122 : 69

Pao i Obilić

23.02.2019 Trebinje live

Košarkaši "Leotara" pobijedili su večeras u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" ekipu Obilića iz Pala rezultatom 122:69 u okviru 17. kola Prve lige Republike Srpske.

Trebinjci su dobili svaku četvrtinu, a već od prvog minuta bilo je jasno da gosti nisu dorasli ekipi Leotara.

Nakon prvih deset minuta rezultat je bio 36:18, dok je poslije druge četvtine na semaforu pisalo 65:38.

Odlična igra domaćina nastavljena je i u nastavku meča. Treću četvrtinu Leotar je dobio rezultatom 33:18. Posljednjih deset minuta, takođe, pripalo je Leotaru - 24:13, za konačan rezultat 122:69.

Kod domaćina, najefikasniji je bio Milidragović sa 21 ponom, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Furtula koji je postigao 23 poena.

U narednom kolu Leotar gostuje u Sokocu kod istoimene ekipe.