Novi pogodak gostiju. Mrežu Dukića pogađa Lolić.
Od 46. minute izmjene za Kozaru Stjepanović - Kumić, Kondić - Petrović.
46'
Faul
Zbog povrede golmana, kod domaćina brani Dukić.
46.minut '
ZavrÅ”eno je prvo poluvrijeme u Kneževu Progres (Kneževo) - FK Kozara (GradiÅ”ka) 0-4 ( Kondić A., Petković V., Novaković M., Stjepanović N.)
45.minut '
igrala se 34 minuta kada je Kozara povela sa 0-4. Mrežu je pogodio NebojÅ”a Stjepanović.
34. minut '
Novci pogodak za goste.Minut nakon Petkovića mrežu tima iz Kneževa je pogodio Novaković.
14. minut '
Vladimir Petković nakon solo prodora povisuje na 0-2.
13.minut '
Å ut na gol
Igrala se 11. minuta kada je Novaković Å”utirao i pogodio stativu.
11.minut '
U Kneževu je počela utakmica 1/16 finala Kupa Republike Srpske Progres (Kneževo) ā€“ FK Kozara (GradiÅ”ka) Progres (Kneževo): Bekić M., Dukić R., Svjetlanović S., Đukarić D., Glamočić D., Bojić G., Vuković D., Bunić S., Budić M., Vujančević A., Đukarić N., trener Simidžuja B.
5.minut '
U 5. minuti, nakon odličnog ubačaja Ninković glavom zahvata loptu Kondić i postiže gol za vođstvo Kozare od 0: 1.
5.'
FK Kozara (GradiÅ”ka): Ilić M., Komljenović D., , Å akić M., Lolić D., Ninković U., Petković Z., Gvozden S., Novaković M., Stjepanović N., Kondić A. trener V. Trivunović