Šikanjić u 73. minuti iskosa sa lijeve strane pogađa dalji ugao gola Modriče,
Borac sve blići jesenjoj tituli. Aničićž je kombinovao sa Danilovićem. Razmijenili su dupli pas, ušao je Aničić u šesnaesterac i preciznim udarcem u donji desni ugao matiraoi nemoćnog Tripića.
65.minuit'
Dujaković centaršut sa desne strane, Jakupović glavom pogađa mrežu Modriče.
56.minuit'
Šut na gol
Anićčić je još jdnom bio u dobroj poziciji,ali je Trišić bio boljo. Ostalo je 0:0. Nakon toga došlo je do čarki na sreidni terena. Sve se brzo smirilo, a sudija odsvirao kraj prvog poluvremena.
45.minuit'
Šut na gol
Mojović sa desne strane šalje loptu ka Aničiću. On na drugoj stativi glavom tuče pored gola.
43.minut '
Šut na gol
Žeravica pogađa prečku sa 18 metara. Poslije kornera lopta odbijena, sjajno je primio i sutao Žeravica, ali pogađa okvir gola.
29.minuta'
Šut na gol
Inicijativa domaćina. Žeravica sa 20 metara pored lijeve Tripićeve stative.
19.minut '
Šut na gol
Kajkut slab udarac. Tripić vadi loptu iz donjeg desno ugla.
14.minut'
Šut na gol
Aničić iskosa sa desne strane, brani Tripić.
4.minut '
Šut na gol
Kajkut poslije pasa Jakupovića izblokiran.
3.minut'
Trkulja, Bajić, Jakupović, Kajkut, Ćosić, Žeravica, Mojović, Dujaković, Danilović, Mazić, Aničić. Na klupi: Savatović, Šikanjić, Kujundžić, Burazor, Batar, Čudić, Reljić. Trener: Darko Vojvodić.
Tripić, Đekić, Osmić, Tadić, Bamburać, Zlatković, Šuka, R. Prljeta, Kojić, Trifković, Perić. Na klupi: Maslić, Gerić, Branković, Purić, Paležnica, Petrović. Trener: Marko Stojić.
Mojović sa desne strane za Aničića, a on sam na 5 metara od gola , promašio loptu.
Tripić ide u prazno, Kajkut sa 4 metra na prazan gol šalje loptu pored stative.
igrač gostiju Tadić fino je primio lopti u 16 metara i pogodio donji desni ugao golamana Trkulje.
Utakmica završena
Završena utakmica. Borac slavio sa 3:1 i prvi dio šampionata završio na poziciji jedan.