U organizaciji Ski saveza Bosne i Hercegovine u subotu i nedelju (22/23. decembar) na stazama Ski centra "Ravna Planina" održano je Otvoreno prvenstvo Opštine "Pale 2018" za mlađe kategorije.
Tehnički organizator takmičenja je je bio Ski klub "Pale".
Kategorije, U8, U10, U12, U14 i U16 su vozile veleslalom, dok su slalom vozite kategorije, U12, U14 i U16.
Razultati
Slalom: kategorija u 12-L
1.Rukaja Hasanbegović Bjelašnica
2.Muna Delimustafić Bjelašnica
2.Lejla Hasanica ZE 2010
4. Mija Pavlović Jahorina
Slalom: kategorija 12- M
1. Aldin Hamidović Ilidža
2. Alija Leis Ćišić Olimpik
3. Amar Softić Olimpik
5. Andrej Filipović Jahorina
9. Andrej Plakalović Jahorina
Slalom: katrgorija 14-L
1. Ina Likić Ilidža
2.Helena Bojanić jahorina
3.Ana đokanović Jahorina
5.Milica Kovačević Jahorina
Slalom: kategorija 14-M
1.Nadir Buševac Olimpik
2.Tarik Zuhrić Ilidža
3.Fejsil Karić Naš tim
Slalom: kategorija 16-L
1.Nikolina Dragoljević Jahorina
2.Teodora Filipović Jahorina
3.Mejrem Čuljević Ilidža
Slalom: kategorija 16-M
1.Milivoje Mačar Jahorina
2.Daut Hamidović Ilidža
3.Alen Bičakčić ZE 2010
Veleslalom:kategorija 8-L
1.Magdalena Šljuka Pale
2.Lana Mališ Pale
3.Anđelija Vuković Jahorina
4.Nikolija Brezo Pale
5.Eleonora Veselinović Pale
Veleslalom: kategorija 8-M
1.Rajan Murtić Bjelašnica
2.Matija Savić Jahorina
3.Riad Mujkanović Naš tim
6.Balša Savić Jahorina
7.Ivan Lučić Pale
Veleslalom: kategorija 10-L
1.Dajra Duraković ZE 2010
2.Selma Balić Bjelašnica
3.Mamija Hadžović Olimpik
7.Jana Bojanić Jahorina
8.Mara Brezo Pale
11.Lana Lopatić Jahorina
Veleslalom: kategorija 10-M
1.Adrijan Anić Naš tim
2.Roman Rozga Jahorina
3.Dal Kurjak Naš tim
5.Aleksa Kusmuk Pale
6.Andrej Ćosić Pale
8.Lav Lučić Pale
10.Ognjen Mojević Pale
11.Matej Dragoljević Pale
12. Luka Savić Jahorina
Veleslalom: kategorija 12-L
1.Muna Delimustafić Bjelašnica
2.Emina Ćirković Ilidža
3.Mija Pavlović Jahorina
6.Ana Škobo Jahorina
7.Marija Cicović Jahorina
8.Marija Pantić Pale
Veleslalom: kategorija 12-M
1. Alija Leis Ćišić Bjelašnica
2.Ahmed Kantardžić Bjelašnica
3.Andrej Filipović Jahorina
9.Andrej Plakalović Jahorina
10.Đorđe Cicović Jahorina
Veleslalom: kategorija 14-L
1.Ina Likić Ilidža
2.Amber Nikšić Olimpik
3.Helena Bojanić Jahorina
4.Ana Đokanović Jahorina
Veleslalom: kategorija 14-M
1.Amar Hamidović Ilidža
2.Tarik Zuhrić Ilidža
3.Fejsil Karić Naš tim
Veleslalom: kategorija 16-L
1.Teodora Filipović Jahorina
2.Nikolina Dragonjević Jahorina
3.Mejrem Čuljević Ilidža
Veleslalom: kategorija 16-M
1.Alen Bičakčić ZE 2010
2.Daut Hamidović Ilidža
3.Tarik Kadić Ilidža