Siti bolji od Otranta

ULCINJ, TUZLA, 6. februara (FENA) – U prvoj utakmici na pripremama u Ulcinju,fudbaleri Tuzla Sitija pobijedili su danas lokalni klub Otrant, člana druge crnogorske lige rezultatom 3:1 (2:1).

Strijelci za ekipu iz Simin Hana bili su Crnkić u 33., Ubiparip u 38. te Murga u 87. minuti iz slobodnog udarca. Jedini pogodak domaći igrači  postigli su u 30. minuti sa 11 metara.

Ovo je treća pripremna utakmica Tuzla Sitija  i treća pobjeda.

Trener Slobodan Starčević u startnu postavu odredio je sljedeće igrače: Fejzić – Čomor, Brekalo, Kojić, Bevab – Hasanović, Stjepanović – Crnkić, Hajrović, Zlatković – Ubiparip.

U drugom dijelu Starčević je izvršio dosta izmjena, a unatoč brojnim prilikama, postignut je samo jedan gol.

U drugom poluvremenu igrali su: Nurković – Čomor, Musić, Brekalo, Šarčević – Trumić, Karjašević – Murga, Stojčev, Hasanbegović – Mujić.

Minutu prije kraja susreta Mujić je dobio crveni karton.

Narednu utakmicu u Ulcinju ekipa Tuzla Sitija  igra 9. februara protiv Radnika iz Bijeljine (15 sati).