2 : 3

Lokosice preokretom do trijumfa

29.10.2018 Administrator DC

U komšijskom derbiju koji je odigran u Etnom selu između domaćeg Radnika i Lokomotive iz Brčkog, uspiješnije su bile gošće koje su pobjedu odnijele, a konačan rezultat je glasio 2:3.

U 9. minuti Radnik je stigao do prednosti poslije sjajnog prodora Sofije Krašjumović koja je gurnula loptu pored Ajle Fačić.

Lokosice su u poslednjoj minuti prvog dijela igre uspijele da izjednače rezultat preko Marije Damjanović na 1:1. Domaće su ponovo povele preko mlade Sofije Krajušumović u 66. minuti, ali odmah u sljedećem napadu izjednačila je Ajla Zukić.

Pobjedonosni pogodak postigla je sjajna Marija Damjanović u 87. minuti, te tako donijela svojoj ekipi veliku pobjedu u Etnom selu. Lokosice su sada sve bliže plej ofu, dok će Radniku trebati pravo čudo u preostalim utakmicama da se domogne lige za prvaka.

ŽFK Radnik Bijeljina 2:3 ŽFK Lokomotiva Brčko

Stadion: Etno Selo Stanišići Gledalaca: 50 Glavni sudija: Vuković Rajka (Novi Grad) Pomoćnici: Rokić Milka (Gradiška), Višekruna Jovanka (Banja Luka) Žuti kartoni: Radnik (Lukić), Lokomotiva (Kešetović)

Radnik: Marčeta, Lukić, N. Milović, Šakotić, Mićanović, Jović, Njeguš (od 82. Ilić), J. Milović, Stokanović, Stević i Krajšumović. Trener: Dragan Jeftić

Lokomotiva: Fačić, Džanić, Vrsajko, Trujić, Vujadin, Ćosić (od 77. Škahić), Zukić, Kešetović (od 46. Rosuljaš), Ilić, Mirkić i Damjanović (od 90. Gavrić). Trener: Milorad Ilišković