | 1 : 3 | Hoffenheim |
Juventus
Torino
|
|
Genoa
Genova
|
20.10.2018 18:00 | Juventus | 1 : 1 | Genoa | ||||||
Roma
Roma
|
|
SPAL
Ferrara
|
20.10.2018 15:00 | Roma | 0 : 2 | SPAL | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Napoli
Napoli
|
20.10.2018 20:30 | Udinese | 0 : 3 | Napoli |
Caen
Caen
|
|
Guingamp
Guingamp
|
20.10.2018 20:00 | Caen | 0 : 0 | Guingamp | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
20.10.2018 20:00 | Dijon | 1 : 2 | Lille | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Toulouse
Toulouse
|
20.10.2018 20:00 | Nantes | 4 : 0 | Toulouse | ||||||
PSG
Paris
|
|
Amiens SC
Amiens
|
20.10.2018 17:00 | PSG | 5 : 0 | Amiens SC | ||||||
Reims
Reims
|
|
Angers
Angers
|
20.10.2018 20:00 | Reims | 1 : 1 | Angers | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Monaco
Monaco
|
20.10.2018 20:00 | Strasbourg | 2 : 1 | Monaco |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.10.2018 12:00 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.10.2018 16:00 | Velež | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.10.2018 14:00 | Čelik | 1 : 3 | Sarajevo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
20.10.2018 14:00 | Radnik | 3 : 0 | Slavija |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
20.10.2018 15:00 | Olimpik | 4 : 1 | Ilijaš |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
NK Vitez
Vitez
|
20.10.2018 11:00 | Kiseljak | 1 : 2 | NK Vitez | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
20.10.2018 13:00 | Radnik | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.10.2018 13:00 | TOŠK | 0 : 2 | Novi Travnik | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
20.10.2018 13:00 | Žepče | 6 : 1 | Borac |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.10.2018 13:00 | Brotnjo | 0 : 0 | Leotar |
Čelik
Zenica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
20.10.2018 12:00 | Čelik | 0 : 5 | Željezničar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
GOŠK
Gabela
|
20.10.2018 11:30 | Zrinjski | 6 : 0 | GOŠK | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj- Kakanj
|
20.10.2018 13:00 | Sarajevo | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
20.10.2018 15:30 | Krupa | 0 : 1 | Široki Brijeg |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
20.10.2018 13:00 | Olimpik | 1 : 0 | Ilijaš |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
NK Vitez
Vitez
|
20.10.2018 13:00 | Kiseljak | 0 : 2 | NK Vitez | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
20.10.2018 11:00 | Radnik | 2 : 2 | Krivaja | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.10.2018 11:00 | TOŠK | 4 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
20.10.2018 11:00 | Žepče | 2 : 2 | Borac |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.10.2018 11:00 | Brotnjo | 1 : 1 | Leotar |
Čelik
Zenica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
20.10.2018 10:00 | Čelik | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
GOŠK
Gabela
|
20.10.2018 10:00 | Zrinjski | 1 : 1 | GOŠK | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
20.10.2018 11:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
20.10.2018 14:00 | Krupa | 1 : 1 | Široki Brijeg |
Borac
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
20.10.2018 10:00 | Borac | 7 : 3 | Mineral | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
20.10.2018 10:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 3 | Tekstilac Kort | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
20.10.2018 10:00 | Kozara | 6 : 2 | Sloga(D) | ||||||
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
20.10.2018 10:00 | Sloga(S) | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Modriča
Modriča
|
20.10.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 4 : 1 | Modriča |
Borac
Šamac
|
|
Zenit
Bijeljina
|
20.10.2018 10:00 | Borac | 5 : 1 | Zenit | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
20.10.2018 10:00 | Sloga | 0 : 5 | Jedinstvo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
20.10.2018 10:00 | Radnik | 0 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Podrinje
Janja
|
20.10.2018 10:00 | Ilićka 01 | 3 : 0 | Podrinje |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Rudo
Rudo
|
20.10.2018 10:00 | Han Pijesak | 8 : 1 | Rudo | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Famos
Vojkovići
|
20.10.2018 16:00 | Sokolac | 0 : 10 | Famos |
Mladost
Gacko
|
|
Hercegovac
Bileća
|
20.10.2018 11:00 | Mladost | 1 : 5 | Hercegovac |
Borac
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
20.10.2018 10:00 | Borac | 5 : 2 | Mineral | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
20.10.2018 10:00 | OFK Spartak 2013 | 3 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Doboj
|
20.10.2018 10:00 | Kozara | 5 : 0 | Sloga | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
20.10.2018 10:00 | Željezničar | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
20.10.2018 10:00 | Polet 1926 | 0 : 6 | Željezničar Sport team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Modriča
Modriča
|
20.10.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Modriča |
Mladost
Gacko
|
|
Hercegovac
Bileća
|
20.10.2018 10:00 | Mladost | 0 : 1 | Hercegovac |
Rosa Brandis
Turbe
|
|
Mladost
Nević Polje
|
20.10.2018 15:00 | Rosa Brandis | 0 : 6 | Mladost |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
20.10.2018 15:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Banja Luka | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Emina
Mostar
|
20.10.2018 16:30 | SFK 2000 | 6 : 0 | Emina |
Alfa Modiča
Modriča
|
|
Gradina
Srebrenik
|
20.10.2018 11:00 | Alfa Modiča | 6 : 1 | Gradina | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
20.10.2018 14:00 | Radnik Bumerang | 5 : 2 | Iskra |
Kaskada
Gračanica
|
|
Salines
Tuzla
|
20.10.2018 18:30 | Kaskada | 4 : 4 | Salines |
Krka
Novo Mesto
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
20.10.2018 17:00 | Krka | 80 : 76 | Partizan NIS | ||||||
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
20.10.2018 21:00 | Crvena zvezda MTS | 96 : 75 | Igokea |
Varda HE
Višegrad
|
|
Drina-Princip
Zvornik
|
20.10.2018 | Varda HE | 91 : 82 | Drina-Princip |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Galeb
Brčko
|
20.10.2018 17:00 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Galeb |
Olovo
Olovo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
20.10.2018 15:00 | Olovo | 1 : 3 | Krivaja | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Ilidža
Ilidža
|
20.10.2018 18:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Ilidža |
Modriča
Modriča
|
|
Majevica
Lopare
|
20.10.2018 17:00 | Modriča | 3 : 2 | Majevica | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Mladost
Brčko
|
20.10.2018 15:00 | Radnik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
20.10.2018 19:00 | Domaljevac | 3 : 1 | Kakanj 78 |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Tempo
Ražljevo
|
20.10.2018 18:00 | Ljubinje | 3 : 2 | Tempo |
Orašje
Orašje
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
20.10.2018 19:30 | Orašje | 3 : 0 | Gradina-Herceg | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Kakanj
Kakanj
|
20.10.2018 18:00 | Žepče | 1 : 3 | Kakanj |
Vogošća
Vogošća
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
20.10.2018 19:00 | Vogošća | 0 : 3 | Novi Grad | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Troglav
Livno
|
20.10.2018 19:00 | Igman | 3 : 0 | Troglav | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
20.10.2018 15:00 | Ilidža | 1 : 3 | Ilijaš | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
20.10.2018 18:00 | Čapljina | 1 : 3 | Alipašino Polje |
Napredak
Odžak
|
|
Orašje 2
Orašje
|
20.10.2018 18:00 | Napredak | 3 : 0 | Orašje 2 | ||||||
Zavidovići
Zavidovići
|
|
Tuzla
Tuzla
|
20.10.2018 16:30 | Zavidovići | 0 : 3 | Tuzla |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Breza 1934
Breza
|
20.10.2018 18:00 | Delminium | 3 : 0 | Breza 1934 | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Sa Volley
Sarajevo
|
20.10.2018 18:00 | Centar ORT | 2 : 3 | Sa Volley |
Modriča
Modriča
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
20.10.2018 16:00 | Modriča | 0 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.10.2018 17:30 | Jahorina | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Maglić
Foča
|
20.10.2018 18:00 | Smeč | 3 : 2 | Maglić |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
20.10.2018 15:00 | Ljubinje | 3 : 2 | Hercegovac | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
20.10.2018 19:00 | Derventa | 0 : 3 | Slavija | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Radnik
Bijeljina
|
20.10.2018 16:00 | Kozara | 2 : 3 | Radnik | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Glasinac
Sokolac
|
20.10.2018 18:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Glasinac |
Smeč
Novi Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
20.10.2018 13:00 | Smeč | 3 : 0 | Borac | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Pliva
Šipovo
|
20.10.2018 19:00 | Prijedor | 3 : 1 | Pliva | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Gradiška
Gradiška
|
20.10.2018 12:00 | Laktaši | 0 : 3 | Gradiška |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Smeč DN
Brčko
|
20.10.2018 16:00 | Kotor Varoš | 2 : 3 | Smeč DN | ||||||
Ukrina
Prnjavor
|
|
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
20.10.2018 12:00 | Ukrina | 0 : 3 | Crvena zvijezda 2 |
Lukavac
Lukavac
|
|
Krajina
Cazin
|
20.10.2018 | Lukavac | 29 : 26 | Krajina | ||||||
Bosna 2
Visoko
|
|
Gradačac
Gradačac
|
20.10.2018 | Bosna 2 | 30 : 29 | Gradačac | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
20.10.2018 | Sana 7 | 35 : 42 | Čelik Junior | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Žepče
Žepče
|
20.10.2018 | Sloboda | 39 : 24 | Žepče | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Rudar
Banovići
|
20.10.2018 | Krivaja | 41 : 18 | Rudar |
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Briješće
Sarajevo
|
20.10.2018 | Vogošča Poljine Hills 2 | 20 : 36 | Briješće | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
20.10.2018 | Iskra | 28 : 28 | Izviđač CO 2 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Bosna
Sarajevo
|
20.10.2018 | Velež | 20 : 26 | Bosna | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
20.10.2018 | Jajce | 30 : 40 | RA Čapljina |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Gračanica
Gračanica
|
20.10.2018 | Sloga(D) | 25 : 23 | Gračanica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.10.2018 | Lokomotiva | 32 : 23 | Zrinjski | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Goražde
Goražde
|
20.10.2018 | Maglaj | 27 : 21 | Goražde | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Derventa
Derventa
|
20.10.2018 | Konjuh | 29 : 26 | Derventa | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
20.10.2018 | Leotar | 29 : 26 | Sloga(GV-U) |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
20.10.2018 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 38 : 18 | Prijedor | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
20.10.2018 12:00 | Kozara | 30 : 33 | Bijeljina | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Hercegovac
Bileća
|
20.10.2018 19:00 | Kotor Varoš | 41 : 25 | Hercegovac | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
20.10.2018 18:00 | Hercegovina | 30 : 27 | ORK Borac |
Neretva
Jablanica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.10.2018 | Neretva | 27 : 30 | Zrinjski | ||||||
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Vitez
Vitez
|
20.10.2018 | Iskra(B) | 28 : 35 | Vitez | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Živinice
Živinice
|
20.10.2018 | Krajina | 34 : 8 | Živinice |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Grude
Grude
|
20.10.2018 | Dubica | 20 : 24 | Grude | ||||||
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Mira
Prijedor
|
20.10.2018 | Jedinstvo(B) | 22 : 30 | Mira | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
20.10.2018 | Hadžići | 32 : 26 | Jedinstvo(T) |
Rogatica
Rogatica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
20.10.2018 16:00 | Rogatica | 27 : 16 | Radnik |
Derventa
Derventa
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
20.10.2018 16:30 | Derventa | 26 : 24 | Borac 2 |