GOŠK
Gabela
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
05.05.2019 17:00 | GOŠK | 0 : 3 | Tuzla Siti | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
05.05.2019 20:00 | Željezničar | 3 : 1 | Mladost |
Omarska
Omarska
|
|
Dubrave
Dubrave
|
05.05.2019 16:30 | Omarska | 1 : 2 | Dubrave |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
05.05.2019 16:30 | Glasinac 2011 | 5 : 1 | Mladost(R) | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Drina HE
Višegrad
|
05.05.2019 16:30 | Stakorina | 1 : 0 | Drina HE | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Guber
Srebrenica
|
05.05.2019 16:30 | Proleter | 4 : 0 | Guber |
BSK
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
05.05.2019 16:30 | BSK | 0 : 2 | Borac | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
05.05.2019 11:00 | FSA | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
05.05.2019 16:30 | Čelinac | 1 : 1 | Lijevče | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Gorica
Šipovo
|
05.05.2019 16:30 | OFK Brdo | 3 : 2 | Gorica | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
05.05.2019 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Naprijed |
Sloga
Jakeš
|
|
Željezničar
Doboj
|
05.05.2019 16:30 | Sloga | 2 : 4 | Željezničar | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
05.05.2019 16:30 | Skugrić | 12 : 0 | Zvijezda | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Hajduk
Batkuša
|
05.05.2019 16:30 | Crvena zvijezda | 2 : 0 | Hajduk | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
05.05.2019 16:30 | Rudanka | 0 : 1 | Naša krila | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
05.05.2019 16:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK Pridjel |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
05.05.2019 17:00 | Rudar 1925 | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
05.05.2019 17:00 | BSK Ledinci | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Birač
Derventa
|
05.05.2019 17:00 | Podrinje | 2 : 0 | Birač | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Omladinac
Potočari
|
05.05.2019 17:00 | Majevica | 1 : 4 | Omladinac | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Čelopek
Čelopek
|
05.05.2019 17:00 | Vlasenica | 5 : 1 | Čelopek | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
05.05.2019 17:00 | OFK Trnovica | 2 : 4 | OFK Šekovići | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Milići
Milići
|
05.05.2019 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Milići |
Željeznica
Trnovo
|
|
Romanija
Pale
|
05.05.2019 16:30 | Željeznica | 3 : 2 | Romanija |
Ljubija
Ljubija
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
05.05.2019 16:30 | Ljubija | 2 : 2 | Podgrmeč | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
05.05.2019 16:30 | Plamen | 0 : 0 | Mrakovica | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
05.05.2019 16:30 | Radnik | 0 : 3 | OFK Ravan | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Slaven
Dobrljin
|
05.05.2019 11:00 | Gomjenica | 0 : 2 | Slaven | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Svodna
Svodna
|
05.05.2019 16:30 | Brzi | 0 : 2 | Svodna |
Tamaris
Mrčevci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
05.05.2019 17:30 | Tamaris | 1 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
05.05.2019 17:30 | Sloboda | 2 : 5 | Sloga DIPO | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
05.05.2019 17:30 | Biseri | 3 : 3 | Torpedo | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
05.05.2019 17:30 | Župa | 0 : 6 | 13 Skojevki | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Borac
Maglajani
|
05.05.2019 17:30 | Potkozarje | 6 : 2 | Borac |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac | 4 : 2 | Budućnost | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
05.05.2019 16:30 | Rekreativo | 0 : 5 | Polet Krajišnik | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
05.05.2019 16:30 | Gomionica | 0 : 6 | Vrbas | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
Borac
Drvar
|
05.05.2019 16:30 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 4 | Borac |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
05.05.2019 16:30 | Sloga 73 | 5 : 0 | Pelagićevo | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
05.05.2019 16:30 | Borac(K) | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Trebavac
Vranjak
|
05.05.2019 16:30 | Ukrina | 3 : 3 | Trebavac | ||||||
Borac(O)
Osinja
|
|
Rudar
Stanari
|
05.05.2019 16:30 | Borac(O) | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
05.05.2019 16:30 | BSK | 2 : 1 | Borac(BL) | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
05.05.2019 16:30 | Skugrić 1964 | 3 : 2 | Hajduk |
Jugović
Gredice 1
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
05.05.2019 16:00 | Jugović | 2 : 0 | Sava 04 | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
05.05.2019 16:00 | Slijepčevići | 3 : 1 | Zadrugar | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Obilić
Krepšić
|
05.05.2019 17:00 | Crvena zvijezda | 0 : 0 | Obilić | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Gredice
Gredice 1
|
05.05.2019 16:00 | OFK Brezik | 3 : 1 | Gredice | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
05.05.2019 16:00 | Grčica | 2 : 4 | Mladost 2003 | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Mladost(L)
Lončari
|
05.05.2019 16:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost(L) | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
05.05.2019 16:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Mladost(S) |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Balatun
Balatun
|
05.05.2019 17:00 | Zadrugar | 6 : 0 | Balatun | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
05.05.2019 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Miloš Obilić | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
05.05.2019 17:00 | Novo doba | 1 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Obarska | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
05.05.2019 17:00 | Kolektiv | 0 : 1 | OFK Janja 2009 | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Drina
Amajlije
|
05.05.2019 17:00 | Semberija | 2 : 4 | Drina | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
05.05.2019 17:00 | Priboj | 3 : 1 | OFK Magnojević |
Pecka
Roćević
|
|
Branjevo
Branjevo
|
05.05.2019 17:00 | Pecka | 0 : 3 | Branjevo | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Borac
Osmaci
|
05.05.2019 17:00 | Polet | 4 : 2 | Borac | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Budućnost
Skelani
|
05.05.2019 14:00 | Jasenica | 4 : 1 | Budućnost | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Tabanci
Tabanci
|
05.05.2019 14:00 | Jardan | 2 : 8 | Tabanci |
Rudar
Blagaj
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
05.05.2019 16:30 | Rudar | 4 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
05.05.2019 16:30 | Knežopoljac | 4 : 1 | Kiseljak | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
05.05.2019 16:30 | Berek 1975 | 1 : 2 | Kozara |
Borac
Mašići
|
|
Jablanica
Jablanica
|
05.05.2019 17:30 | Borac | 2 : 0 | Jablanica | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Romanovci
Romanovci
|
05.05.2019 17:30 | Vilusi | 2 : 1 | Romanovci | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Laminci
Laminci
|
05.05.2019 17:30 | Obradovac | 2 : 3 | Laminci |
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
05.05.2019 17:00 | Crvena zemlja | 3 : 2 | Polet | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
05.05.2019 17:00 | Crni vrh | 6 : 1 | OFK Nožičko | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
05.05.2019 17:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Budućnost |
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Polet
Podnovlje
|
05.05.2019 16:30 | Željezničar | 1 : 2 | Polet | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
05.05.2019 16:30 | Zborište | 0 : 0 | Zadrugar |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Partizan
Koprivna
|
05.05.2019 16:30 | Mladost(ST) | 2 : 3 | Partizan | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Omladinac
Modriča
|
05.05.2019 16:30 | Sloga | 2 : 6 | Omladinac | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
05.05.2019 16:30 | Crvena zvijezda | 2 : 2 | Zvijezda | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Dobor
Modriča
|
05.05.2019 16:30 | Crkvina | 2 : 2 | Dobor |
Polet
Čović Polje
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
05.05.2019 11:00 | Polet | 0 : 3 | Sloboda | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
05.05.2019 11:00 | Strijelac | 0 : 1 | Sveti Jovan | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
05.05.2019 11:00 | Čelik | 0 : 3 | Bobetino Brdo |
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
05.05.2019 17:00 | Ljeljenča | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Građanski
Bijeljina
|
05.05.2019 17:00 | Koridor 2011 | 1 : 1 | Građanski | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
05.05.2019 17:00 | Panteri | 2 : 0 | Kovačići 08 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
05.05.2019 17:00 | Magnojević 2001 | 8 : 3 | Omladinac | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
05.05.2019 17:00 | Proleter | 5 : 4 | Sloga 94 |
Glogovac
Glogovac
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
05.05.2019 17:00 | Glogovac | 1 : 4 | Ostojićevo | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
05.05.2019 17:00 | Pobjeda | 1 : 4 | Sloga 2 | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
OFK Batković
Batković
|
05.05.2019 17:00 | VSK | 2 : 4 | OFK Batković | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
05.05.2019 14:00 | Međaši | 1 : 1 | Polet | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Tavna
Banjica
|
05.05.2019 17:00 | Borac | 4 : 0 | Tavna |
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
05.05.2019 10:30 | Budućnost | 6 : 3 | Borac | ||||||
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
05.05.2019 10:30 | OFK Buk | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Lazarevica
Čengić
|
05.05.2019 10:30 | Piperci | 3 : 0 | Lazarevica |
Mladost(VO)
Velika Obarska
|
|
Mladost(P)
Patkovača
|
05.05.2019 10:30 | Mladost(VO) | 2 : 0 | Mladost(P) | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Nacional
Bijeljina
|
05.05.2019 10:30 | Gorica | 5 : 1 | Nacional | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
05.05.2019 10:30 | Zenit | 2 : 1 | Sava |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Čapljina
Čapljina
|
05.05.2019 17:00 | Olimpik | 4 : 1 | Čapljina |
Vlašić
Turbe
|
|
FK Vitez
Vitez
|
05.05.2019 17:00 | Vlašić | 2 : 1 | FK Vitez | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
05.05.2019 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
05.05.2019 17:00 | Brekovica 78 | 4 : 4 | Kiseljak |
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Čelić
Čelić
|
05.05.2019 17:00 | Prokosovići | 3 : 2 | Čelić | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
05.05.2019 17:00 | Priluk | 4 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Budućnost
Banovići
|
05.05.2019 17:00 | Bosna(M) | 2 : 3 | Budućnost |
Moševac
Moševac
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
05.05.2019 17:00 | Moševac | 16 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Famos
Hrasnica
|
05.05.2019 17:00 | Pobjeda | 1 : 1 | Famos | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Natron
Maglaj
|
05.05.2019 17:00 | Azot | 1 : 0 | Natron | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
05.05.2019 17:00 | Ilijaš | 1 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
05.05.2019 17:00 | Bosna Union | 0 : 3 | Radnik |
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
05.05.2019 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Branitelj | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Klis
Buturović Polje
|
05.05.2019 17:00 | Bjelopoljac | 1 : 1 | Klis | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Troglav 1918
Livno
|
05.05.2019 17:00 | Kamešnica | 3 : 1 | Troglav 1918 | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Posušje
Posušje
|
05.05.2019 17:00 | Brotnjo | 2 : 4 | Posušje |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Gomila
Stijena
|
05.05.2019 17:00 | Željezničar | 4 : 2 | Gomila | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Ključ
Ključ
|
05.05.2019 17:00 | Mladost(P) | 6 : 1 | Ključ | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Vitez
Bužim
|
05.05.2019 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Vitez |
Dnoluka
Kruščica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
05.05.2019 17:00 | Dnoluka | 0 : 4 | Radnik | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
05.05.2019 17:00 | Kaćuni | 4 : 1 | Elektrobosna | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Fojnica
Fojnica
|
05.05.2019 17:00 | Gorica | 1 : 3 | Fojnica |
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Bok
Bok
|
05.05.2019 17:00 | Mladost(S) | 1 : 1 | Bok | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Hajduk
Orašje
|
05.05.2019 17:00 | Dubrave | 0 : 3 | Hajduk | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
05.05.2019 17:00 | Napredak | 2 : 4 | Dizdaruša | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
05.05.2019 17:00 | Sloga(T) | 2 : 1 | Vitanovići 78 | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Kostrč
Kostrč
|
05.05.2019 17:00 | 19 srpanj | 5 : 1 | Kostrč | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
05.05.2019 17:00 | Dragovoljac | 3 : 0 | Mladost (D) |
Polet
Palanka
|
|
DSK
Devetak
|
05.05.2019 17:00 | Polet | 0 : 0 | DSK | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
05.05.2019 17:00 | Doboj Istok | 3 : 3 | Mladost(K) | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
05.05.2019 17:00 | Ingram | 0 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Vražići 92
Vražići
|
05.05.2019 17:00 | Proleter | 2 : 0 | Vražići 92 | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
05.05.2019 17:00 | Omazići 1937 | 5 : 2 | Mladost(T) | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
05.05.2019 17:00 | Rijeka | 3 : 1 | Mladost(B) | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
05.05.2019 17:00 | Gornji Rahić | 1 : 0 | Trešnjevka |
Napredak
Šije
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
05.05.2019 17:00 | Napredak | 2 : 2 | Zmaj | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Fortuna
Zenica
|
05.05.2019 17:00 | Nemila | 4 : 1 | Fortuna | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Stupčanica
Olovo
|
05.05.2019 17:00 | Novi Šeher | 3 : 5 | Stupčanica |
Biser 96
Sarajevo
|
|
Mladost
Župča
|
05.05.2019 20:00 | Biser 96 | 3 : 4 | Mladost | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
05.05.2019 17:00 | Bojnik | 1 : 2 | Novi Grad | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Jug
Sarajevo
|
05.05.2019 17:00 | Pofalićki | 3 : 0 | Jug | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Ozren
Semizovac
|
05.05.2019 17:30 | Omadinac | 3 : 0 | Ozren |
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
05.05.2019 17:00 | Saobraćajac | 4 : 2 | Igman | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
05.05.2019 11:00 | Stup | 3 : 5 | Mošćanica | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
05.05.2019 11:00 | Vrbanjuša | 3 : 1 | Vratnik | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
UNIS
Vogošća
|
05.05.2019 14:00 | Butmir | 1 : 5 | UNIS |
Jahorina
Prača
|
|
Kolina
Ustikolina
|
05.05.2019 | Jahorina | 0 : 1 | Kolina | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Drina
Goražde
|
05.05.2019 | Radnički | 0 : 1 | Drina |
Šator
Glamoč
|
|
Junak
Srđevići
|
05.05.2019 17:00 | Šator | 2 : 2 | Junak |
Blagaj
Blagaj
|
|
Cim
Cim
|
05.05.2019 16:00 | Blagaj | 3 : 0 | Cim | ||||||
Buna
Buna
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
05.05.2019 17:00 | Buna | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Mostar
Mostar
|
05.05.2019 16:00 | Kruševo | 5 : 0 | Mostar |
Karaula
Karaula
|
|
Šantići
Šantići
|
05.05.2019 17:00 | Karaula | 2 : 1 | Šantići | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Katarina
Fojnica
|
05.05.2019 17:00 | OFK Lugovi | 1 : 4 | Katarina | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
05.05.2019 17:00 | Bilalovac | 2 : 0 | Brnjaci |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
05.05.2019 17:00 | OFK Brčko | 0 : 1 | Mladi Zadrugar | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
05.05.2019 17:00 | Korpar | 0 : 1 | Frankopan | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
05.05.2019 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Dinamo 75 | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Ravne
Zovik
|
05.05.2019 17:00 | Tramošnica | 0 : 1 | Ravne |
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
05.05.2019 17:00 | Željezničar | 1 : 5 | Biberovo Polje | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Voćar
Šatorovići
|
05.05.2019 17:00 | 12 decembar | 2 : 0 | Voćar | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Koraj
Koraj
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Koraj | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
OFK Vida
Vida
|
05.05.2019 17:00 | Trebava | 1 : 0 | OFK Vida | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
05.05.2019 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
05.05.2019 17:00 | OFK Međiđa | 4 : 1 | Graničar |
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Sloga
Bikodže
|
05.05.2019 17:00 | Stjepan Polje | 6 : 1 | Sloga | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
05.05.2019 17:00 | Mramor | 5 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
05.05.2019 17:00 | Mladost(D) | 1 : 2 | Bukovik | ||||||
Turija
Turija
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
05.05.2019 17:00 | Turija | 3 : 1 | Rudar | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Polet
Hrvati
|
05.05.2019 17:00 | 25 maj | 2 : 0 | Polet | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
BSK
Bokavići
|
05.05.2019 17:00 | Pribava | 4 : 0 | BSK |
Rudar
Bukinje
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
05.05.2019 17:00 | Rudar | 1 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Napredak
Tupkovići
|
05.05.2019 17:00 | Srnica | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
05.05.2019 17:00 | Vrana | 2 : 3 | Mladost(GŽ) | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
05.05.2019 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Rainci |
Moštre
Moštre
|
|
Uskok
Dobrinje
|
05.05.2019 | Moštre | 3 : 0 | Uskok | ||||||
Omladinac
Porijećani
|
|
Monjare
Kološići
|
05.05.2019 | Omladinac | 4 : 4 | Monjare | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Dijamant
Grđevac
|
05.05.2019 | Bratstvo | 1 : 3 | Dijamant | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Kralupi
Kralupi
|
05.05.2019 | Liješeva | 2 : 7 | Kralupi | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Ljiljan
Zimča
|
05.05.2019 | Poriječani | 12 : 1 | Ljiljan |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
05.05.2019 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Krušik | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Sapna
Sapna
|
05.05.2019 17:00 | Spreča | 1 : 2 | Sapna | ||||||
Memići
Memići
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
05.05.2019 17:00 | Memići | 0 : 3 | Bijeljevac | ||||||
Radnik 018
Lipnica
|
|
Pasci 78
Pasci
|
05.05.2019 17:00 | Radnik 018 | 2 : 3 | Pasci 78 |
Jablanica
Barice
|
|
Mladost
Suha
|
05.05.2019 13:00 | Jablanica | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Borac
Kovači
|
05.05.2019 13:00 | Toplice | 7 : 0 | Borac |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Mladost
Lučani
|
05.05.2019 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
05.05.2019 18:00 | Čukarički | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
05.05.2019 18:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Vojvodina | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
05.05.2019 18:00 | Partizan | 2 : 1 | Napredak |
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Radnik
Surdulica
|
05.05.2019 16:00 | Spartak ŽK | 3 : 3 | Radnik | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
05.05.2019 16:00 | Voždovac | 1 : 1 | Mačva | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Rad
Beograd
|
05.05.2019 16:00 | OFK Bačka | 1 : 2 | Rad | ||||||
Dinamo
Vranje
|
|
Zemun
Zemun
|
05.05.2019 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | Zemun |
TSC
Bačka Topola
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
05.05.2019 16:00 | TSC | 1 : 0 | Metalac | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Sinđelić
Beograd
|
05.05.2019 16:00 | Inđija | 3 : 1 | Sinđelić | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Bežanija
Beograd
|
05.05.2019 16:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Bežanija |
Trajal
Kruševac
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
05.05.2019 16:00 | Trajal | 1 : 0 | Bečej 1918 | ||||||
Teleoptik
Zemun
|
|
Sloboda
Užice
|
05.05.2019 16:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
05.05.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
05.05.2019 16:00 | Borac | 3 : 1 | Novi Pazar |
Berane
Berane
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
05.05.2019 17:00 | Berane | 0 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
05.05.2019 17:00 | Bokelj | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Dečić
Tuzi
|
05.05.2019 17:00 | Igalo | 0 : 0 | Dečić | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
05.05.2019 17:00 | Jezero | 1 : 0 | Otrant-Olympic | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
05.05.2019 17:00 | Kom | 1 : 0 | Arsenal |
Arsenal
London
|
|
Brighton
Brighton
|
05.05.2019 17:30 | Arsenal | 1 : 1 | Brighton | ||||||
Chelsea
London
|
|
Watford
Watford
|
05.05.2019 15:00 | Chelsea | 3 : 0 | Watford | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
Manchester United
Manchester
|
05.05.2019 15:00 | Huddersfield Town | 1 : 1 | Manchester United |
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Girona
Girona
|
05.05.2019 12:00 | Getafe | 2 : 0 | Girona | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Valencia
Valencia
|
05.05.2019 20:45 | Huesca | 2 : 6 | Valencia | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Villarreal
Villarreal
|
05.05.2019 16:15 | Real Madrid | 3 : 2 | Villarreal | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
05.05.2019 18:30 | Real Valladolid | 1 : 0 | Athletic Club | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Real Betis
Sevilla
|
05.05.2019 14:00 | Eibar | 1 : 0 | Real Betis |
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Augsburg
Augsburg
|
05.05.2019 13:30 | Schalke 04 | 0 : 0 | Augsburg | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
05.05.2019 18:00 | Bayer Leverkusen | 6 : 1 | Eintracht | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
05.05.2019 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Fortuna |
Lazio
Roma
|
|
Atalanta
Bergamo
|
05.05.2019 15:00 | Lazio | 1 : 3 | Atalanta | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Cagliari
Cagliari
|
05.05.2019 20:30 | Napoli | 2 : 1 | Cagliari | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Fiorentina
Firenze
|
05.05.2019 12:30 | Empoli | 1 : 0 | Fiorentina | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Frosinone
Frosinone
|
05.05.2019 15:00 | Sassuolo | 2 : 2 | Frosinone | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Roma
Roma
|
05.05.2019 18:00 | Genoa | 1 : 1 | Roma | ||||||
Parma
Parma
|
|
Sampdoria
Genova
|
05.05.2019 15:00 | Parma | 3 : 3 | Sampdoria |
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
05.05.2019 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 2 | Lille | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
05.05.2019 17:00 | Monaco | 2 : 3 | Saint-Étienne | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Amiens SC
Amiens
|
05.05.2019 15:00 | Montpellier | 1 : 1 | Amiens SC | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Dijon
Dijon
|
05.05.2019 15:00 | Nantes | 3 : 0 | Dijon | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Rennes
Rennes
|
05.05.2019 15:00 | Toulouse | 2 : 2 | Rennes |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Borac
Banja Luka
|
05.05.2019 13:00 | Mladost | 3 : 1 | Borac | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
05.05.2019 15:00 | Travnik | 3 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
05.05.2019 11:00 | Čelik | 0 : 2 | Slavija |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.05.2019 12:00 | Metalleghe BSI | 2 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
05.05.2019 12:00 | Kozara | 3 : 1 | Jedinstvo |
Sloga
Doboj
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
05.05.2019 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
05.05.2019 12:00 | Proleter | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Orašje
Orašje
|
05.05.2019 12:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Orašje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
05.05.2019 12:00 | Ilićka 01 | 1 : 2 | Modriča | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
05.05.2019 12:00 | Borac | 0 : 3 | Zvijezda |
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
05.05.2019 12:00 | Drina | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Radnički
Lukavac
|
05.05.2019 12:00 | Sloga(T) | 0 : 4 | Radnički | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
05.05.2019 12:00 | Budućnost | 2 : 0 | Tuzla City | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
05.05.2019 12:00 | Sloga(GC) | 7 : 1 | Gradina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
05.05.2019 12:00 | Slaven | 3 : 0 | Lokomotiva |
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna
Visoko
|
05.05.2019 13:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Bosna | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Rudar
Kakanj
|
05.05.2019 12:00 | Goražde | 2 : 6 | Rudar |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
05.05.2019 12:00 | Novi Travnik | 5 : 3 | TOŠK | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Žepče
Žepče
|
05.05.2019 12:00 | Borac | 3 : 3 | Žepče |
Igman
Konjic
|
|
Velež
Mostar
|
05.05.2019 17:00 | Igman | 0 : 0 | Velež |
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
05.05.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | Sarajevo |
Čelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
05.05.2019 14:30 | Čelik | 4 : 2 | Radnik |
Krajina
Cazin
|
|
Borac
Banja Luka
|
05.05.2019 10:00 | Krajina | 0 : 2 | Borac | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.05.2019 10:00 | Metalleghe BSI | 0 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
05.05.2019 10:00 | Kozara | 3 : 1 | Jedinstvo |
Sloga
Doboj
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
05.05.2019 10:00 | Sloga | 8 : 2 | Bratstvo | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
05.05.2019 10:00 | Proleter | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Orašje
Orašje
|
05.05.2019 10:00 | Tekstilac | 6 : 0 | Orašje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
05.05.2019 10:00 | Ilićka 01 | 2 : 4 | Modriča | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
05.05.2019 10:00 | Borac | 0 : 8 | Zvijezda |
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
05.05.2019 10:00 | Drina | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Radnički
Lukavac
|
05.05.2019 10:00 | Sloga(T) | 1 : 4 | Radnički | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
05.05.2019 10:00 | Budućnost | 2 : 0 | Tuzla City | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
05.05.2019 10:00 | Sloga(GC) | 3 : 2 | Gradina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
05.05.2019 10:00 | Slaven | 2 : 0 | Lokomotiva |
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna
Visoko
|
05.05.2019 11:00 | Sutjeska | 0 : 2 | Bosna | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Rudar
Kakanj
|
05.05.2019 10:00 | Goražde | 2 : 4 | Rudar |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
05.05.2019 10:00 | Novi Travnik | 1 : 0 | TOŠK | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Žepče
Žepče
|
05.05.2019 10:00 | Borac | 0 : 3 | Žepče |
Igman
Konjic
|
|
Velež
Mostar
|
05.05.2019 15:00 | Igman | 1 : 3 | Velež |
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
05.05.2019 14:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sarajevo |
Čelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
05.05.2019 00:00 | Čelik | 3 : 0 | Radnik |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
05.05.2019 11:30 | OFK Spartak 2013 | 0 : 8 | Sloga(D) |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
05.05.2019 13:00 | OFK Spartak 2013 | 3 : 2 | Sloga |
Libero
Goražde
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
05.05.2019 16:00 | Libero | 5 : 2 | Sana 2014 |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Inter
Posušje
|
05.05.2019 13:00 | Željezničar 2011 | 1 : 3 | Inter |
Lokomotiva
Brčko
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
05.05.2019 16:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | SFK 2000 |
Gradina
Srebrenik
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
05.05.2019 13:00 | Gradina | 0 : 3 | Radnik Bumerang |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Čelik
Doboj
|
05.05.2019 14:00 | Drina | 10 : 0 | Čelik |
Mostar SG
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
05.05.2019 19:30 | Mostar SG | 7 : 3 | Brotnjo |
Partizan NIS
Beograd
|
|
Dynamic VIP PAY
Beograd
|
05.05.2019 20:30 | Partizan NIS | 96 : 58 | Dynamic VIP PAY | ||||||
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Tamiš
Pančevo
|
05.05.2019 17:00 | OKK Novi Pazar | 92 : 84 | Tamiš | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
05.05.2019 18:00 | Sloboda | 80 : 105 | Mega Bemax |
Kozara
Gradiška
|
|
Radnik
Bijeljina
|
05.05.2019 12:00 | Kozara | 2 : 3 | Radnik |
Kakanj
Kakanj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
05.05.2019 17:00 | Kakanj | 28 : 55 | Sloboda | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Žepče
Žepče
|
05.05.2019 17:00 | Krajina | 32 : 36 | Žepče |
Travnik AG
Travnik
|
|
Bosna
Sarajevo
|
05.05.2019 14:30 | Travnik AG | 28 : 35 | Bosna |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
05.05.2019 18:00 | Bijeljina | 32 : 30 | Drina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Mladost
Banja Luka
|
05.05.2019 18:00 | Hercegovac | 21 : 27 | Mladost |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Srbac
Srbac
|
05.05.2019 00:00 | Prijedor 2 | 28 : 35 | Srbac | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Sloga
Prnjavor
|
05.05.2019 11:30 | Srednjoškolac | 31 : 39 | Sloga |
Turbina
Jablanica
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
05.05.2019 15:00 | Turbina | 31 : 29 | Iskra(S) | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
05.05.2019 17:00 | Zrinjski | 31 : 20 | Sloga 2013 |
Radnik
Bijeljina
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
05.05.2019 16:00 | Radnik | 23 : 14 | Omladinac |