2 : 0

Dva komada Slaviji

05.08.2018 Administrator DC

Juniori Željezničara savladali su juniore Slavije rezultatom 2:0 u okviru 1. kola Premijer lige BiH za juniore. Po jedan gol postigli su fudbaleri Željezničara u oba poluvremena i tako stigli do pobjede. Već u petoj minuti susreta Plavi su stigli do prednosti kada je Lukovac pogodio mrežu Slavije za vodstvo.

Činilo se da će Željezničar postići još koji pogodak do kraja prvog dijela, ali su do pred sami kraj strepili. Ipak, u 73. minuti susreta Željezničar je pogodio preko Mujića za vodstvo od 2:0 i već tada je bilo jasno da će stići do pobjede.

ŽELJEZNIČAR: Kršić, Mešić, Duraković, Šušić, Lukovac, Nuhanović, Osmanović, Mušović, Mujić, Bezdrob i Zubanović.

SLAVIJA: Krnetić, Lalović, Vidaković, Bjeloš, Parađina, Bandović, Maljukan, Hrustanbegović, Petrović, Kovačević i Tomić.