EL: Bajern sam sebe pobijedio u ''Oaki''

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Bajern u 17. kolu Evrolige na svom terenu sa 77-67.

Meč je bio prilično izjednačen na samom startu. Tako je bilo do 10-9 za Pao. Međutim, u završnici prvog perioda i početkom drugog perioda, Pao pravi seriju 16-2. Međutim, Bajern se nije predavao. Koponen ih je uveo u dobar ritam a kasnije se dodao i Vilijams i Bajern je prišao na -8. Ipak, Pao je bolje finiširao prvo poluvrijeme i na odmor su otišli sa 11 poena prednosti.

Bajern je dobro otvorio drugo poluvrijeme i preko Lučića prišao na -6. Pao je ponovo otišao na dvocifrenu prednost. Bajern se vratio ali Pao je bolje finiširao treći period i sa devet poena prednosti ušli su u poslednji period. Bajern je imao more šansi u poslednjem periodu ali su pravili gomilu grešaka i na kraju je Pao slavio.

Pao je do pobjede predvodio Papapetru sa 18 poena dok je Vilijams predvodio goste sa 21 poenom.