2 : 1

Borac ipak pao

12.08.2018 Administrator DC

Izabranici Zorana DragiÅ”ića bili su u rezultatskoj prednosti nad Zrinjskim nakon prvog poluvremena utakmice drugog kola Premijer lige BiH, ali su se u Banjaluku, nažalost, vratili poraženi. Crveno-plavi su do prednosti na pomoćnom terenu stadiona Pod Bijelim brijegom stigli u 27. minutu preko Nikole Turanjanina i kako rekosmo, pri plusu otiÅ”li na 15-minutni odmor.

Nakon sedam minuta igre u nastavku, Mostarci su izjednačili rezultat, a precizan je bio Luka Jovanović. Konačan rezultat postavljen je u 68. minutu, kada je drugi gol za Zrinjski postigao Igor Savić iz jedanaesterca.

Novu priliku da stignu do prvih bodova u novoj sezoni Borčevi juniori će imati narednog vikenda, kada dočekuju tuzlansku Slobodu.

ZRINJSKI ā€“ BORAC 2:1 (0:1)

strijelci: 0:1 Turanjanin (27.), 1:1 Jovanović (52.), 2:1 Savić (penal, 68.), stadion: pomoćni teren stadiona Pod Bijelim brijegom, gledalaca: 30, sudija: Nihad Ljajić (Sarajevo), žuti kartoni: Vuković, Milojević, Soldat (Borac).

ZRINJSKI: Butigan, Janković, Čoko, Tuka, Karić (od 51. minuta Perić), KreÅ”ić, Savić, BoÅ”ković (od 43. minuta Jovanović), MaÅ”ić (od 90. minuta Arnautović), Cigelj, Domđonaj (od 46. minuta Ramljak). Trener: Nenad Gagro.

BORAC: GaÅ”ić, Milutinović, Kujundžić (od 79. minuta Jović), Javorac (od 71. minuta Milojević), Arsić, Martić (od 73. minuta Soldat), Vuković (od 62. minuta Eskić), Turanjanin, Kuruzović, Vukobratović, Amidžić (od 83. minuta Stojičić). Trener: Zoran DragiÅ”ić.