Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
04.11.2018 16:30 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Mladost |
Omarska
Omarska
|
|
Polet 1926
Brod
|
04.11.2018 14:00 | Omarska | 8 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Dubrave
Dubrave
|
04.11.2018 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Dubrave |
Stakorina
Čajniče
|
|
Proleter
Dvorovi
|
04.11.2018 14:00 | Stakorina | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Budućnost
Pilica
|
04.11.2018 14:00 | Glasinac 2011 | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
04.11.2018 14:00 | Jedinstvo(Br) | 3 : 2 | Mladost(G) |
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
04.11.2018 14:00 | OFK Brdo | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Partizan
Kostajnica
|
04.11.2018 14:00 | Čelinac | 2 : 0 | Partizan | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
04.11.2018 11:00 | FSA | 3 : 0 | Naprijed | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
04.11.2018 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Bratstvo |
Vučijak
Majevac
|
|
Sloga
Jakeš
|
04.11.2018 14:00 | Vučijak | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
04.11.2018 14:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Mineral | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Željezničar
Doboj
|
04.11.2018 14:00 | Hajduk | 5 : 2 | Željezničar | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Skugrić
Skugrić
|
04.11.2018 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Skugrić | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
04.11.2018 14:00 | Rudanka | 4 : 0 | Crvena zvijezda |
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
04.11.2018 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
04.11.2018 14:00 | OFK Trnovica | 0 : 0 | Partizan | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.11.2018 14:00 | Vlasenica | 4 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Milići
Milići
|
04.11.2018 14:00 | Majevica | 2 : 4 | Milići | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
04.11.2018 14:00 | Podrinje | 5 : 0 | OFK Šekovići | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Čelopek
Čelopek
|
04.11.2018 14:00 | BSK Ledinci | 1 : 0 | Čelopek | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Omladinac
Potočari
|
04.11.2018 14:00 | Rudar 1925 | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Birač
Derventa
|
04.11.2018 14:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Birač |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
04.11.2018 14:00 | Mladi Krajišnik | 2 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
04.11.2018 14:00 | Torpedo | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
04.11.2018 14:00 | Kalemi | 10 : 1 | Tamaris | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Kozara
Turjak
|
04.11.2018 14:00 | 13 Skojevki | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
04.11.2018 14:00 | Borac | 4 : 2 | Sloboda | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Biseri
Čatrnja
|
04.11.2018 14:00 | Potkozarje | 1 : 1 | Biseri |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
04.11.2018 14:00 | Rekreativo | 5 : 0 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Borac
Drvar
|
04.11.2018 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
04.11.2018 14:00 | Džaja | 0 : 2 | Vrbas | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
04.11.2018 14:00 | Budućnost | 5 : 3 | Polet Krajišnik | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
04.11.2018 14:00 | Šnjegotina | 0 : 1 | Sloga Nektar |
Sloga 73
Ždreban
|
|
BSK
Bušletić
|
04.11.2018 14:00 | Sloga 73 | 4 : 2 | BSK | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
04.11.2018 14:00 | Budućnost | 1 : 2 | Skugrić 1964 | ||||||
Borac(O)
Osinja
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
04.11.2018 14:00 | Borac(O) | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
04.11.2018 14:00 | Ukrina | 5 : 2 | Borac(BL) | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
04.11.2018 14:00 | Borac(K) | 1 : 4 | Kladari Gornji | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Rudar
Stanari
|
04.11.2018 14:00 | Pelagićevo | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Trebavac
Vranjak
|
04.11.2018 14:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Trebavac |
Jugović
Gredice 1
|
|
Grčica
Brčko
|
04.11.2018 14:00 | Jugović | 1 : 1 | Grčica | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Borac
Ražljevo
|
04.11.2018 14:00 | OFK Brezik | 4 : 3 | Borac | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
04.11.2018 14:00 | Crvena zvijezda | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
04.11.2018 14:00 | Slijepčevići | 3 : 5 | Mladost(S) | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Mladost(L)
Lončari
|
04.11.2018 14:00 | Sava 04 | 0 : 10 | Mladost(L) | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
04.11.2018 14:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Mladost 2003 | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Gredice
Gredice 1
|
04.11.2018 14:00 | Obilić | 0 : 2 | Gredice |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Kolektiv
Međaši
|
04.11.2018 14:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Kolektiv | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Semberija
Popovi
|
04.11.2018 14:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Semberija | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Priboj
Priboj
|
04.11.2018 14:00 | Novo doba | 6 : 2 | Priboj | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
04.11.2018 14:00 | Proleter | 0 : 2 | OFK Magnojević | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Drina
Amajlije
|
04.11.2018 14:00 | Balatun | 0 : 2 | Drina | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
04.11.2018 14:00 | Stević Jovan | 0 : 3 | Obarska |
Branjevo
Branjevo
|
|
Pecka
Roćević
|
04.11.2018 14:00 | Branjevo | 5 : 0 | Pecka | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Polet
Kravica
|
04.11.2018 14:00 | Borac | 2 : 1 | Polet | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Jardan
Jardan
|
04.11.2018 14:00 | Tabanci | 7 : 2 | Jardan |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
04.11.2018 14:00 | Radnik Urije | 2 : 2 | Knežopoljac |
Vilusi
Vilusi
|
|
Jablanica
Jablanica
|
04.11.2018 14:30 | Vilusi | 2 : 1 | Jablanica | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Laminci
Laminci
|
04.11.2018 14:30 | Ratar | 0 : 1 | Laminci | ||||||
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
04.11.2018 14:30 | Bratstvo(K) | 3 : 0 | Romanovci | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Polet
Elezagići
|
04.11.2018 12:00 | Borac | 2 : 5 | Polet | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Bratstvo(O)
Orahova
|
04.11.2018 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Bratstvo(O) |
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Milan
Kosjerovo
|
04.11.2018 13:30 | Crvena zemlja | 4 : 3 | Milan | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
04.11.2018 13:30 | Vrbas | 3 : 2 | Budućnost |
4. juli
Pojezna
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
04.11.2018 13:30 | 4. juli | 0 : 6 | Ozrenski sokolovi |
Posavina
Miloševac
|
|
Omladinac
Modriča
|
04.11.2018 14:30 | Posavina | 9 : 0 | Omladinac | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
04.11.2018 14:30 | Dobor | 5 : 0 | Mladost(ST) | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
04.11.2018 14:30 | Crkvina | 9 : 0 | Sloga | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Jedinstvo
Obudovac
|
04.11.2018 14:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Jedinstvo |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Građanski
Bijeljina
|
04.11.2018 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Građanski | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Polet
Mala Obarska
|
04.11.2018 14:00 | Kovačići 08 | 4 : 0 | Polet | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
04.11.2018 14:00 | Omladinac | 1 : 5 | Ljeljenča | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
04.11.2018 14:00 | Proleter | 2 : 1 | Koridor 2011 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Panteri
Zagoni
|
04.11.2018 14:00 | Magnojević 2001 | 3 : 3 | Panteri |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
04.11.2018 14:00 | Ostojićevo | 1 : 2 | Sloga 2 | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Drina
Batar
|
04.11.2018 14:00 | OFK Batković | 3 : 1 | Drina | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Glogovac
Glogovac
|
04.11.2018 14:00 | Polet | 0 : 1 | Glogovac | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
04.11.2018 14:00 | Tavna | 4 : 3 | Ljeskovac | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
04.11.2018 14:00 | Borac | 1 : 1 | Pobjeda | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
VSK
Velino Selo
|
04.11.2018 14:00 | Međaši | 1 : 3 | VSK |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Slaven
Živinice
|
04.11.2018 13:30 | Olimpik | 4 : 0 | Slaven |
Rudar
Han Bila
|
|
FK Vitez
Vitez
|
04.11.2018 13:30 | Rudar | 1 : 2 | FK Vitez | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
04.11.2018 13:30 | Busovača | 4 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
04.11.2018 13:30 | Vlašić | 8 : 0 | Krajišnik |
Bosna(M)
Mionica
|
|
Svatovac
Poljice
|
04.11.2018 13:30 | Bosna(M) | 0 : 3 | Svatovac | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Mramor
Mramor
|
04.11.2018 13:30 | Priluk | 5 : 0 | Mramor | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Seona
Seona
|
04.11.2018 13:30 | Prokosovići | 1 : 0 | Seona | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
04.11.2018 13:30 | Čelić | 4 : 0 | Lokomotiva |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Vis
Kosova
|
04.11.2018 13:30 | Ilijaš | 9 : 1 | Vis | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
04.11.2018 13:30 | Azot | 1 : 2 | Bosna Union | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Radnik
Hadžići
|
04.11.2018 13:30 | Pobjeda | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Natron
Maglaj
|
04.11.2018 13:30 | Moševac | 0 : 0 | Natron | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
04.11.2018 13:30 | Žepče | 5 : 0 | Jedinstvo |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
04.11.2018 13:30 | Brotnjo | 2 : 1 | Tomislav | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Neum
Neum
|
04.11.2018 13:30 | Kamešnica | 0 : 2 | Neum | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Grude
Grude
|
04.11.2018 13:30 | Bjelopoljac | 3 : 0 | Grude | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Troglav 1918
Livno
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Troglav 1918 | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Klis
Buturović Polje
|
04.11.2018 13:30 | Rama | 0 : 2 | Klis |
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Gomila
Stijena
|
04.11.2018 13:30 | Mladost(P) | 6 : 1 | Gomila | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Ključ
Ključ
|
04.11.2018 13:30 | Željezničar | 2 : 1 | Ključ | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
04.11.2018 13:30 | Rudar | 2 : 1 | Mladost(V) |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
04.11.2018 13:30 | Radnik | 4 : 3 | Dnoluka | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
04.11.2018 13:30 | Elektrobosna | 2 : 2 | Kaćuni |
Napredak
Matići
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
04.11.2018 13:30 | Napredak | 1 : 2 | 19 srpanj | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
04.11.2018 13:30 | Dubrave | 2 : 0 | Dragovoljac | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
04.11.2018 13:30 | Mladost(S) | 3 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Kostrč
Kostrč
|
04.11.2018 13:30 | Mladost(DS) | 2 : 3 | Kostrč | ||||||
Bok
Bok
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
04.11.2018 13:30 | Bok | 1 : 0 | Vitanovići 78 |
Rijeka
Šerići
|
|
DSK
Devetak
|
04.11.2018 13:30 | Rijeka | 5 : 3 | DSK | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
04.11.2018 13:30 | Proleter | 1 : 1 | Trešnjevka | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
04.11.2018 13:30 | Ingram | 4 : 3 | Mladost(T) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Vražići 92
Vražići
|
04.11.2018 13:30 | Doboj Istok | 3 : 2 | Vražići 92 | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
04.11.2018 13:30 | Polet | 4 : 3 | Željezničar | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
04.11.2018 13:30 | Mladost(K) | 6 : 1 | Orahovica 74 |
Fortuna
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
04.11.2018 13:30 | Fortuna | 4 : 3 | Novi Šeher |
Kolina
Ustikolina
|
|
Radnički
Goražde
|
04.11.2018 | Kolina | 8 : 2 | Radnički | ||||||
Jahorina
Prača
|
|
BKB
Berič-Kiseljak
|
04.11.2018 | Jahorina | 5 : 2 | BKB |
Junak
Srđevići
|
|
Šator
Glamoč
|
04.11.2018 13:30 | Junak | 4 : 1 | Šator |
Kruševo
Kruševo
|
|
Blagaj
Blagaj
|
04.11.2018 13:30 | Kruševo | 1 : 0 | Blagaj | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Buna
Buna
|
04.11.2018 14:00 | Iskra | 3 : 0 | Buna |
Šantići
Šantići
|
|
Karaula
Karaula
|
04.11.2018 13:30 | Šantići | 5 : 1 | Karaula | ||||||
Katarina
Fojnica
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
04.11.2018 13:30 | Katarina | 3 : 2 | OFK Lugovi | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
04.11.2018 13:30 | Brnjaci | 1 : 1 | Bilalovac |
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
04.11.2018 13:30 | OFK Međiđa | 1 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Izbor
Brčko
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 1 : 0 | Izbor | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
04.11.2018 13:30 | Trebava | 5 : 0 | Ograđenovac | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 7 : 2 | Graničar | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
04.11.2018 13:30 | 12 decembar | 1 : 2 | Omladinac 68 | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
OFK Vida
Vida
|
04.11.2018 13:30 | Željezničar | 3 : 2 | OFK Vida | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Koraj
Koraj
|
04.11.2018 13:30 | Voćar | 3 : 1 | Koraj |
25 maj
Uroža
|
|
Sloga
Bikodže
|
04.11.2018 13:30 | 25 maj | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Turija
Turija
|
|
Pribava
Pribava
|
04.11.2018 13:30 | Turija | 1 : 4 | Pribava | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
BSK
Bokavići
|
04.11.2018 13:30 | Orahovica 77 | 4 : 0 | BSK | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Polet
Hrvati
|
04.11.2018 13:30 | Mladost(D) | 2 : 2 | Polet | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
04.11.2018 13:30 | Stjepan Polje | 2 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
04.11.2018 13:30 | Špionica 1953 | 0 : 1 | Bukovik |
Partizan
Kiseljak
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
04.11.2018 13:30 | Partizan | 4 : 3 | OFK Tuzla | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Slatina
Bašigovci
|
04.11.2018 13:30 | Srnica | 2 : 1 | Slatina | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
04.11.2018 13:30 | Rudar | 1 : 4 | Mladost(GŽ) | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Metalac
Živinice
|
04.11.2018 13:30 | Napredak | 2 : 2 | Metalac |
Liješeva
Liješeva
|
|
Uskok
Dobrinje
|
04.11.2018 13:30 | Liješeva | 2 : 2 | Uskok | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Poriječani
Poriječani
|
04.11.2018 13:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Poriječani | ||||||
Omladinac
Porijećani
|
|
Ljiljan
Zimča
|
04.11.2018 11:30 | Omladinac | 4 : 0 | Ljiljan | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Kralupi
Kralupi
|
04.11.2018 11:30 | Moštre | 0 : 3 | Kralupi | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Dijamant
Grđevac
|
04.11.2018 13:30 | Monjare | 0 : 3 | Dijamant |
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
04.11.2018 13:30 | Bijeljevac | 1 : 0 | Krušik | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
04.11.2018 13:30 | Pasci 78 | 6 : 1 | Spreča | ||||||
Radnik 018
Lipnica
|
|
Memići
Memići
|
04.11.2018 13:30 | Radnik 018 | 3 : 0 | Memići |
Borac
Kovači
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 0 | Gornje Dubrave | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
04.11.2018 13:30 | Toplice | 1 : 1 | Budućnost |
Partizan
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
04.11.2018 19:00 | Partizan | 2 : 0 | Vojvodina | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Napredak
Kruševac
|
04.11.2018 13:00 | Zemun | 0 : 2 | Napredak | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
04.11.2018 16:00 | Rad | 1 : 1 | Spartak ŽK | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Voždovac
Beograd
|
04.11.2018 16:00 | Mačva | 2 : 0 | Voždovac |
Javor
Ivanjica
|
|
Inđija
Inđija
|
04.11.2018 13:30 | Javor | 1 : 0 | Inđija | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
04.11.2018 13:30 | TSC | 4 : 1 | Budućnost | ||||||
Bečej 1918
Bečej
|
|
Bežanija
Beograd
|
04.11.2018 13:30 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Bežanija | ||||||
Trajal
Kruševac
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
04.11.2018 17:00 | Trajal | 1 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Teleoptik
Zemun
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
04.11.2018 13:30 | Teleoptik | 0 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Borac
Čačak
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 2 : 1 | Borac |
Kom
Podgorica
|
|
Berane
Berane
|
04.11.2018 13:00 | Kom | 1 : 0 | Berane | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Jezero
Plav
|
04.11.2018 13:00 | Arsenal | 2 : 1 | Jezero | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
04.11.2018 13:00 | Otrant-Olympic | 1 : 0 | Igalo | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Bokelj
Kotor
|
04.11.2018 13:00 | Dečić | 1 : 0 | Bokelj | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
04.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 |
Chelsea
London
|
|
Crystal Palace
London
|
04.11.2018 17:00 | Chelsea | 3 : 1 | Crystal Palace | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Southampton
Southampton
|
04.11.2018 16:00 | Manchester City | 6 : 1 | Southampton |
Real Betis
Sevilla
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
04.11.2018 20:45 | Real Betis | 3 : 3 | Celta de Vigo | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Sevilla
Sevilla
|
04.11.2018 18:30 | Real Sociedad | 0 : 0 | Sevilla | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
04.11.2018 12:00 | Eibar | 2 : 1 | Deportivo Alavés | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
04.11.2018 18:30 | Huesca | 1 : 1 | Getafe | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Levante
Valencia
|
04.11.2018 16:15 | Villarreal | 1 : 1 | Levante |
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
04.11.2018 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 3 : 0 | Fortuna | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Werder
Bremen
|
04.11.2018 18:00 | Mainz 05 | 2 : 1 | Werder |
Bologna
Bologna
|
|
Atalanta
Bergamo
|
04.11.2018 18:00 | Bologna | 1 : 2 | Atalanta | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
04.11.2018 15:00 | Chievo | 0 : 2 | Sassuolo | ||||||
Lazio
Roma
|
|
SPAL
Ferrara
|
04.11.2018 12:30 | Lazio | 4 : 1 | SPAL | ||||||
Parma
Parma
|
|
Frosinone
Frosinone
|
04.11.2018 15:00 | Parma | 0 : 0 | Frosinone | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Torino
Torino
|
04.11.2018 15:00 | Sampdoria | 1 : 4 | Torino | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Milan
Milano
|
04.11.2018 20:30 | Udinese | 0 : 1 | Milan |
Montpellier
Montpellier
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
04.11.2018 21:00 | Montpellier | 3 : 0 | Olympique Marseille | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Guingamp
Guingamp
|
04.11.2018 15:00 | Nantes | 5 : 0 | Guingamp | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Angers
Angers
|
04.11.2018 17:00 | Saint-Étienne | 4 : 3 | Angers |
Čelik
Zenica
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.11.2018 14:00 | Čelik | 5 : 5 | Sloboda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.11.2018 14:00 | Radnik | 1 : 3 | Zrinjski | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.11.2018 10:00 | Travnik | 0 : 1 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
04.11.2018 14:30 | Borac | 1 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
04.11.2018 13:30 | Željezničar | 1 : 3 | Zvijezda 09 |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
04.11.2018 12:00 | Metalleghe BSI | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
04.11.2018 12:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
04.11.2018 12:00 | Krajina | 4 : 0 | Sloga |
Borac
Šamac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
04.11.2018 12:00 | Borac | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
04.11.2018 12:00 | Ilićka 01 | 1 : 2 | Zvijezda | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Modriča
Modriča
|
04.11.2018 12:00 | Tekstilac | 2 : 3 | Modriča | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Orašje
Orašje
|
04.11.2018 12:00 | Proleter | 5 : 1 | Orašje | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
04.11.2018 12:00 | Sloga | 2 : 1 | Jedinstvo |
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
04.11.2018 12:00 | Slaven | 5 : 0 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
04.11.2018 12:00 | Budućnost | 5 : 0 | Gradina | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
04.11.2018 12:00 | Sloga(T) | 1 : 3 | Tuzla City | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnički
Lukavac
|
04.11.2018 12:00 | Drina | 2 : 1 | Radnički |
Bosna
Visoko
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
04.11.2018 13:00 | Bosna | 1 : 1 | Novi Grad | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Sutjeska
Foča
|
04.11.2018 13:00 | Rudar | 2 : 1 | Sutjeska |
FK Vitez
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
04.11.2018 13:00 | FK Vitez | 1 : 2 | NK Vitez | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
04.11.2018 13:00 | Borac | 3 : 1 | Novi Travnik |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.11.2018 13:00 | Branitelj | 0 : 3 | Leotar | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
04.11.2018 13:00 | Čapljina | 5 : 3 | Tomislav | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Troglav 1918
Livno
|
04.11.2018 13:00 | Igman | 2 : 1 | Troglav 1918 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
04.11.2018 13:00 | Velež | 3 : 2 | Grude |
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.11.2018 12:00 | Čelik | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
04.11.2018 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Željezničar | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.11.2018 12:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost
Doboj- Kakanj
|
04.11.2018 12:30 | Krupa | 5 : 0 | Mladost |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
04.11.2018 10:00 | Metalleghe BSI | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
04.11.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
04.11.2018 10:00 | Krajina | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
04.11.2018 14:00 | Željezničar Sport Team | 0 : 1 | Borac |
Borac
Šamac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
04.11.2018 10:00 | Borac | 0 : 7 | Bratstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
04.11.2018 10:00 | Ilićka 01 | 3 : 3 | Zvijezda | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Modriča
Modriča
|
04.11.2018 10:00 | Tekstilac | 1 : 4 | Modriča | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Orašje
Orašje
|
04.11.2018 10:00 | Proleter | 4 : 0 | Orašje | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
04.11.2018 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo |
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
04.11.2018 10:00 | Slaven | 7 : 0 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
04.11.2018 10:00 | Budućnost | 5 : 0 | Gradina | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
04.11.2018 10:00 | Sloga(T) | 0 : 0 | Tuzla City | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnički
Lukavac
|
04.11.2018 10:00 | Drina | 0 : 1 | Radnički |
Bosna
Visoko
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
04.11.2018 11:00 | Bosna | 2 : 1 | Novi Grad | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.11.2018 12:00 | Bosna Union | 0 : 5 | Slavija | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Sutjeska
Foča
|
04.11.2018 11:00 | Rudar | 2 : 0 | Sutjeska |
FK Vitez
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
04.11.2018 11:00 | FK Vitez | 0 : 3 | NK Vitez | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
04.11.2018 11:00 | Borac | 2 : 1 | Novi Travnik |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.11.2018 11:00 | Branitelj | 3 : 1 | Leotar | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
04.11.2018 11:00 | Čapljina | 1 : 2 | Tomislav | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Troglav 1918
Livno
|
04.11.2018 11:00 | Igman | 2 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
04.11.2018 11:00 | Velež | 5 : 3 | Grude |
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.11.2018 10:30 | Čelik | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
04.11.2018 12:30 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.11.2018 10:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
04.11.2018 11:00 | Krupa | 1 : 1 | Mladost |
Modriča
Modriča
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
04.11.2018 10:00 | Modriča | 1 : 1 | Željezničar Sport Team |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Drina
Zvornik
|
04.11.2018 10:00 | Sloga | 0 : 4 | Drina |
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
04.11.2018 15:00 | Leotar | 0 : 0 | Hercegovac |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Proleter
Teslić
|
04.11.2018 11:30 | Rudar Prijedor | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
04.11.2018 10:00 | Modriča | 1 : 4 | Željezničar Sport team |
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
04.11.2018 14:00 | Leotar | 2 : 2 | Hercegovac |
Sloboda
Tuzla
|
|
Fortuna
Živinice
|
04.11.2018 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Fortuna | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Libero
Goražde
|
04.11.2018 11:00 | Mladost | 3 : 5 | Libero |
Gradina
Srebrenik
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
04.11.2018 12:00 | Gradina | 1 : 0 | Banja Luka | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
04.11.2018 14:00 | Alfa Modriča | 5 : 1 | Radnik Bumerang | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
04.11.2018 13:00 | Iskra | 0 : 3 | SFK 2000 |
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.11.2018 17:00 | Emina | 2 : 1 | Lokomotiva |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
04.11.2018 19:30 | Brotnjo | 2 : 2 | Mostar SG Staklorad |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
04.11.2018 18:00 | Ljubinje | 5 : 10 | Jahorina |
Starčevica
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
04.11.2018 20:30 | Starčevica | 6 : 4 | Ljubić | ||||||
Policajac
Banja Luka
|
|
Gradiška
Gradiška
|
04.11.2018 19:00 | Policajac | 5 : 1 | Gradiška |
Cibona
Zagreb
|
|
Mornar
Bar
|
04.11.2018 17:00 | Cibona | 84 : 73 | Mornar |
Student
Mostar
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
04.11.2018 | Student | 97 : 100 | Bosna Royal |
Budućnost BN Basket
Bijeljina
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
04.11.2018 | Budućnost BN Basket | 70 : 66 | Radnik BN Basket | ||||||
Drina-Princip
Zvornik
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
04.11.2018 | Drina-Princip | 81 : 68 | Student-Igokea |
WBS
Teslić
|
|
Derventa
Derventa
|
04.11.2018 | WBS | 82 : 79 | Derventa | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Rudar
Ugljevik
|
04.11.2018 | Modriča | 84 : 56 | Rudar |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
04.11.2018 | Gradina-Herceg | 3 : 1 | 7 Lukavac |
Bosna
Sarajevo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
04.11.2018 | Bosna | 3 : 1 | Krivaja |
Borac
Banja Luka
|
|
Modriča
Modriča
|
04.11.2018 14:00 | Borac | 3 : 1 | Modriča |
Maglić
Foča
|
|
Tempo
Ražljevo
|
04.11.2018 13:00 | Maglić | 3 : 2 | Tempo | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Gradiška
Gradiška
|
04.11.2018 14:00 | Jahorina | 2 : 3 | Gradiška |
Lukavac
Lukavac
|
|
Bihać
Bihać
|
04.11.2018 | Lukavac | 0 : 3 | Bihać | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
04.11.2018 | Bosna | 3 : 2 | Gračanica Fortex |
Mostar
Mostar
|
|
Vogošća
Vogošća
|
04.11.2018 | Mostar | 3 : 0 | Vogošća | ||||||
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
04.11.2018 | Alipašino Polje | 0 : 3 | Ilijaš |
Tešanj
Tešanj
|
|
Napredak
Odžak
|
04.11.2018 | Tešanj | 1 : 3 | Napredak | ||||||
Stars
Živinice
|
|
Željezara
Zenica
|
04.11.2018 | Stars | 3 : 1 | Željezara | ||||||
Tuzla
Tuzla
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
04.11.2018 | Tuzla | 0 : 3 | Sloboda 2 |
Čelik-R
Zenica
|
|
Breza 1934
Breza
|
04.11.2018 18:00 | Čelik-R | 3 : 0 | Breza 1934 | ||||||
Sa Volley
Sarajevo
|
|
Student
Mostar
|
04.11.2018 18:00 | Sa Volley | 3 : 0 | Student |
BL Volley
Banja Luka
|
|
Modriča
Modriča
|
04.11.2018 11:00 | BL Volley | 3 : 0 | Modriča |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Glasinac
Sokolac
|
04.11.2018 13:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Glasinac |
Libero
Bijeljina
|
|
Mladost
Rogatica
|
04.11.2018 11:00 | Libero | 1 : 3 | Mladost |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
04.11.2018 11:00 | ŽOK Leotar | 3 : 0 | OK Leotar | ||||||
Gacko 2
Gacko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
04.11.2018 11:00 | Gacko 2 | 2 : 3 | Stakorina |
Lukavac
Lukavac
|
|
BosnaTS
Tešanj
|
04.11.2018 | Lukavac | 34 : 23 | BosnaTS | ||||||
Bosna 2
Visoko
|
|
Čelik
Zenica
|
04.11.2018 | Bosna 2 | 26 : 36 | Čelik |
Radnički
Goražde
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
04.11.2018 | Radnički | 30 : 21 | RA Čapljina |
Zrinjski
Mostar
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
04.11.2018 00:00 | Zrinjski | 20 : 20 | Borac M:TEL |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
04.11.2018 17:00 | ORK Borac | 34 : 35 | Čelinac |
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
04.11.2018 | Kaluđer | 36 : 24 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Sloga
Prnjavor
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
04.11.2018 | Sloga | 33 : 25 | Srednjoškolac |
Krajina
Cazin
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.11.2018 | Krajina | 36 : 30 | Zrinjski | ||||||
Iskra(S)
Stolac
|
|
Vitez
Vitez
|
04.11.2018 | Iskra(S) | 31 : 26 | Vitez | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Živinice
Živinice
|
04.11.2018 | Sloga 2013 | 41 : 11 | Živinice |
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
04.11.2018 | Jedinstvo(B) | 21 : 27 | Dubica | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
04.11.2018 | Ilidža | 23 : 31 | Krivaja | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Mira
Prijedor
|
04.11.2018 | Katarina | 31 : 35 | Mira | ||||||
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
|
Goražde
Goražde
|
04.11.2018 | Jedinstvo(T) | 29 : 32 | Goražde |
Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.11.2018 16:30 | Borac | 26 : 12 | Leotar | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
04.11.2018 | Omladinac | 0 : 10 | Radnik |
Derventa
Derventa
|
|
Srbac
Srbac
|
04.11.2018 | Derventa | 24 : 36 | Srbac |
Dorćol
Beograd
|
|
Palilula
Beograd
|
04.11.2018 | Dorćol | 4 : 8 | Palilula |