Utakmica završena
Utakmica u Modriči završena bez golova.
90+3'
Šut na gol
U 82.minutu sreća je pogledala goste, Šuka je uputio udarac, ali je pogodio okvir gola.
82.minut '
Bleda partija Modriče Alfa i Slavije. do kraja još 20 minuta. Nema uzbuđenja.
70. minut '
Šut na gol
U 54.minutu gosti su tražili kazneni udarac, igrač domaćih rukama je zaustavio Nemanju Pušaru. Utisak je, da je Ognjen Valjić mogao pokazati na "kreč".
54.minut '
Defanzivac domaćih Goran Lukić našao se u beležnici delioca pravde koji je ubrzo označio kraj prvog perioda igre. Dakle, Modriča Alfa - Slavija 0:0.
45.minut'
Šut na gol
Slavija je u 40.minutu lako mogla povesti, ali dva odlično postavljena prvotimca gostiju nisu pratili centaršut sa leve strane. Sreća je pogledala Modričane.
40.minut'
Modriča Alfa - Slavija Modriča. Stadion: Dr Milan Jelić. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: Darko Đekanović (Kotor Varoš), Branimir Đermanović ( Čelinac). Četvrti sudija: Mario Jelić (Banjaluka). Posmatrač suđenja: Siniša Janjić (Bijeljina). Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina).
Tripić, Đekić, Lukić, Osmić, Tadić, Purić, Zlatković, Šuka, R, Prljeta, Kojić, Trifković. Na klupi: Maslić, Branković, Pejić, Karamanović, Perić, Bamburać, Paležnica. Trener: Marko Stojić.
Butorović,M. Lalović, A. Pušara, N. Pušara, Babić. Žugić, Bojanić, Arbinja, Stevanović, T. Lalović, Taušan. Na klupi: Nedžibović, Ćosić, Radovanović, Minić, Parađina, Jolović. Trener: Goran Simić.
Počeo okršaj u Modriči.
Ravnopravna igra Modriče Alfa i Slavije, uglavnom na sredini terena, bez prilika za gol.
Prijatni uslovi za igru u Modriči, ali fudbaleri dva tima to ne koriste. Za sada bez uzbuđenja, pa nema ni prilika za egzekuciju.