Nevesinjci su poveli u Brčkom
U Brčkom gosti iz Nevesinja imaju minimalnu prednost

Pobijeda Veleža u Brčkom

07.04.2019 Sikaa

U pravoj prvenstvenoj utakmici na prvoligaskom nivou danas je ekipa Veleža pobijedili kvalitetnu ekipu Ilićke. konačan rezultat je bio 1-3.

Nevesinjci  dobro ulaze u utakmicu i to krunišu  golom Tomičića u 17.minuti, a  kojem je prethodilo izvanredno proigravanje Kovačevića.

Do kraja poluvremena Velež je imao još jednu priliku, O.Ivanisevic je  promašio izgledu priliku.

Početkom drugog poluvremenu poslije prve greške Veleža Karaman poravnava rezultat na 1-1 u 49.minutu.

Posle borbe za svaku loptu, Velež stiže u vođstvo u 78.minuti nakon jednog kontranapada, Goran Prodanovic silovito prodire i solo akcijom postiže gol za 1-3.