28.11.2018 Teket i foto: InfoBijeljina.com

Zvezda sigurna u Bijeljini

Odbojkaši Crvene zvezde zabilježili su večeras u Bijeljini maksimalnu pobjedu u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa Izazivača 2019.

Crvena zvezda je savladala domaći Radnik sa 3:0, po setovima 27:25, 25:18 i 25:19, posle 71 minuta igre.

Gradska sportska dvorana u Bijeljini je bila skoro puna, što je pravi dokaz da su naši sugrađani željni dobre i kvalitetne odbojke, ali i sporta uopšte.

Revanš meč će se odigrati naredne srijede, 5. decembra od 19.00 časova u dvorani USC Voždovac na Banjici, u Beogradu.

Po propozicijama CEV, za pobjede od 3:0 i 3:1 pobjednik dobija tri boda. Ukoliko se meč završi rezultatom 3:2, pobjednik dobija dva, a poraženi jedan bod.

Ukoliko obje ekipe imaju isti broj pobjeda i bodova, o ukupnom pobjedniku će odlučiti “zlatni set”, koji će se odigrati odmah po završetku druge utakmice. “Zlatni set” se igra do 15 poena.