0 : 1
penali
5 : 3
Utakmica zavrŔena
ZavrÅ”eno je rezultatom 1:1,a kako se igra smao jedan susret slede penali. Ko će biti mirniji i sigurniji?
90.minut '
Sloga je stigla do poravnanja. DragiÅ”a Komarčević glavom pogodio mrežu Zvijezde 01. CentarÅ”ut Lekanića, Komarčević sprovodi glavom iza nemoćnog golmana Zvijezde 09.
76. minut '
Nema promene rezultata. Zvijezda 09 i dalje ima gol prednosti. Postigla ga je u 18. minuti prvog poluvremena.
73. minut '
Poluvreme u Velikoj Obarskoj. PremijerligaÅ” iz Etno sela vodi sa 0:1.
45. minut '
Žuti karton
Miroslav Miljković je zaraio žuti karton.
29. minut'
Izmena
Umesto povređenog Miljana Govedarice ulazi Omanović.
29. minut'
Å ut na gol
Anel Husić jedan na jedan sa Bodirogom, brani golman Sloge.
27. minut '
Strelac Damjan KrajiŔnik. Đut sa 18 metara, Bodiroga savladan.
18. minut '
Žuti karton
Žuti karton dobio je Nikolić iz Sloge.
17. minut '
Å ut na gol
Dobru priliku za gol imali su gosti iz Etno sela StaniÅ”ići. Anel Husić je Å”utirao pored gola.
10- minut '
Počela utakmica u Velikoj Obarskoj.
1'
Danas se igraju četiri meča Kupa Republike Srpske. To su utakmice 1/16 finala.a najzanimljivije će biti u Velikoj Obarskoj. Domaća Sloga Gornje Crnjelovo čeka Zvijezdu 09. Sloga - Zvijezda 09 Velika Obarska. Stadion Mladosti. Sudija: SlaviÅ”a Mazić (Vlasenica). Sloga: Bodiroga, Panić, Arnautović, Nikolić, Karman, Komarčević, Lekanić, Marković, Mihajlović, Miljković, Macanović. Na klupi: Savić, Ristić, Lazić, Vasić, Labović, Klasanović. Trener: Dragan Mićić.
- 25'
Povredjenog Miljkovića menja Radovan Vasić.
Zvijezda 09: Erić, KrajiÅ”nik, Husić, HuseinbaÅ”ić, Zlatković, Tojčić, Osmanagić, Voinović, Babić, Zekanović, Govedarica. Na klupi: Dejanović, Hamzić, Mahmutović, Osmanović, Predragović, Čulčum. Trener: Darko Nestorović.
Penal
Šutirani su penali: Lekanić,Macanović, Mihajlović, Ristić i svi su pogodili...
Penal
Za Zvijedu su pogađali: Mahmutović i Vojnović,a nisu pogodili Predragović (statova), a Bodiriga odbranio Husiću...