4 : 2
1 : 1
Sudije: Čedomor Milošević (Zvornik), Rade Aćimović (Zvornik) i Velibor Vidaković (Zvornik). Posmatrač suđenja je Danijel Pajić (Bijeljina), a delegat Milan Vićić (Ugljevik).
Utakmica počinje u 16 časova i 30 minuta.
Nakon 45 minuta rezultat u Brčkom je 1:1.
Pogodak za domačina postigao je Milenko Bojić.
Domaćin je poveo sa 2:1. Strelac je Vanja Kaurin.
Ilićka vodi sa 3:1 Gol je postigao Milovan Arsić.
Evo i četvrtog gola Ilićke. Strelac Dušan Arsenić.
Utakmica završena

Ilićka 01 bolja od Gačana

02.05.2019 Administrator DC

Ilićka - Mladost Gacko

U Brčkom je u toku utakmica Druge lige, grupe Istok izmešu domaće Ilićke 01 i Mladosti iz Gacka. Prvo poluvreme je završeno rezultatom 1:1. Gosti su prvi poveli, da bi poravnao Bojić.

U nastavku Ilićka pravi kompletan rezultatski preokret,a gol je postigao Vanja Kaurin. Nekoliko minuta nakon toga domaćči stižu i do trećeg gola. Sada je 3:1.Pogodio je Milovan Arsić.

Nakon sigurnog vođstva Ilićka je nastavila sa napadima, pa Dušan Arsenić pogađa mrežu Gačana za 4:1.

Tim Mladosti je ipak uspio doći i do drugog gola i smanjti rezultat na 4:2. Bilo je to sve što su Gačani uradili u ovom meču.

FOTOSI SA UTAKMICE:

D

Ilićka 01 – Mladost Gacko 4 :2 (1:1)

Brčko. Stadion: Ilićke 01.  Gledalaca: 100. Sudija: Čedomor Milošević (Zvornik).

Ilićka 01: Gorančić, Grubešić, Baljak, Kaurin, Krajišnik, Bojić, Arsenić, Lazukić, Zimonjić, Krstić, Karaman. Na klupi: Prole, Arsić, Mišković.Trener: Danijel Vučković.

Mladost: Aleksić, Delić, Nikolić, Antelj, Lozo, Kuljić, D. Goranović, Vuković, Bratić, Pejić, M. Goranović. Na klupi nema igrača. Treber: Željko Popović.