Å ut na gol
Novi pogodak Radnika. Gol je postigao Bradonjić.
81.minut '
Å ut na gol
Odgovorila je Krupa u 76.minuti, ali je odličan udraca Milanovića u korner poslao golman Radnika.
76.minut'
Å ut na gol
Tvrda igra u nastavku, a jedinu priliku u 68.minuti nije iskoristio Radnik.
68.'
Žuti karton
Zbog grubog starta nad Bradonjićem žuti karton je dobio Dujaković.
55.minut'
Å ut na gol
Brz napad Krupe. Mandić je bio u dobroj poziciji,ali je golman Radnika bio bolji i zaustavio njegov udarac.
40.minut '
Po desnoj strani loptu dobija SuÅ”ić, od Mekića. Brzo je probio SuÅ”ić, poslao loptu do Bradonjića i ovom nije bilo teÅ”ko pogoditi mrežu Kutića.
38.minut'
Nema promjene rezultata. Dobra utakmica u Å amcu.
34.minut'
Po desnoj strani iÅ”la akcija Krupe. Lopta stigla do Babića koji je lako poslao u mrežu Radnika.
16.minut'
Izmena
Izlazi zbog povrede Makitan ,a na teren će Josip Miketek.
12.minut'
Odlilčna akcija Krupe. Lopta je ubacio Pavle SuÅ”ić sa desne strane,a Veliboru Đuriću je ostalo samo da poturi nogu i matira golmana Krupe.
10.minut'
Å ut na gol
Brza kontra Krupe,ali je nisu realizovali. Spetljao se Mandić.
6.minut '
Pratićemo finale Kupa Republike Srpske. Igra se u Šamcu i počinje u 17 časova.
:Marković, Bečelić, Radović, SuÅ”ić, Mekić, Popara, Hadžić, Maksimović, Bradonjić, Đurić, Å ubert Na klupi su: Mitrović, Nikić, Đelmić, Mujkić, Å antić, Delić, Merajić. Trener: Mladen Žižović
: Kutić, KariÅ”ik, Makitan, Dujaković, Puzigaća, Nikodijević, Brtan, Milanović, Babić, Mandić, Nikolić. Trener: Slobodan Starčević Na klupi su: Knežević, M.Modić, Palić, Aganspahić, Nikolić Ilić, Miketek
Å amac. Gradski stadion. Glavni sudija: Luka Bilbija (Banjaluka). Pomoćnici: Đorđe Grubačić (I. Sarajevo), Davor Maksimović (Doboj) . Četvrti sudija: Jovo Karić (Trebinje). Pomstrač suđenja: RadiÅ”a Vrhovac(LkataÅ”i). Delegat: Dragan Aničić (Prnjavor).
Mladen Žižović i Slobodan Starčević žele pobedu i trofej...
Igra se peti minut. Nema uzbuđenja. Igra se na sredini terena.
Oko 1000 gledalca posmatra finale Kupa Republike Srpske.
Žuti karton
SruÅ”en Hadžić, pred golom Krupe. Igrači iz Bijeljine tražili penal, a Bilbija pokazao da se izvede korner. Žuti karton je dobio Popara iz Radnika, zbog protesta.