5:0 Lekanić. Sa 40-ak metara lobovao je istrčalog Modića.
Izmjene u oba tima. Kod Boraca umjesto Žeravica ulazi Zarić,a u timu Kozare Stjepanovica- mijenja Ostojić.
Žuti karton
Žuti karton Kukavica
57.minut'
Šut na gol
Lolić je pokušao sa 40-ak metara da lobuje istrčalog Topolovića, ali se golman Borca na vrijeme vratio i sačuvao mrežu.
52.minut'
Šut na gol
Šakicje u odličnoj šansi. Opet je bio sam, ali je Topolović uspio da mu uđe u šut i izbaci loptu u korner.
45.minut'
Šut na gol
Slobodan udarac za Kozaru dobro je izveo Komljenović, sa lijeve strane. Golman Borca Topolović promašioje loptu, ali Raspudić to nike očekivao i šutirao je pored gola.
43.minut'
Kontranapad Borca, Danilović je dobio loptu na desnoj strani i proigrao Kajkuta, a on je pogodio gornji lijevi ugao gola Kozare sa 13-14 metara.
41.minut '
Poslije greške Modiža, Kajkut je proigrao Mojovića koji je ispred sebe imao samo jednog defanzivca Kozare, ali je šutirao preko gola.
38.minut'
Šut na gol
Šansa za Borac, Mojović je uposlio Danilovića , a ovaj iskosa sa lijeve strane gadjao dalji ugao. Modić je dirao loptu i izbacio u korner
33.minut'
Šut na gol
Odlična šansa za goste, dijagonalna lopta Stjepanovića za Šakića koji je iskosa sa desne strane ušao u šesneasterac i gađao dalji ugao, ali je Topolović uspio nogom da spriječi pogodak
16.minut'
Već u sljedeć napadu Kajkut je po drugi put glavom, ovog puta poslije akcije, uspio da savlada Modića za 2:0.
7.minut'
Šut na gol
Kukić je mogao da izjednači, poslije greške odbrane domacih išao sam prema golu ali je iskosa sa desne strane šutirao pored gola.
6.minut'
1:0 za Borac. Saša Kajkut glavom poslije kornera koji je izveo Mojović.
4.minut '
Danilović poslije sjajne akcije nekoliko igrača Borca i asiatencije Kajkuta trese mrežu Kozare.
Izmena
Dvostruk izmjena u gostujućem timu ,izašli su Šakić i Lolić, a na terenu su Novaković i Petković.
Izmena
U timu Borca izlasi Kajkut, a na teren ulazi Šikanjić.
Žuti karton
Fudbaler Borca Vladan Danilovič je zaradio žuti karton.
Žuti karton
Požutio je Zarić iz Borac, a prethodno je karton dobio i Kondić iz Kozare.
Utakmica završena
Borac Banjaluka – Kozara Gradiška Glavni sudija. Bojan Panić (Prijedor). Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor), Zoran Radaković (Prijedor). Četvrti sudija: Siniša Lazić ( Prijedor). Posmatrač suđenja: Dejan Dabić (Vlasenica), Delegat: Dragan Aniči (Prnjavor).
Topolović К., Кujunđić M., Кajkut S., Danilović V., Dujaković S., Žeravica M., Burazor B., Mojović N., Runić N., janičić N., Lekanić N. trener Vojvodić D., klupa: Trkulja N., Šikanjić M., Ćosić Đ., Milutinović Z., Dujaković S., Zarić D., Aničić I.
Modić S., Кomljenović D., Raspudić B., Lolić D., Šakić M., Кukić M., Glišić D., Gavrić N., Stjepanović N., Кondić A., Кukavica A., trener Janković I., klupa: Dončić D., Veljkić S., Selak К., Popović N., Otojić B., Novaković M., Petković V.