Premijer bh liga : Sarajevo zabilo četiri gola

Radnik - Sarajevo 1:4 (0:1)

RADNIK: Ružić, Blaić, Radović, Franić, Beširević, Srećković, Mekić, Peco, Hodžurda, Đurić, Okić.
SARAJEVO: Pavlović, Hodžić, Stanojević, Sarić, Ahmetović, Rahmanović, Velkoski, Ivetić, Mihojević, Bekić, Kadušić.

Počero susret u Bijeljini.

U 11 minut prvi šut Radnika na gol Sarajeva. Zvonimir Blaić preko gola, iskosa sa desne strane, sa oko 20 metara.

Penal za Sarajevo. Lopta pogodila u ruku Slavišu Radovića.

Goooooooooooooool. Pogodio Velkoski sa bijele tačke. Sumnjivo dosudjen penal, ruka uz tijelo, odbila se od zemlje, nije bio šut prema golu.

Žuti za Amara Rahmanovića (Sarajevo) nakon oštrog starta nad Dinom Besširevićem.

33. minut .Slobodan udarac iskosa sa lijeve strane sa oko 22-23 metra. Sut Beširevića (Radnik)  - prečka.

37. minut Velkoski sam pred golmanom Radnika, iskosa sa lijeve strane, sa oko 6 metara šalje loptu preko gola.

45 minut stopostotna šansa sa Sarajevo, šut Marka Mihojevića sa 4-5 metara, Branislav Ružić golman domaćih sjajno ulazi u šut i brani svoj gol.

Kraj prvog poluvremena u Bijeljini. Prije samog kraja šut iz slobodnog udarca Franića sa preko 25 metara, ali bez problema za gol gostiju.

Dušan Hodžic Sarajevo, žuti karton 51. minut.

Dobar kontra napad Radnika, ispred Srećkovica Hodžic izbacio loptu u aut ,52. minut.

Gooooooooooool.Sarajevo vodi sa 0:2. Kontra napad Sarajeva. Akcija Velkoskog i Ahmetovića. Gol Ahmetović.

Gol za 3:0 postigao Ahmetović,a za 4:0 Mihojević, Oba puta Radnik izgubio loptu i primio gol.

83 minut.Okić šutira nekontrolisano preko gola u iz solidne pozicije sa lijeve strane. 13 metara od gola Sarajeva.