Maja Tadić zlatna, Šljivić bronzani u veleslalomu
Paljanska skijašica, Maja Tadić, osvojila je zlatnu medalju na Otvorenom prvenstvu Crne Gore za juniore u veleslalomu koje je danas voženo u Kolašinu. Maja Tadić je završila ispred dvije reprezentativke Srbije, Marte Dinić i Milice Kovačević sa 1.27 odnosno 1.41 sekundi prednosti u odnosu na njih. Paljanski skijaš, Marko Šljivić osvojio je i danas medalju u veleslalomu plasiravši se na treće mjesto sa 42 stotinke iza Šimona Bebeneka iz Poljske koji je bio prvi, te Bolivijca Simon Brajtfus Kamerlandera koji je bio drugoplasirani, sa šest stotinki zaostatka za pobjednikom. Dino Terzić je bio 24, Strahinja Đokanović 26, dok je Vedran Selak odustao. Strahinja Stanišić je diskvalifikovan u prvoj vožnji.