Utakmica završena
Sloboda odnijela iz Banjaluke zasluženo bodove.
90'
Šut na gol
Još jedna šansa Peno centrira, Savanovicć hvata volej sa 10 metara, lopta se odbija u korner.
83'
Šut na gol
Šansa za Slobodu Savanovic 1:1 sa golmanom,ali Avdukić brani.
82'
Šut na gol
Sjevnula kontra. Velika šansa za Slobodu, nemoguće šta je promašio Perišić sa 10 metara, sam ispred gola šut preko prečke.
69'
Šut na gol
Šut Bosančica sa 20 metara, pokušao lobovati golmana , ali preko gola. Željo ima inicijativu, stalno se igra ispred gola Slobode.
68'
Igrači iz Mrkonjić grada su poveli sa 0:1.Duga lopta Perišića, skida glavom Savanović, sam izlazi pred golmana i postiže lijep pogodak sa 10 metara iskosa u drugi ugao.
33'
Šut na gol
0:0 i dalje. Posle kornera Slobode gužva u 16-tercu domaćih, ali Avdukić otklanja opasnost.
28'
Igra se 22. minuta nema golova. Gosti stigli sa samo 14 igrača.
22'
Banjaluka. Stadion Željezničara. Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Željezničar Sport tim: Avdukić, Čolić, Knežević, Bosančić, Marković, Bilal, Gvcozdenović, Jovandić, Babić, Ostojić, Kuzmanović. Na klupi: Ćetković, Kuprešak, Šaula, Vukelja, Ružičić, Teodorović, Kalabvić. Trener: Zoran Ćurguz.
1'
Sloboda MG; Modić, Lazendić, Peno, Perišić, Savanović, Šamara, Crnomarković, Gračanin, Vidović, Vučković, Malinović. Na klupi: Kesić Srndović, Mitrić. Trenber: Željko Vranješ.
1'
U Banjaluci se igra poseldnja utakmica 2. kola Prve lige Republike Srpske. Željezničar Soport tim je dočekao Slobodu iz Mrkonjić grada. Željezničar Sport tim - Sloboda MG
Sloboda je u prvom dijelu meča bila bolja i zasluženo vodi sa 0:1.