Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
20.03.2019 14:30 | Sloga | 3 : 2 | OFK Brdo |
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
|
Berane
Berane
|
20.03.2019 15:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 4 : 0 | Berane | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Bokelj
Kotor
|
20.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Bokelj | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
20.03.2019 15:00 | Dečić | 1 : 1 | Igalo | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Jezero
Plav
|
20.03.2019 15:00 | Otrant-Olympic | 1 : 0 | Jezero | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Kom
Podgorica
|
20.03.2019 15:00 | Arsenal | 0 : 0 | Kom |
Čelik
Zenica
|
|
Travnik
Travnik
|
20.03.2019 11:00 | Čelik | 2 : 0 | Travnik |
Proleter
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
20.03.2019 16:00 | Proleter | 3 : 1 | Modriča |
Proleter
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
20.03.2019 14:00 | Proleter | 1 : 5 | Modriča |
Sixt Primorska
Kopar
|
|
Borac
Čačak
|
20.03.2019 18:00 | Sixt Primorska | 78 : 59 | Borac | 1:0 | |||||
OKK Spars
Sarajevo
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
20.03.2019 20:00 | OKK Spars | 70 : 71 | MZT Skopje Aerodrom | 0:1 |
Leotar
Trebinje
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
20.03.2019 19:00 | Leotar | 91 : 78 | Student-Igokea |
Šamac
Šamac
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
20.03.2019 | Šamac | 55 : 81 | Zvornik Basket | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Teslić
Teslić
|
20.03.2019 | Rudar | 69 : 81 | Teslić | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Derventa
Derventa
|
20.03.2019 | Rudar | 82 : 69 | Derventa |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
20.03.2019 19:00 | Lokomotiva | 31 : 23 | Sloga(D) | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
20.03.2019 18:00 | Gračanica | 24 : 20 | Borac M:TEL | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Maglaj
Maglaj
|
20.03.2019 18:00 | Zrinjski | 27 : 22 | Maglaj | ||||||
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Konjuh
Živinice
|
20.03.2019 19:00 | Vogošća Poljine Hills | 29 : 28 | Konjuh | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.03.2019 18:00 | Goražde | 27 : 27 | Leotar | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
20.03.2019 19:00 | Derventa | 24 : 28 | Slavija | ||||||
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Bosna
Visoko
|
20.03.2019 19:00 | Sloga(GV-U) | 27 : 23 | Bosna |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Grude
Grude
|
20.03.2019 19:30 | Izviđač | 32 : 30 | Grude | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
20.03.2019 19:00 | Hadžići | 39 : 27 | Jedinstvo(T) |