3 : 3
0 : 3
Nakon slobodnog udarca na odbijeni loptu natrčava Ilić i smanjuje na 1-3.
58.minut'
Gužva u šesnaesterca Podrinja nakon ubačen lopte Lolića, najprusebniji je Petrović i postiže gol za vođstvo Kozare od 0-3
31.minut'
Sa penala nakon što je srušen Lolić, Dušan Komljenović Dušan strijelac, Kozara vodi.
2.minut'
Podrinje Janja – Kozara Gradiška Janja. Stadion Podrinja. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo). Pomoćnici: Zoran Radaković (Prijedor), Nebojša Žugić (Banjaluka). Četvrti sudija. Mladen Mirić (Bijeljina). Posmatrač suđenja. Momir Širko (Banjaluka). Delegat: Miroslav Vuković (Gacko).
Modić, Petrović, Komljenović, Maksimović, Lolić, Šakić, Kukić, Gvozden , Ostojić, Stjepanović, Kukavica. Na klupi: Veljkić, Đurić. Trener: Igor Janković.
Tim iz Gradiške na utakmicu došao sa 13 igrača.
Ćurčić, Mu. Arnautović, Mulamustafić, Klasanović, Rešidović, Đokić, Tomić, Mi. Arnautović, Purić, Mehanović, Ćelahmetović. Na klupi: Sulejmanović, Čobić, Iljić, J. Arnautović, Hođić, Lukić. Trener: Boško Tonković.
U Janji je upravo počela utakmica 10. kola Lige za prvaka I lige Republike Srpske Podrinja (Janja) - FK Kozara (Gradiška)
Šut na gol
.Đokić pokušava sa ivice šesnaesterca, ali je neprecizan.
Prodor Kukića po desnoj strani, jak šut, golman brani krajnjim naporom, na odbijeni loptu natrčava Šakić i Kozara vodi sa 0-2
Počelo je drugo poluvrijeme utakmice 10. kola Lige za prvaka I lige Republike Srpske Podrinja (Janja) - FK Kozara (Gradiška). Nakon prvih četrdeset pet minuta Kozara vodi sa 3-0 golovima Komlojenović Dušana, Šakić Milana i Petrović Ognjena
Sezona: 2018-2019
08.06.2019 Prva liga Republike Srpske - Liga za šampiona 10.Kolo Podrinje - Kozara 3:3
11.05.2019 Prva liga Republike Srpske - Liga za šampiona 5.Kolo Kozara - Podrinje 1:0
03.11.2018 Prva liga Republike Srpske 13.Kolo Podrinje - Kozara 1:1
18.08.2018 Prva liga Republike Srpske 2.Kolo Kozara - Podrinje 1:0
Sezona: 2017-2018
04.04.2018 Prva liga Republike Srpske 20.Kolo Podrinje - Kozara 0:0
07.10.2017 Prva liga Republike Srpske 9.Kolo Kozara - Podrinje 0:2
Sezona: 2016-2017
27.05.2017 Prva liga RS - Liga za prvaka 8.Kolo Podrinje - Kozara 1:0
29.04.2017 Prva liga RS - Liga za prvaka 3.Kolo Kozara - Podrinje 0:1