3 : 4
2 : 2
Kapiten domaćih presjekao loptu na sredini terena, uposlio Došića, koji ubacuje loptu u 16 metara, gdje se najbolje snalazi Milovanović i jakim udarcem sa desne strane, po zemlji, šalje loptu u mrežu Partizana u 30. minutu, za vođstvo domaćih od 1:0.
35. minutu, sa bijele tačke, Grujičić poravnava rezultat na 1:1.
42. minut gosti izvode slibodan udarac sa desne strane, domaća odbrana nespretno reaguje, na odbijenu loptu natrčava Ml.Đokić i dovodi Partizan do vođstva od 1:2.
Minut kasnije, korner za domaćina sa lijeve strane, izvodi Sekulić. Nabačenu loptu na peterac glavom zahvata Milovanović i smješta u mrežu gostiju za izjednačenje, s kojim se odlazi na odmor.
Nakon dva minuta igre u drugom poluvremenu,odlična akcija gostiju, P.Mihajlović šalje loptu do Cvjetinovića koji sa 5-6 metara jakim udarcem trese domaću mrežu.
Korner za goste, D.Mihajlović postiže pogodak za 2:4.
Došić prodire po lijevoj strani,jakim udarcem pogađa prečku, lopta se odbija na gol liniju, a sudija konstatuje pogodak za domaće i rezultat 3:4.