Vremeplov: Hrasnica - Lukavica 1981. godina
Ovaj put našim čitaocima u Vremeplovu donosimo isječak iz dnevnih novina sa utakmice Hrasnica - Lukavica iz 1981. godine. FK HRASNICA - FK LUKAVICA 3:1 (3:0) HRASNICA - Stadion centra za fizičku kultura Teren i vrijeme pogodni za igru Gledalaca: 100 Sudija: Gunjak (Breza) Žuti karton: Tutin (Hrasnica) Strijelci: Todorović u 7, 15 i 25 minutu za Hrasnicu, a Ž.Radonja u 76. minutu za Lukavicu Igrač utakmice: Todorović (Hrasnica) Hrasnica: Nemić -, Abdulah 7, Lokvančić 7, Tutun 7, Ibrahimović 7, Husović 7, M. Lokvančić 7, Vračević 6 (Bečirević -), Todorović 8, Hodžić 7, i Oračević 7 Lukavica: Vukotić 6, M. Jovančić 6, R.Radonja 6, Ž.Radonja 7, Vasković 7, M. Jovančić 6, Mehmedika 7, Sušić 6, H.Novačić 5 (Kovačević 5), Z. Jovančić 5 Hrasnica je izborila zasluženu pobjedu, a za ostvareni uspjeh najveće zasuge pripadaju mladom centarforu Todoroviću koji je postigao sva tri pogotka. Hrasnica je odlično igrala u prvom dijelu meča kada je obezbijedila prednost od tri gola, a u nastavku su gosti pružili ravnopravnu igru i preko Radonje uspjeli da smanje rezultat. Autor: M.Savić