Mladost krenula trijumfom

Odbojkašice „Mladost“ iz Rogatice juče su u okviru devetog kola Druge lige RS u gostima pobjedile ekipu iz Han Pjeska rezultatom 3:1 te upisale i prvu ovogodišnju pobjedu.

Prvi set je pripao odbojkašicama iz Han Pjeska i povele su 1:0. Gubljenje prvog seta je trgnulo Mladost, te su u nastavku zaigrale daleko bolje od domaćina. Mladost je mljela protivnice i iz poena u poen uvećavala prednost, te je došlo do izjednačenja setova 1:1.

Rogatičanke su i u trećem setu nastavile u istom ritmu. Prepisan je recept iz drugog seta i vrlo brzo su stigle do velike prednosti, a rezultat na semaforu je bio 1:2.

Ništa se nije mjenjalo ni u četvrtom setu, gostujuća ekipa je i ovaj set osvojila, te je došla do prve pobjede u sezoni, a rezultat je bio 1:3.