2 : 2
0 : 1
Šavija pogađa mrežu domaćina Kiša je okupala modrički kraj, a sada su Laktaši sve to "popravili" hladnim tušem.
20'
Predvođeni kapitenom u ovoj utakmici Aleksandrom Gajićem, fudbaleri Vranjaka su izašli na teren natopljen vodom u nameri da savladaju tim Laktaša u 24.kolu drugoligaškog "Zapada". Novim trijumfom bi razdragani ušli u pretpraznično več
Gajić je poslužio Ognjena Đurića u 38.minutu, ovaj šutirao iskosa sa desne strane i pogodio stativu. Sreća čuva goste iz Laktaša.
Vranjak je krunisao silnu terensku inicijativu u 64.minutu i preko Aleksandra Demonjića izjednačio na 1:1
U 70.minutu Aleksandar Gajić izveo je slobodan udarac, a Ljubiša Sarkić zatresao mrežu Laktaša. Sudije su gol poništile, uslesio je gnev domaćina, usijala se atmosfera, i je meč nastavljen.
Penal, penal, penal. Sapleten je Čedomir Stojanović u 78.minutu, a Siniša Sarkić sa "bele tačke" donosi rezultatski preokret. Sada je 2:1 za Vranjak.
Penal i za goste u 88.minutu. Uroš Stamenković poravnava rezultat na 2:2.