Ozren
Petrovo
|
|
Proleter
Teslić
|
12.05.2019 16:30 | Ozren | 3 : 3 | Proleter | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
12.05.2019 16:30 | Vranjak | 2 : 1 | Sloga(S) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Omarska
Omarska
|
12.05.2019 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omarska | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
12.05.2019 16:30 | Dubrave | 0 : 3 | Sloga(D) | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
12.05.2019 16:30 | Mladost | 3 : 4 | Sloboda |
Velež
Nevesinje
|
|
Proleter
Dvorovi
|
12.05.2019 16:30 | Velež | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
12.05.2019 16:30 | Budućnost | 5 : 1 | Stakorina | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
12.05.2019 16:30 | Mladost(R) | 4 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
12.05.2019 16:30 | Jedinstvo(Br) | 1 : 0 | Bratstvo |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Partizan
Kostajnica
|
12.05.2019 16:30 | Mladost | 5 : 1 | Partizan | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
12.05.2019 16:30 | Naprijed | 0 : 2 | OFK Brdo | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
12.05.2019 16:30 | Gorica | 2 : 2 | Čelinac | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
12.05.2019 11:00 | Krajina | 1 : 1 | Sloga |
Sloga
Dugo Polje
|
|
Sloga
Jakeš
|
12.05.2019 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
12.05.2019 16:30 | Naša krila | 1 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Skugrić
Skugrić
|
12.05.2019 16:30 | Hajduk | 0 : 0 | Skugrić | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Trebava
Osječani
|
12.05.2019 16:30 | Zvijezda | 7 : 2 | Trebava | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar
Doboj
|
12.05.2019 16:30 | Mineral | 0 : 3 | Željezničar |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
12.05.2019 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
12.05.2019 17:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Milići
Milići
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
12.05.2019 17:00 | Milići | 2 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
12.05.2019 17:00 | OFK Šekovići | 5 : 3 | Vlasenica | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Majevica
Lopare
|
12.05.2019 17:00 | Čelopek | 3 : 2 | Majevica | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Podrinje
Tršić
|
12.05.2019 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Birač
Derventa
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
12.05.2019 17:00 | Birač | 3 : 0 | BSK Ledinci | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
12.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Rudar 1925 |
Sokolac
Sokolac
|
|
Željeznica
Trnovo
|
12.05.2019 17:00 | Sokolac | 1 : 1 | Željeznica | ||||||
Romanija
Pale
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
12.05.2019 17:00 | Romanija | 4 : 2 | OFK Podgrab | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
12.05.2019 17:00 | Rudo | 3 : 0 | Han Pijesak |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Brzi
Busnovi
|
12.05.2019 16:30 | Podgrmeč | 4 : 4 | Brzi | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
12.05.2019 | Slaven | 3 : 0 | Radnik | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
12.05.2019 16:30 | OFK Ravan | 2 : 0 | Plamen | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Ljubija
Ljubija
|
12.05.2019 16:30 | Mrakovica | 3 : 0 | Ljubija |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
12.05.2019 17:30 | Mladi Krajišnik | 4 : 0 | Potkozarje | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
Župa
Milosavci
|
12.05.2019 17:30 | Borac | 3 : 4 | Župa | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Biseri
Čatrnja
|
12.05.2019 17:30 | Kalemi | 4 : 2 | Biseri | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
12.05.2019 17:30 | Torpedo | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Kozara
Turjak
|
12.05.2019 17:30 | Sloga DIPO | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
12.05.2019 17:30 | Omladinac | 8 : 1 | Tamaris |
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
12.05.2019 16:30 | OFK Banja Luka 2017 | 1 : 3 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
12.05.2019 16:30 | Borac | 5 : 0 | Gomionica | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
12.05.2019 16:30 | Vrbas | 1 : 0 | Rekreativo | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
12.05.2019 16:30 | Sloga Nektar | 2 : 2 | Mladost Farmaprom | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
12.05.2019 16:30 | Šnjegotina | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
12.05.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Džaja |
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
12.05.2019 16:30 | Skugrić 1964 | 5 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
BSK
Bušletić
|
12.05.2019 16:30 | Hajduk | 8 : 1 | BSK | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
12.05.2019 16:30 | Borac(BL) | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Borac(O)
Osinja
|
12.05.2019 16:30 | Kladari Gornji | 4 : 4 | Borac(O) | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Ukrina
Čečava
|
12.05.2019 16:30 | Rudar | 1 : 3 | Ukrina | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Borac(K)
Kotorsko
|
12.05.2019 16:30 | Trebavac | 4 : 2 | Borac(K) | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
12.05.2019 16:30 | Bratstvo | 7 : 0 | Pelagićevo |
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Jugović
Gredice 1
|
12.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Jugović | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Borac
Ražljevo
|
12.05.2019 17:00 | Mladost(S) | 1 : 1 | Borac | ||||||
Mladost(L)
Lončari
|
|
Grčica
Brčko
|
12.05.2019 17:00 | Mladost(L) | 3 : 0 | Grčica | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
12.05.2019 17:00 | Mladost 2003 | 1 : 3 | OFK Brezik | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
12.05.2019 17:00 | Gredice | 2 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
12.05.2019 17:00 | Obilić | 1 : 0 | Slijepčevići | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
12.05.2019 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Sava 04 |
Priboj
Priboj
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
12.05.2019 17:00 | Priboj | 4 : 3 | Zadrugar | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Semberija
Popovi
|
12.05.2019 17:00 | OFK Magnojević | 4 : 1 | Semberija | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Kolektiv
Međaši
|
12.05.2019 17:00 | Drina | 1 : 0 | Kolektiv | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Novo doba
Čardačine
|
12.05.2019 17:00 | Obarska | 4 : 4 | Novo doba | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
12.05.2019 17:00 | Stević Jovan | 0 : 3 | Proleter | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Balatun
Balatun
|
12.05.2019 17:00 | Miloš Obilić | 0 : 1 | Balatun |
Pecka
Roćević
|
|
Jardan
Jardan
|
12.05.2019 17:00 | Pecka | 4 : 1 | Jardan | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Jasenica
Jasenica
|
12.05.2019 14:00 | Tabanci | 5 : 0 | Jasenica | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Jadar
Kasaba
|
12.05.2019 17:00 | Budućnost | 0 : 2 | Jadar | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
12.05.2019 17:00 | Borac | 1 : 0 | Branjevo |
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
12.05.2019 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Knežopoljac | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Moštanica
Božići
|
12.05.2019 16:30 | Kiseljak | 3 : 5 | Moštanica |
Jablanica
Jablanica
|
|
Obradovac
Gradiška
|
12.05.2019 18:00 | Jablanica | 0 : 6 | Obradovac | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
12.05.2019 18:00 | Laminci | 4 : 0 | Vilusi | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Ratar
Stara Topola
|
12.05.2019 18:00 | Polet | 1 : 0 | Ratar | ||||||
Bratstvo(O)
Orahova
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
12.05.2019 15:30 | Bratstvo(O) | 2 : 3 | Bratstvo(K) | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Borac
Mašići
|
12.05.2019 15:30 | Mladost | 2 : 3 | Borac |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Bratstvo
Povelič
|
12.05.2019 17:00 | Polet | 2 : 11 | Bratstvo | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
12.05.2019 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Milan | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
12.05.2019 17:00 | Vrbas | 2 : 2 | Crni vrh | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
12.05.2019 17:00 | OFK Nožičko | 3 : 1 | Crvena zemlja |
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
4. juli
Pojezna
|
12.05.2019 16:30 | Ozrenski sokolovi | 3 : 0 | 4. juli | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
12.05.2019 16:30 | 27. Juli | 3 : 0 | Željezničar |
Posavina
Miloševac
|
|
Crkvina
Crkvina
|
12.05.2019 16:30 | Posavina | 6 : 2 | Crkvina | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
12.05.2019 16:30 | Dobor | 1 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Jedinstvo
Obudovac
|
12.05.2019 16:30 | Zvijezda | 8 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
12.05.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost(ST) |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
12.05.2019 11:00 | Bobetino Brdo | 1 : 0 | Strijelac | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
12.05.2019 11:00 | Sloboda | 2 : 5 | Budućnost Red Star |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
12.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Proleter | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
12.05.2019 17:00 | Sloga 94 | 3 : 3 | Magnojević 2001 | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Panteri
Zagoni
|
12.05.2019 17:00 | Omladinac | 3 : 7 | Panteri | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
12.05.2019 17:00 | Kovačići 08 | 6 : 0 | Koridor 2011 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
12.05.2019 17:00 | Polet | 1 : 2 | Ljeljenča |
Tavna
Banjica
|
|
Međaši
Međaši
|
12.05.2019 17:00 | Tavna | 4 : 0 | Međaši | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
12.05.2019 17:00 | Polet | 1 : 1 | VSK | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
12.05.2019 17:00 | OFK Batković | 2 : 4 | Pobjeda | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
12.05.2019 17:00 | Sloga 2 | 1 : 1 | Ljeskovac | ||||||
Drina
Batar
|
|
Glogovac
Glogovac
|
12.05.2019 17:00 | Drina | 4 : 0 | Glogovac |
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Piperci
Piperci
|
12.05.2019 10:30 | Borac | 0 : 6 | Piperci | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
12.05.2019 10:30 | Mladen Perić | 4 : 2 | OFK Buk | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
12.05.2019 10:30 | Sloga | 1 : 2 | Budućnost |
Mladost(P)
Patkovača
|
|
Zenit
Bijeljina
|
12.05.2019 10:30 | Mladost(P) | 0 : 4 | Zenit | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Gorica
Pučile
|
12.05.2019 10:30 | Sava | 4 : 4 | Gorica | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Mladost(VO)
Velika Obarska
|
12.05.2019 13:00 | Nacional | 0 : 5 | Mladost(VO) |
TOŠK
Tešanj
|
|
Goražde
Goražde
|
12.05.2019 17:00 | TOŠK | 2 : 2 | Goražde |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Rudar
Han Bila
|
12.05.2019 17:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Iskra
Bugojno
|
12.05.2019 17:00 | Krajišnik | 0 : 0 | Iskra |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Radnički
Lukavac
|
12.05.2019 17:00 | Dinamo | 2 : 1 | Radnički | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Mladost
Malešići
|
12.05.2019 17:00 | Bosna(K) | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Odžak 102
Odžak
|
12.05.2019 17:00 | Svatovac | 5 : 0 | Odžak 102 | ||||||
Seona
Seona
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
12.05.2019 17:00 | Seona | 1 : 2 | Bosna(M) | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Sloga
Tojšići
|
12.05.2019 17:00 | Čelić | 2 : 1 | Sloga |
Vis
Kosova
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
12.05.2019 17:00 | Vis | 0 : 1 | Bosna Union | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
12.05.2019 17:00 | Radnik | 4 : 1 | Ilijaš | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Azot
Vitkovići
|
12.05.2019 17:00 | SAŠK Napredak | 1 : 1 | Azot | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
12.05.2019 17:00 | Natron | 3 : 0 | Pobjeda | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Moševac
Moševac
|
12.05.2019 17:00 | Usora | 1 : 1 | Moševac | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
12.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Krivaja |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
12.05.2019 17:00 | Branitelj | 0 : 1 | Tomislav | ||||||
Neum
Neum
|
|
Stolac
Stolac
|
12.05.2019 17:00 | Neum | 6 : 2 | Stolac | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Kamešnica
Podhum
|
12.05.2019 17:00 | Posušje | 3 : 1 | Kamešnica | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
12.05.2019 17:00 | Troglav 1918 | 0 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Turbina
Jablanica
|
12.05.2019 17:00 | Klis | 5 : 2 | Turbina | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
12.05.2019 17:00 | Rama | 2 : 1 | Sloga |
Mladost
Nević Polje
|
|
Gorica
Guča Gora
|
12.05.2019 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Gorica | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
12.05.2019 17:00 | Elektrobosna | 3 : 0 | Dnoluka |
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga(P)
Prud
|
12.05.2019 17:00 | Dragovoljac | 2 : 4 | Sloga(P) | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
12.05.2019 17:00 | Mladost (D) | 3 : 0 | 19 srpanj | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
12.05.2019 17:00 | Kostrč | 7 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Napredak
Matići
|
12.05.2019 17:00 | Vitanovići 78 | 6 : 2 | Napredak | ||||||
Bok
Bok
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
12.05.2019 17:00 | Bok | 4 : 2 | Mladost(DS) |
DSK
Devetak
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
12.05.2019 17:00 | DSK | 1 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Rijeka
Šerići
|
12.05.2019 17:00 | Trešnjevka | 3 : 1 | Rijeka | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
12.05.2019 17:00 | Mladost(B) | 2 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
12.05.2019 17:00 | Vražići 92 | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
12.05.2019 17:00 | Željezničar | 4 : 3 | Ingram | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
12.05.2019 17:00 | Orahovica 74 | 1 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
Polet
Palanka
|
12.05.2019 17:00 | Mladost(K) | 0 : 0 | Polet |
Stupčanica
Olovo
|
|
Rudar
Breza
|
12.05.2019 17:00 | Stupčanica | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Nemila
Nemila
|
12.05.2019 17:00 | Vareš | 0 : 0 | Nemila | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Napredak
Šije
|
12.05.2019 17:00 | Fortuna | 2 : 2 | Napredak | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Proleter
Makljenovac
|
12.05.2019 17:00 | Zmaj | 2 : 2 | Proleter |
Jug
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
12.05.2019 17:00 | Jug | 1 : 1 | Bojnik | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
12.05.2019 17:30 | Novi Grad | 3 : 0 | Biser 96 |
Igman
Ilidža
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
12.05.2019 14:00 | Igman | 2 : 5 | Butmir | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
12.05.2019 17:00 | Mošćanica | 2 : 0 | Saobraćajac |
Drina
Goražde
|
|
Jahorina
Prača
|
12.05.2019 | Drina | 0 : 4 | Jahorina | ||||||
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Kolina
Ustikolina
|
12.05.2019 | BKB | 2 : 6 | Kolina |
Šujica
Šujica
|
|
Šator
Glamoč
|
12.05.2019 17:00 | Šujica | 2 : 0 | Šator | ||||||
Junak
Srđevići
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
12.05.2019 17:00 | Junak | 4 : 4 | Ljubuški | ||||||
Drinovci
Drinovci
|
|
Kupres
Kupres
|
12.05.2019 17:00 | Drinovci | 7 : 1 | Kupres |
Međugorje
Međugorje
|
|
Buna
Buna
|
12.05.2019 16:30 | Međugorje | 3 : 2 | Buna | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
12.05.2019 17:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Blagaj |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
12.05.2019 17:00 | Brnjaci | 9 : 2 | OFK Lugovi | ||||||
Katarina
Fojnica
|
|
Karaula
Karaula
|
12.05.2019 17:00 | Katarina | 4 : 1 | Karaula | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
12.05.2019 17:00 | Šantići | 4 : 3 | Nova Bila |
Tramošnica
Tramošnica
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
12.05.2019 17:00 | Tramošnica | 3 : 1 | OFK Brčko | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Mladost
Vidovice
|
12.05.2019 17:00 | Ravne | 4 : 1 | Mladost | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Korpar
Grebnice
|
12.05.2019 17:00 | Dinamo 75 | 0 : 0 | Korpar | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
12.05.2019 17:00 | Frankopan | 1 : 0 | Mladi Zadrugar |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Izbor
Brčko
|
12.05.2019 17:00 | Biberovo Polje | 2 : 2 | Izbor | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
12.05.2019 17:00 | Ograđenovac | 4 : 1 | OFK Međiđa | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Sloboda
Kerep
|
12.05.2019 17:00 | Graničar | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
12.05.2019 17:00 | Omladinac 68 | 3 : 1 | Trebava | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
12.05.2019 17:00 | OFK Vida | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
12 decembar
Rajska
|
12.05.2019 17:00 | Koraj | 4 : 1 | 12 decembar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
12.05.2019 17:00 | Voćar | 4 : 3 | Željezničar |
Sloga
Bikodže
|
|
Pribava
Pribava
|
12.05.2019 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Pribava | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
25 maj
Uroža
|
12.05.2019 17:00 | BSK | 4 : 2 | 25 maj | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Turija
Turija
|
12.05.2019 17:00 | Polet | 3 : 0 | Turija | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
12.05.2019 17:00 | Rudar | 4 : 5 | Orahovica 77 | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
12.05.2019 17:00 | Mladost(P) | 1 : 1 | Mladost(D) | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Mramor
Babice
|
12.05.2019 17:00 | Bukovik | 0 : 0 | Mramor | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
12.05.2019 17:00 | Špionica 1953 | 0 : 0 | Stjepan Polje |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
12.05.2019 17:00 | OFK Tuzla | 1 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Grivice
Grivice
|
12.05.2019 17:00 | Rainci | 5 : 3 | Grivice | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
12.05.2019 17:00 | Slatina | 6 : 0 | Vrana | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Mladost(S)
Solina
|
12.05.2019 17:00 | Mladost(GŽ) | 6 : 0 | Mladost(S) | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Srnica
Treštenica
|
12.05.2019 17:00 | Metalac | 3 : 1 | Srnica | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Rudar
Bukinje
|
12.05.2019 17:00 | Napredak | 1 : 2 | Rudar |
Uskok
Dobrinje
|
|
Poriječani
Poriječani
|
12.05.2019 | Uskok | 0 : 3 | Poriječani | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Liješeva
Liješeva
|
12.05.2019 | Ljiljan | 1 : 4 | Liješeva | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
12.05.2019 | Kralupi | 9 : 0 | Bratstvo | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Omladinac
Porijećani
|
12.05.2019 | Dijamant | 0 : 2 | Omladinac | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Moštre
Moštre
|
12.05.2019 | Monjare | 1 : 4 | Moštre |
Radnik 018
Lipnica
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
12.05.2019 17:00 | Radnik 018 | 5 : 4 | Mladost | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Memići
Memići
|
12.05.2019 17:00 | Pasci 78 | 3 : 0 | Memići | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
12.05.2019 17:00 | Bijeljevac | 2 : 1 | Spreča |
Borac
Kovači
|
|
Jablanica
Barice
|
12.05.2019 13:00 | Borac | 6 : 1 | Jablanica | ||||||
Mladost
Suha
|
|
Konjuh
Kladanj
|
12.05.2019 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Konjuh | ||||||
Oskova
Oskova
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
12.05.2019 13:00 | Oskova | 2 : 4 | Budućnost |
Berane
Berane
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
12.05.2019 17:00 | Berane | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
12.05.2019 17:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 0 : 1 | Dečić | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
12.05.2019 17:00 | Bokelj | 3 : 1 | Otrant-Olympic | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Kom
Podgorica
|
12.05.2019 17:00 | Jezero | 1 : 1 | Kom |
Brighton
Brighton
|
|
Manchester City
Manchester
|
12.05.2019 16:00 | Brighton | 1 : 4 | Manchester City | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Arsenal
London
|
12.05.2019 16:00 | Burnley | 1 : 3 | Arsenal | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
12.05.2019 16:00 | Crystal Palace | 5 : 3 | AFC Bournemouth | ||||||
Fulham
London
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
12.05.2019 16:00 | Fulham | 0 : 4 | Newcastle United | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Chelsea
London
|
12.05.2019 16:00 | Leicester | 0 : 0 | Chelsea | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
12.05.2019 16:00 | Liverpool | 2 : 0 | Wolverhampton | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
12.05.2019 16:00 | Manchester United | 0 : 2 | Cardiff City | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
12.05.2019 16:00 | Southampton | 1 : 1 | Huddersfield Town | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Everton
Liverpool
|
12.05.2019 16:00 | Tottenham Hotspur | 2 : 2 | Everton | ||||||
Watford
Watford
|
|
West Ham United
London
|
12.05.2019 16:00 | Watford | 1 : 4 | West Ham United |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
12.05.2019 18:30 | Athletic Club | 3 : 1 | Celta de Vigo | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Sevilla
Sevilla
|
12.05.2019 18:30 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Sevilla | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
12.05.2019 18:30 | Barcelona | 2 : 0 | Getafe | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Huesca
Huesca
|
12.05.2019 18:30 | Real Betis | 2 : 1 | Huesca | ||||||
Girona
Girona
|
|
Levante
Valencia
|
12.05.2019 18:30 | Girona | 1 : 2 | Levante | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
12.05.2019 18:30 | Rayo Vallecano | 1 : 2 | Real Valladolid | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
12.05.2019 18:30 | Valencia | 3 : 1 | Deportivo Alavés | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Eibar
Eibar
|
12.05.2019 18:30 | Villarreal | 1 : 0 | Eibar | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Espanyol
Barcelona
|
12.05.2019 18:30 | Leganés | 0 : 2 | Espanyol | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Real Madrid
Madrid
|
12.05.2019 18:30 | Real Sociedad | 3 : 1 | Real Madrid |
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Mainz 05
Mainz
|
12.05.2019 18:00 | Eintracht | 0 : 2 | Mainz 05 |
Sampdoria
Genova
|
|
Empoli
Empoli
|
12.05.2019 15:00 | Sampdoria | 1 : 2 | Empoli | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Napoli
Napoli
|
12.05.2019 18:00 | SPAL | 1 : 2 | Napoli | ||||||
Torino
Torino
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
12.05.2019 12:30 | Torino | 3 : 2 | Sassuolo | ||||||
Frosinone
Frosinone
|
|
Udinese
Udine
|
12.05.2019 15:00 | Frosinone | 1 : 3 | Udinese | ||||||
Roma
Roma
|
|
Juventus
Torino
|
12.05.2019 20:30 | Roma | 2 : 0 | Juventus |
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
12.05.2019 17:00 | Lille | 1 : 0 | Bordeaux | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Guingamp
Guingamp
|
12.05.2019 15:00 | Rennes | 1 : 1 | Guingamp | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
12.05.2019 21:00 | Olympique Marseille | 0 : 3 | Olympique Lyonnais |
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
12.05.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
12.05.2019 13:00 | Slavija | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
12.05.2019 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 2 | Krupa | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
12.05.2019 16:00 | Željezničar | 3 : 1 | Borac |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
12.05.2019 12:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Metalleghe BSI | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
12.05.2019 12:00 | Podgrmeč | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajina
Cazin
|
12.05.2019 12:00 | Sloga | 0 : 6 | Krajina |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Borac
Šamac
|
12.05.2019 12:00 | Bratstvo | 7 : 0 | Borac | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
12.05.2019 12:00 | Zvijezda | 5 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Tekstilac
Derventa
|
12.05.2019 12:00 | Modriča | 4 : 0 | Tekstilac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
12.05.2019 12:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Sloga |
Podrinje
Janja
|
|
Slaven
Živinice
|
12.05.2019 12:30 | Podrinje | 3 : 1 | Slaven | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
12.05.2019 12:00 | Lokomotiva | 1 : 7 | Sloga(GC) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Budućnost
Banovići
|
12.05.2019 12:00 | Gradina | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
12.05.2019 12:00 | Tuzla City | 6 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Drina
Zvornik
|
12.05.2019 12:00 | Radnički | 1 : 4 | Drina |
Rudar
Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
12.05.2019 12:00 | Rudar | 1 : 0 | Željezničar |
Borac
Jelah
|
|
NK Vitez
Vitez
|
12.05.2019 12:00 | Borac | 0 : 4 | NK Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
12.05.2019 12:00 | FK Vitez | 0 : 2 | Kiseljak |
GOŠK
Gabela
|
|
Posušje
Posušje
|
12.05.2019 12:00 | GOŠK | 3 : 0 | Posušje | ||||||
Grude
Grude
|
|
Igman
Konjic
|
12.05.2019 12:00 | Grude | 0 : 1 | Igman |
Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
12.05.2019 17:30 | Zrinjski | 3 : 0 | Krupa |
Radnik
Bijeljina
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
12.05.2019 12:00 | Radnik | 0 : 1 | Tuzla Siti |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
12.05.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
12.05.2019 10:00 | Podgrmeč | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajina
Cazin
|
12.05.2019 10:00 | Sloga | 0 : 8 | Krajina | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
12.05.2019 10:00 | Borac | 2 : 1 | Željezničar Sport Team |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Borac
Šamac
|
12.05.2019 10:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Borac | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
12.05.2019 10:00 | Zvijezda | 9 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Tekstilac
Derventa
|
12.05.2019 10:00 | Modriča | 6 : 1 | Tekstilac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
12.05.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Sloga |
Podrinje
Janja
|
|
Slaven
Živinice
|
12.05.2019 10:00 | Podrinje | 1 : 3 | Slaven | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
12.05.2019 10:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | Sloga(GC) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Budućnost
Banovići
|
12.05.2019 10:00 | Gradina | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
12.05.2019 10:00 | Tuzla City | 0 : 6 | Sloga(T) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Drina
Zvornik
|
12.05.2019 10:00 | Radnički | 1 : 0 | Drina |
Rudar
Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
12.05.2019 10:00 | Rudar | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
12.05.2019 10:00 | Bosna | 3 : 0 | Slavija |
Borac
Jelah
|
|
NK Vitez
Vitez
|
12.05.2019 10:00 | Borac | 1 : 1 | NK Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
12.05.2019 10:00 | FK Vitez | 0 : 6 | Kiseljak |
Grude
Grude
|
|
Igman
Konjic
|
12.05.2019 10:00 | Grude | 3 : 4 | Igman |
Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa
|
12.05.2019 16:00 | Zrinjski | 0 : 1 | Krupa |
Radnik
Bijeljina
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
12.05.2019 10:00 | Radnik | 4 : 0 | Tuzla City |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Borac
Banja Luka
|
12.05.2019 10:00 | Mineral | 1 : 3 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar
Doboj
|
12.05.2019 10:00 | Proleter | 0 : 3 | Željezničar |
Rudo
Rudo
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
12.05.2019 14:30 | Rudo | 3 : 5 | Han Pijesak | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
12.05.2019 11:00 | Drina HE | 3 : 0 | Glasinac 2011 |
Hercegovac
Bileća
|
|
Leotar
Trebinje
|
12.05.2019 11:00 | Hercegovac | 6 : 0 | Leotar |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Borac
Banja Luka
|
12.05.2019 11:30 | Mineral | 2 : 0 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar
Doboj
|
12.05.2019 11:30 | Proleter | 2 : 0 | Željezničar |
Hercegovac
Bileća
|
|
Leotar
Trebinje
|
12.05.2019 10:00 | Hercegovac | 0 : 0 | Leotar |
Sloboda
Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
12.05.2019 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Čelik |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
12.05.2019 17:00 | Željezničar 2011 | 2 : 2 | Brotnjo |
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
12.05.2019 13:00 | Emina | 3 : 0 | Lokomotiva |
Sloga(S)
Srbac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
12.05.2019 15:00 | Sloga(S) | 0 : 6 | Jedinstvo |
Mostar SG
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
12.05.2019 19:30 | Mostar SG | 4 : 1 | Brotnjo |
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Dynamic VIP PAY
Beograd
|
12.05.2019 17:00 | OKK Novi Pazar | 73 : 80 | Dynamic VIP PAY | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
12.05.2019 19:00 | Sloboda | 62 : 84 | Partizan NIS | ||||||
Mega Bemax
Beograd
|
|
Tamiš
Pančevo
|
12.05.2019 12:00 | Mega Bemax | 102 : 64 | Tamiš |
Čelik Junior
Zenica
|
|
Krajina
Cazin
|
12.05.2019 17:00 | Čelik Junior | 32 : 23 | Krajina |
Čelinac
Čelinac
|
|
Prijedor
Prijedor
|
12.05.2019 17:30 | Čelinac | 29 : 23 | Prijedor | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
12.05.2019 17:00 | Mladost | 37 : 27 | Bijeljina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
12.05.2019 18:00 | Drina | 36 : 26 | Kozara Mlijekoprodukt |
Laktaši
Laktaši
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
12.05.2019 | Laktaši | 0 : 10 | Srednjoškolac | ||||||
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Srbac
Srbac
|
12.05.2019 14:00 | Kaluđer | 21 : 21 | Srbac |
Leotar
Trebinje
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
12.05.2019 17:00 | Leotar | 29 : 31 | Sloga(D) |
Grude
Grude
|
|
Hadžići
Hadžići
|
12.05.2019 17:00 | Grude | 23 : 22 | Hadžići |