Poslije ubacivanja Ziljkića Aničić Å”utirao glavom i pogodio stativu, a u nastavku akcije ubacio Danilović , ali je Modić uspio da izboksuje loptu.
Å ut na gol
Udarac Aničića sa oko 25 metara zavrÅ”io je pored gola.
83.minut '
Å ut na gol
Najbolja Å”ansa za Kozaru, GliÅ”ić je uposlio Bunića koji se ubacio iza ledja odbrane Borca, iÅ”ao je sam prema Topoloviću i Å”utirao pored njega ali je pogodio stativu.
79.minut '
Å ut na gol
Korner Ziljkića, glavom pokuÅ”ao Bajić, a lopta za malo iznad prečke.
77.minut '
Å ut na gol
Å ansa za Borac. Poslije ubačene lopte iz prekida Janićić se nije najbolje snaÅ”ao u petercu gostiju.
73.minut'
Å ut na gol
Udarac Aničića iz slobodnog udarca sa oko 18 metara. Gađao je golmanov ugao,ali ne pogaÅ”a.
63.minut'
Å ut na gol
Burazor opet pokuŔao lopta pored lijeve stative u golautu
38.minut'
Golom Kajkuta Borac poveo na Gradskom stadionu.
35.minut'
Å ut na gol
Ziljkić poslije solo prodora pokusao sa 17-18 metara, ali je lopta otiÅ”la pored gola.
31.minut'
Å ut na gol
Šut jak Burazora sa 20 - tak metara,a Modić morao da boksuje.
27,minut'
Izmena
Jakupović izaÅ”ao zbog povrede, uÅ”ao Aničić.
25.minut '
Å ut na gol
PokuÅ”aj Novakovića prema golu Borca, izblokiran i lopta nje u korneru.
25.minut '
Å ut na gol
Bajić najviÅ”i u skoku poslije kornera, ali je Modić izbacio loptu u novi korner
18.minut '
Å ut na gol
Odličan centarÅ”ut Danilovića sa lijeve strane, za Jakupovića na drugoj stativi, pa je sa 3 metra tukao preko gola.
16.minut '
Sudija: Velimir Drinčić (Modriča). Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor), Zoran Radaković (Prijedor). Četvrti sudija: SiniÅ”a Lazić (Prijedor). Posmatrač suđenja: Goran Muharemović (I. Sarajevo). Delegat: Borislav Grahovac ( Kozarska Dubica).
Topalović, Bajić, Jakupović, Kajkut, Danilović, Ćosić, Dujaković, Burazor, Mojović, Janičić, Ziljkić
Modić, Petrović, Raspudić, Maksimović, Lolić, Kukić, GliÅ”ić, Gavrić, Novaković, Kondić, Mukavica
Uvodnih 10 minuta borac ima.inicijativu kozara ceka sansu iz kontre
Å ut na gol
Šut Kajkuta iz slobodnog udarca sa 19 metara, pogodio živi zid
Slobodan udarac poslije prekrÅ”aja nad Ziljkićem sa lijeve strane izveo je Mojović. Uputio je loptu na drugu stativu, gdje je najviÅ”i bio Janičić koji je vratio nazad, a Kajkut je iz neposredine blizine zakucao u mrežu.
Minut kasnije opasan napad Kozare. Gavrić sa desne strane ubacio u peterac, ali su GliÅ”ić i Novaković samo posmatrali kako lopta prolazi kroz peterac i odlazi u gol aut.