Pala Bosna u Laktašima

Košarkaši Igokee ostvarili su pobjedu i u drugoj pripremnoj utakmici. Aleksandrovčani su savladali Bosnu, rezultatom 72-66.

Bosna je dobro otvorila susret i na početku je igrala bolje. Nakon prvih deset minuta bilo je 16-13 za Bosnu. Igokea je dodala gas u drugoj dionici te je napravila preokret. Na poluvremenu je bio 35-32 za Igokeu. U nastavku je takođe viđena velika borba. Igokea je u trećem periodu za nijansu bila bolja i poslije 30 minuta igre bilo je 56-52 za Igokeu. U poslednjoj dionici igralo se tvrdo i u takvoj igri, Igokea je sačuvala prednost. Na kraju je bilo 72-66 za Igokeu.

Igokeu su do pobjede predvodili Vašington, Ljubičić i Radivojević sa po 11 poena. Najbolji u redovima Bosne, bio je bivši igrač Igokee, Miroslav Pašajlić, koji je postigao 21 koš.