Skijaški savez odabrao najbolje
Skijaški Savez Bosne i Hercegovine je večeras u sarajevskoj dvorani "Huan Antonio Samaran" održao manifestaciju "Izbor najboljih sportista" u kojima je dodijelio nagrade za najbolje pojedince po kategorijama
Iz tehničkih razloga ovaj izbor nije održan prošle godine, te su sada dodijeljene nagrade za najbolje u sezonama 2015-16, i 2016-17.
Najbolji su:
Alpsko skijanje:
Alpsko skijanje – U 10 djevojčice
Sezona 2015 – 2016
- Mjesto – Rukaja Hasanbegović
- Mjesto – Ina Likić
- Mjesto – Sajra Čuljević
Alpsko skijanje – U 10 dječaci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Izet Lut Osmanagić
- mjesto – Ahmed Kantardžić
- mjesto – Mak Trbonja
Alpsko skijanje – U 12 djevojčice
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Isidora Jugović
- mjesto – Teodora Filipović
- mjesto – Ana Đokanović
Alpsko skijanje – U 12 dječaci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Tarik Zuhrić
- mjesto – Milivoje Mačar
- mjesto – Mak Lomigora
Alpsko skijanje – U 14 djevojčice
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Esma Alić
- mjesto – Aiša Kantardžić
- mjesto – Ajna Didović
Alpsko skijanje – U 14 dječaci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Salih Hasanbegović
- mjesto – Kemal Karić
- mjesto – Strahinja Arnaut
Alpsko skijanje – U 16 djevojčice
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Maja Tadić
- mjesto – Nina Petrović
- mjesto – Anesa Vilić
Alpsko skijanje – U 16 dječaci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Vedran Selak
- mjesto – Strahinja Đokanović
- mjesto – Tarik Pilav
Alpsko skijanje – Juniorke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Elvedina Muzaferija
- mjesto – Sara Šišić
- mjesto – Selma Hodžić
Alpsko skijanje – Juniori
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Marko Šljivić
- mjesto – Eman Emrić
- mjesto – Emir Lokmić
Alpsko skijanje – Seniorke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Elvedina Muzaferija
- mjesto – Žana Novaković
- mjesto – Sara Šišić
Alpsko skijanje – Seniori
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Marko Šljivić
- mjesto – Igor laikert
- mjesto – Eman Emrić
EKIPNO
Alpsko skijanje – sezona 2015/2016
- mjesto – SPD „Jahorina“
- mjesto – SK „Naš Tim“
- mjesto – SK „Bjelašnica“
Biatlon
Biatlon – JUT 1. - žene
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Katarina Bogdanović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Sara Mumović Romanija
- mjesto – Dajana Lopatić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Biatlon – JUT 1. - muškarci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Miloš Čolić Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Marko Stanojević Romanija
- mjesto – Strahinja Erić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Biatlon – Juniorke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Sanja Kusmuk Romanija
- mjesto – Maja Mumović Romanija
- mjesto – Sara Lučić Romanija
Biatlon – Juniori
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Ognjen Škipina Romanija
- mjesto – Boris Škipina Romanija
- mjesto – Stefan Anić Romanija
Biatlon – Seniorke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Tanja Karišik Romanija
- mjesto – Dejana Košarac Romanija
- mjesto – Snježana Borovčanin Glasinac
Biatlon – Seniori
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Mladen Plakalović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Stefan Lopatić Romanija
- mjesto – Dejan Mumović Romanija
EKIPNO
Biatlon – sezona 2015/2016
- Mjesto - SK „Romanija“ Pale
- Mjesto – SK „Sarajevo-istočno Sarajevo“ Pale
- Mjesto – SK „Glasinac“ Sokolac
Ski trčanje
Ski trčanje – cicibanke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Lara Škipina Romanija
- mjesto – Bilinac Nikolina Romanija
- mjesto – Viktorija Čeko Mladen Grujić
Ski trčanje – cicibani
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Boris Stanojević Romanija
- mjesto – Dragan Jugović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Dušan Subotić Romanija
Ski trčanje – mlađe pionirke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Sara Plakalović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Vesna Pantić Mladen Grujić
- mjesto – Jovana Petronić Mladen Grujić
Ski trčanje – Mlađi pioniri
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Miloš Stević Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Marko Jokić Romanija
- mjesto – Luka Veljić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Ski trčanje – Starije pionirke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Marija Jokić Romanija
- mjesto – Anđela Samardžija Glasinac
- mjesto – Natalija Gutalj Romanija
Ski trčanje – Stariji pioniri
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Đorđe Santrač Mladen Grujić
- mjesto – Nikola Gavrilović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Predrag Pantić Romanija
Ski trčanje - Mlađe omladinke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Dajana Lopatić Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Borjana Kuntoš Romanija
- mjesto – Bojana Pantić Mladen Grujić
Ski trčanje – Mlađi omladinci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Strahinja Erić Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Marko Stanojević Romanija
- mjesto – Jovan Bogdanović Sarajevo-Istočno Sarajevo
Ski trčanje – Starije omladinke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Katarina Bogdanović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Sara Mumović Romanija
- mjesto – Teodora Đukić Romanija
Ski trčanje – Stariji omladinci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Miloš Čolić Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Boris Škipina Romanija
- mjesto – Nikola Čeremidžić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Ski trčanje – Juniorke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Sanja Kusmuk Romanija
- mjesto – Katarina Bogdanović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Maja Mumović Romanija
Ski trčanje – Juniori
Sezona 2016 – 2016
- mjesto – Ognjen Škipina Romanija
- mjesto – Stefan Anić Romanija
- mjesto – Boris Škipina Romanija
Ski trčanje – Seniorke
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Tanja Karišik Romanija
- mjesto – Sanja Kusmuk Romanija
- mjesto – Dejana Košarac Romanija
Ski trčanje – Seniori
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Mladen Plakalović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Stefan Lopatić Romanija
- mjesto – Dejan Mumović Romanija
EKIPNO
Ski trčanje – sezona 2015/2016
- Mjesto - SK „Sarajevo-Istočno Sarajevo“
- Mjesto – SK „Romanija“
- Mjesto – SK „Mladen Grujić“
Snowboard – Seniori
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Affan Šiško Free Style
- mjesto – Stefan Lazarević Jahorina
- mjesto – Haris Burić Madstyle
Snowboard – Dječaci
Sezona 2015 – 2016
- mjesto – Faris Goralija Free Style
- mjesto – Veljko Dragaš Jahorina
- mjesto – Vuk Dragaš Jahorina
EKIPNO
Snowboard – sezona 2015/2016
- Mjesto - SNB „Free Style“
- Mjesto – SNB „Jahorina“
- Mjesto – SNB „Madstyle“
2016-17
Alpsko skijanje:
Alpsko skijanje – U 8 djevojčice
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Lamija Hadžović
- mjesto – Šad Maja Kadribašić
- mjesto – Selma Balić
Alpsko skijanje – U 8 dječaci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Anur Mehić
- mjesto – Afan Biogradlić
- mjesto -Ammar Gradaščević
Alpsko skijanje – U 10 djevojčice
Sezona 2016 – 2017
- Mjesto – Sajra Čuljević
- Mjesto – Rukaja Hasanbegović
- Mjesto – Emina Ćirković
Alpsko skijanje – U 10 dječaci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Ahmed Kantardžić
- mjesto – Leis Alija Ćišić
- mjesto – Timur Delimustafić
Alpsko skijanje – U 12 djevojčice
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Ana Đokanović
- mjesto – Isidora Jugović
- mjesto – Ina Likić
Alpsko skijanje – U 12 dječaci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Tarik Zuhrić
- mjesto – Fejsal Karić
- mjesto – Afan Mehić
Alpsko skijanje – U 14 djevojčice
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Nikolina Dragoljević
- mjesto – Ajna Didović
- mjesto – Teodora Filipović
Alpsko skijanje – U 14 dječaci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Milivoje Mačar
- mjesto – Alen Bičakčić
- mjesto – Daut Hamidović
Alpsko skijanje – U 16 djevojčice
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Nina Petrović
- mjesto – Esma Alić
- mjesto – Aiša Kantardžić
Alpsko skijanje – U 16 dječaci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Harun Kunovac
- mjesto – Kemal Karić
- mjesto – Salih Hasanbegović
Alpsko skijanje – Juniorke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Elvedina Muzaferija
- mjesto – Maja Tadić
- mjesto – Sara Šišić
Alpsko skijanje – Juniori
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Emir Lokmić
- mjesto – Marko Šljivić
- mjesto – Eman Emrić
Alpsko skijanje – Seniorke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Elvedina Muzaferija
- mjesto – Žana Novaković
- mjesto – Maja Tadić
Alpsko skijanje – Seniori
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Emir Lokmić
- mjesto – Igor Laikert
- mjesto – Marko Šljivić
EKIPNO
Alpsko skijanje – sezona 2016/2017
- mjesto – SPD „Jahorina“
- mjesto – SK „Ilidža“
- mjesto – SK „Bjelašnica“
Biatlon
Biatlon – JUT 1. - žene
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Vojinović Anastasija Romanija
- mjesto – Katarina Bogdanović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Dajana Lopatić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Biatlon – JUT 1. - muškarci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Miloš Čolić Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Marko Stanojević Romanija
- mjesto – Strahinja Erić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Biatlon – Juniorke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Sanja Kusmuk Romanija
- mjesto – Sara Mumović Romanija
- mjesto – Maja Mumović Romanija
Biatlon – Juniori
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Ognjen Škipina Romanija
- mjesto – Stefan Anić Romanija
- mjesto – Miroslav Erić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Biatlon – Seniorke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Tanja Karišik Romanija
- mjesto – Dejana Košarac Romanija
- mjesto – Snježana Borovčanin Glasinac
Biatlon – Seniori
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Mladen Plakalović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Stefan Lopatić Romanija
- mjesto – Dejan Mumović Romanija
EKIPNO
Biatlon – sezona 2016/2017
- Mjesto - SK „Romanija“ Pale
- Mjesto – SK „Sarajevo-istočno Sarajevo“ Pale
- Mjesto – SK „Glasinac“ Sokolac
Ski trčanje
Ski trčanje – cicibanke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Viktorija Čeko Mladen Grujić
- mjesto – Sara Skokić Romanija
Ski trčanje – cicibani
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Njegoš Kosmajac Mladen Grujić
- mjesto – Srđan Lalović Romanija
- mjesto – Savo Skokić Romanija
- mjesto – Lara Škipina Romanija
- mjesto – Anastasija Čeko Mladen Grujić
- mjesto – Melika Jažić Širokača
Ski trčanje – Mlađi pioniri
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Aleksandar Klačar Romanija
- mjesto – Dragan Jugović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Boris Stanojević Mladen Grujić
Ski trčanje – Starije pionirke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Sara Plakalović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Jovana Petronić Mladen Grujić
- mjesto – Vesna Pantić Mladen Grujić
Ski trčanje – Stariji pioniri
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Miloš Stević Sarajevo-Sstočno Sarajevo
- mjesto – Marko Jokić Romanija
- mjesto – Luka Veljić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Ski trčanje – Mlađe omladinke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Marija Jokić Romanija
- mjesto – Bojana Pantić Mladen Grujić
- mjesto – Anđela Samardžija Glasinac
Ski trčanje – Mlađi omladinci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Andrija Jugović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Đorđe Santrač Mladen Grujić
- mjesto – Luka Vrećo Mladen Grujić
Ski trčanje – Starije omladinke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Anastasija Vojinović Romanija
- mjesto – Dajana Lopatić Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Milica Rističević Romanija
Ski trčanje – Stariji omladinci
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Strahinja Erić Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Marko Stanojević Romanija
- mjesto – Miloš Čolić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Ski trčanje – Juniorke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Katarina Bogdanović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Anastasija Vojinović Romanija
- mjesto – Dajana Lopatić Sarajevo-Istočno Sarajevo
Ski trčanje – Juniori
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Stefan Anić Romanija
- mjesto – Ognjen Škipina Romanija
- mjesto – Miroslav Erić Sarajevo-istočno Sarajevo
Ski trčanje – Seniorke
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Tanja Karišik Romanija
- mjesto – Sanja Kusmuk Romanija
- mjesto – Dejana Košarac Romanija
Ski trčanje – Seniori
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Mladen Plakalović Sarajevo-Istočno Sarajevo
- mjesto – Stefan Lopatić Romanija
- mjesto – Dejan Mumović Romanija
Ski trčanje – sezona 2016/2017
- Mjesto - SK „Romanija“
- Mjesto – SK „Sarajevo-Istočno Sarajevo“
- Mjesto – SK „Mladen Grujić“
Snowboard
Snowboard – Seniori
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Edis Ozturk
- mjesto – Haris Burić
- mjesto – Stefan Lazarević
Snowboard – Djevojčice
Sezona 2016 – 2017
- mjesto – Adna Klačar
- mjesto – Selina Memić
- mjesto – Asija Klačar
Snowboard – Dječaci
Sezona 2016-2017
- Mjesto – Eldar Lončarević
- Mjesto – Afan Biogradlić
- Mjesto – Rejhan Polimac
EKIPNO
Snowboard – sezona 2016/2017
- Mjesto - SNB „Free Style“
- Mjesto – SNB „Madstyle“
- Mjesto – SNB „Jahorina“[gallery order="DESC" bgs_gallery_type="slider" ids="115750,115749,115748,115747,115746,115741,115742,115743,115744,115745,115740,115739,115738,115737,115736,115731,115732,115733,115734,115735,115730,115729,115728,115727,115726,115725,115724,115723"]