Sloga odbranom slomila Srbac

Derbi susret 8. kola Druge rukometne lige grupa Zapad u kojem su u Prnjavoru snage odmjerili Sloga i Srbac otišao je na stranu domaćina 24:21.

Do nove domaće pobjede Sloga je došla ponajviše zahvaljujući čvrstoj odrani, ali i rasploženom čuvaru mreže Šljiviću, koji je upisao 26 odbrana, te je jedan od najzaslužnijih za pobjedu domaćih. Sloga je do poluvremena uspjela steći kapitalnu prednost (14:8), koju gosti u nastavku susreta nisu uspjeli stići, iako su u najavi meča slovili za blagog favorita. Uz čuvara mreže Šljivića, kod domaćih se istakao Škrga sa 11 postignutih pogodaka.

Ovom pobjedom Sloga je i dalje na maskimalnom učinku kada je u pitanju domaći teren, dok je Srbac pretrpio drugi poraz.

Laktaši 0 : 10 Srednjoškolac
Sloga 35 : 32 Kozara Mlijekoprodukt 2
Kaluđer 21 : 21 Srbac
Borac M:TEL 2 37 : 20 Prijedor 2
1 Borac M:TEL 2 14 12 0 2 36