Ljubić i Sloga remizirali

Dva drugoligaša prnjavorski Ljubić i srbačka Sloga danas su u Banjoj Luci odigrali prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za proljećni dio šampionata Druge lige RS, a rezultat je u konačnici glasio 1:1.

Nakon uvodnog ispitivanja snaga, prvu priliku ima Sloga. Lekić prolazi po lijevoj strani, šutira, ali njegov udarac brani Ratković. Sredinom prvog poluvrema Ljubić je poveo. Gvozdenović je uposlio Subića, koji idealno centrira sa desne strane, a kapiten Segić glavom trese mreže Sloge za 1:0. Pet minuta kasnije izjednačenje. Akciju koja nije mirisala na pogodak, Kopanja je završio golom za 1:1.

U nastavku susreta bila je dosta promjena, šansu su dobili svi zamjenski igrači, bilo je i po nekoliko prilika na obje strane, ali su mreže ostale netaknute.