Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
25.05.2019 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Krupa | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
25.05.2019 17:00 | Radnik | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
25.05.2019 17:00 | Äelik | 1 : 1 | Å iroki Brijeg | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
25.05.2019 17:00 | Tuzla Siti | 0 : 3 | ŽeljezniÄar | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
|
Zrinjski
Mostar
|
25.05.2019 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Zrinjski | ||||||
GOÅ K
Gabela
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
25.05.2019 17:00 | GOÅ K | 0 : 2 | Sarajevo |
Borac
Banja Luka
|
|
Podrinje
Janja
|
25.05.2019 17:00 | Borac | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
25.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
Kozara
GradiŔka
|
25.05.2019 17:00 | ŽeljezniÄar Sport team | 3 : 1 | Kozara |
Tekstilac
Derventa
|
|
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
25.05.2019 17:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Alfa ModriÄa | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
25.05.2019 17:00 | Slavija | 2 : 1 | Drina | ||||||
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
25.05.2019 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Sutjeska |
Lokanj
Lokanj
|
|
Borac
Osmaci
|
25.05.2019 17:00 | Lokanj | 3 : 2 | Borac |
Laminci
Laminci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
25.05.2019 18:00 | Laminci | 4 : 1 | Ratar | ||||||
Polet
ElezagiÄi
|
|
Borac
MaÅ”iÄi
|
25.05.2019 18:00 | Polet | 4 : 1 | Borac |
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
BuduÄnost
Ravno Polje
|
25.05.2019 17:00 | Lazarevica | 3 : 5 | BuduÄnost |
Bosna
Visoko
|
|
Velež
Mostar
|
25.05.2019 17:30 | Bosna | 0 : 2 | Velež | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Äapljina
Äapljina
|
25.05.2019 17:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Äapljina | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
25.05.2019 17:30 | Novi Travnik | 2 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
25.05.2019 17:30 | Metalleghe BSI | 2 : 1 | TOÅ K | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Slaven
Živinice
|
25.05.2019 17:30 | Zvijezda | 1 : 2 | Slaven | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
25.05.2019 17:30 | Olimpik | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
OraŔje
OraŔje
|
25.05.2019 17:30 | Goražde | 4 : 0 | OraŔje | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Vitez
Vitez
|
25.05.2019 17:30 | Igman | 1 : 0 | Vitez |
Gomila
Stijena
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
25.05.2019 17:30 | Gomila | 1 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Bajer 99
VelagiÄi
|
25.05.2019 17:30 | Omladinac | 2 : 3 | Bajer 99 | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
25.05.2019 17:30 | Vitez | 1 : 2 | Omladinac 75 | ||||||
KljuÄ
KljuÄ
|
|
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
25.05.2019 17:30 | KljuÄ | 0 : 3 | ŽeljezniÄar | ||||||
Mladost(V)
VrnograÄ
|
|
Rudar
Kamengrad
|
25.05.2019 17:30 | Mladost(V) | 3 : 0 | Rudar |
DizdaruŔa
BrÄko
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
25.05.2019 17:30 | DizdaruŔa | 3 : 0 | Mladost(DS) | ||||||
Hajduk
OraŔje
|
|
Bok
Bok
|
25.05.2019 17:30 | Hajduk | 1 : 0 | Bok |
BuduÄnost
Podgorica
|
|
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
25.05.2019 17:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Sutjeska | ||||||
Grbalj
RadanoviÄi
|
|
Mornar
Bar
|
25.05.2019 17:30 | Grbalj | 4 : 0 | Mornar | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
LovÄen
Cetinje
|
25.05.2019 17:30 | Zeta | 3 : 2 | LovÄen | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
25.05.2019 17:30 | OFK Titograd | 1 : 1 | OFK Petrovac | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Rudar
Pljevlja
|
25.05.2019 17:30 | Iskra | 5 : 1 | Rudar |
Berane
Berane
|
|
DeÄiÄ
Tuzi
|
25.05.2019 17:30 | Berane | 1 : 3 | DeÄiÄ | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
25.05.2019 17:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Otrant-Olympic | ||||||
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
25.05.2019 17:30 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | 1 : 2 | Arsenal | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Kom
Podgorica
|
25.05.2019 17:30 | Bokelj | 2 : 0 | Kom | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Jezero
Plav
|
25.05.2019 17:30 | Igalo | 0 : 1 | Jezero |
Frosinone
Frosinone
|
|
Chievo
Verona
|
25.05.2019 18:00 | Frosinone | 0 : 0 | Chievo | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Napoli
Napoli
|
25.05.2019 20:30 | Bologna | 3 : 2 | Napoli |
Velež
Mostar
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
25.05.2019 17:00 | Velež | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
25.05.2019 17:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Travnik
Travnik
|
25.05.2019 17:00 | Sarajevo | 4 : 1 | Travnik | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
25.05.2019 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Krupa | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.05.2019 17:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 0 | Borac | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
25.05.2019 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 3 | ŽeljezniÄar |
Troglav 1918
Livno
|
|
Igman
Konjic
|
25.05.2019 12:00 | Troglav 1918 | 2 : 0 | Igman |
Sloboda
Tuzla
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
25.05.2019 12:30 | Sloboda | 2 : 1 | Krupa |
Äelik
Zenica
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
25.05.2019 11:30 | Äelik | 2 : 3 | Mladost |
Troglav 1918
Livno
|
|
Igman
Konjic
|
25.05.2019 10:00 | Troglav 1918 | 3 : 0 | Igman |
Sloboda
Tuzla
|
|
Krupa
Krupa
|
25.05.2019 10:30 | Sloboda | 4 : 0 | Krupa |
Äelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
25.05.2019 10:00 | Äelik | 4 : 0 | Mladost |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.05.2019 12:00 | OFK Spartak 2013 | 1 : 7 | Borac | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Kozara
GradiŔka
|
25.05.2019 10:00 | Mineral | 2 : 3 | Kozara | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
25.05.2019 10:00 | Sloga(D) | 2 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Polet 1926
Brod
|
25.05.2019 10:00 | Sloboda | 4 : 3 | Polet 1926 | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
25.05.2019 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
25.05.2019 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 4 : 1 | ModriÄa |
Drina
Zvornik
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
25.05.2019 10:00 | Drina | 7 : 0 | Sloga | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Radnik
Bijeljina
|
25.05.2019 10:00 | Zenit | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
25.05.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | IliÄka 01 | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Podrinje
Janja
|
25.05.2019 10:00 | Rudar 1925 | 0 : 4 | Podrinje |
Sokolac
Sokolac
|
|
Rudo
Rudo
|
25.05.2019 10:00 | Sokolac | 2 : 8 | Rudo | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
25.05.2019 15:00 | Mladost | 3 : 2 | Han Pijesak |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.05.2019 13:30 | OFK Spartak 2013 | 1 : 1 | Borac | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Kozara
GradiŔka
|
25.05.2019 11:30 | Mineral | 2 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
25.05.2019 11:30 | Sloga | 1 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
25.05.2019 11:30 | Proleter | 3 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
25.05.2019 11:30 | ŽeljezniÄar Sport team | 7 : 0 | ModriÄa |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
BrÄko-distrikt BiH
|
25.05.2019 17:00 | SFK 2000 | 4 : 0 | Lokomotiva |
Dunav
Stari Banovci
|
|
FMP
Železnik
|
25.05.2019 20:00 | Dunav | 67 : 79 | FMP | ||||||
Borac
ÄaÄak
|
|
Zlatibor
Äajetina
|
25.05.2019 19:00 | Borac | 70 : 63 | Zlatibor | ||||||
OKK Beograd
Beograd
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
25.05.2019 17:00 | OKK Beograd | 78 : 93 | Crvena zvezda MTS |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
GraÄanica
GraÄanica
|
25.05.2019 18:00 | Borac M:TEL | 24 : 20 | GraÄanica | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
25.05.2019 19:00 | Sloga | 27 : 29 | IzviÄaÄ |
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Srbac
Srbac
|
25.05.2019 | LaktaŔi | 0 : 10 | Srbac |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Grude
Grude
|
25.05.2019 18:00 | Krivaja | 29 : 37 | Grude |
Doboj
Doboj
|
|
Leotar
Trebinje
|
25.05.2019 | Doboj | 24 : 17 | Leotar |