1 : 1
0 : 1
Zaustavno vreme
Ulazi se u nadokandu vrmena. Klis ima sjajajn rezultat pred revanŔ na svom terenu 13. marta. Potrebno je da izdrže gosti joŔ tri - četiri minute.
90.minut '
Utakmica zavrŔena
ZavrŔena utakmica rezultatom 1:1.
90.minut'
JoÅ” samo pet minuta nade za Slogu da može do povoljnijeg rezultata, a tim Klisa bi napravio veliko izneđenje ukoliko izdrži do kraja susreta i ne primi gol, pa ode kući sa povoljnim rezultatom.
85.minut '
Ulazi se polako u sami kraj meča. Nema promjene rezultat i dalje je 1:1.
78.minut '
Domaćin stiže do poravnanja. Pogodio je gostujuću mrežu kapiten DragiÅ”a Komarčević.
67.minut '
Å ut na gol
Konačno jedan dobar napad domaćina,ali na kraju Matović Å”utira preko gola Ramića.
61.minut '
Nastavljaju se napadi Sloge, ali jalovi. Klis i dalje ima prednost,onu stečenu u 29. minuti...
60.minut '
Å ut na gol
Gosti su mogli stići i do drugog gola. Imali su veliku Å”ansu pred golom Bodiroge,ali su izborli samo korner.
54.minut'
ProÅ”lo je prvih pet minuta drugog poluvremena. Nema promjene rezultat. Gosti vode sa 0:1. Jedini pogodak u 29. minti postigao je Bajrić.
50.minut'
Počelo je drugo poluvrijeme susreta Sloga - Klis,
46.minut '
Izmena
Ulazi Hadžikadunić umjesto Branislava Paniča.
46.minut'
Samo jedan minuit nadoknade u prvom poluvremenu....
45.minut'
Na odmor se otiÅ”li kod rezultat 0:1. Gosti zasluženo vode,a Sloga će morati u nastavku zaigrati mnogo bolje i odgovornije ukoliko želi da na revanÅ” odu sa povoljnijim rezultatom.
45.minut'
Bliži se kraj prvog poluvrmena. Gosti sve bliži da na odmor odu sa golom prednosti. Sloga ima terensku inicijativu,ali nema prilike za gol. Dobro se brani Klis.
43.minut '
Nema promjene rezultata. Gosti od 29. minute vode sa 0:1. Sloga pokuÅ”ava stići doi poravnanja.
35.minut '
Tim domaćina je od prve minute imao terensku inicijativu, napadao,a gosti su iz prvog pravog kontra udara stili do gola.
31. minut '
Gosti na opÅ”te iznenađenje vode u Velikoj Obarskoj sa 0:1.
29.minut '
Mrežu Bodiroge zatresao je Amel Bajrić.
29.minut '
Å ut na gol
Opet se u dobroj poziciji naÅ”ao Macanović,ali je golman Ramić zaustavio njegov udarac.
22.minut '
Korner
Macanović je tukao glavom, ali nije pogodio.
20.minut'
15 minuta do početka meča'
Nema i dalje promjene rezultata.
15.minut '
Nema golova, i dalje je 0:0.
9. minut'
4. minute do početka meča.'
Počela utakimica četvrtfinala Kupa BiH.
1. minut '
Komarčević se najbolje snalazi u gužvi, ispred golmana Klisa, a posle asistencije Hadžikadunića.
Å ut na gol
Ekipa domaćina, nakon pogotka, krenula joÅ” agresivnije. Propustili su dvije dobre prilike za gol.
Bodiroga, Matović, Arnautović, Macanović, Komarčević, Krmar, Stokić, Mihjalović, Panić, Benović, Lazić. Na klupi: Savić, Panić, Ristić, Miljković, Labović, Hadžikadunić, Novaković. Trener: Dragan Mičić.
Ramić, Å ehić, Ćosić, Bitevija, Vila, Å imunović, Bajrić, Habibijha, Husrep, Čilić, Makan. Na klupi: Padalović, Jahić, A. Kudra, MuÅ”inović, Hakalović, N. Kudra, Letuka. Trener: A. Padalović.
Sudije: Bojo Danijel (Kiseljak), Marko Perić (Mostar), Jure Musa (Čitluk), Frano Jelić (Široki brijeg). Kontolor: Izet Čejvanović (Tuzla). Delegat: Ferid Čovčić (Goražde).