0 : 0
0 : 0
Korner
Finiš susreta. Dva uzastopna kornera Željezničara. Nakon drugog loptu je uhvatio Mladen Lučić.
93.minut'
Zaustavno vreme
Igra se još pet minuta nadoknade.
90.minut'
Šut na gol
Glavom je probao Veselinović,ali je loptu uhvatio Lučić.
88.minut '
Žuti karton
Karton zbog prigovora dobio je Stevanović.
85.minut'
Žuti karton
Sada je požutio pomoćnik Amara Osima, trener Memić.
82.minut'
Crveni karton
Petar Bojo je dobio drugi žuti, dakle automatski crveni karton. Željo nastavlja sa desetoricom.
80.minut'
Izmena
Izašao Vujaklija, na trenu je Saša Kajkut.
79.minut '
Igra se i dalje u žestokom ritmu. Željo napada, Borac se organizovano brani.
73.minut '
Šut na gol
Silovit šut Veselinovića. Lopta je fijuknula pored stative.
65.minut'
Šut na gol
Duga akcija Željezničara. Na kraju Asim Zec tuče pored gola.
58.minut '
Šut na gol
Nakon ubacivanja Alispahića, Mirić slabo reaguje. Malo je nedostajalo da lopta završi iza leđa Lučića.
53.minut '
Žuti karton
Karton je dobio Alispahić.
52.minut'
Žuti karton
Zbog prekršaja nad Stojanom Vranješom, žuti karton dobio je Petar Bojo.
51.minut'
Žuti karton
Požutio je Nemanja Janičić.
44.minut '
Šut na gol
Sjajna akcija Borca. Povukao je Vujaklija, proigrao Crnova, ovaj probao lobom. Lopta je završila malo iznad prečke.
35.minut '
Šut na gol
Stojan Vranješ je vukao jednu kontru i na kraju šutirao. Bio je neprecizan.
33.minut '
Šut na gol
Silovit šut Boje, ali je golman Lučić izbokosvao loptu u aut.
24.minut '
Tim iz Banjaluke ima sada terensku inicvijativu. Vrše pritisak na zadnju liniju domaćžeg tima.
20-minu'
Željezničar ima terensku inicijativu, ali se ekipa iz Banjaluke odlično brani i čeka priliku iz kontranapada...
15.minut'
Šut na gol
Glavom je probao Krpić, ali je lopta otišla pored gola.
10.minut'
Otvoreno sa obe strane. Igra se agresivno i veoma borbeno.
Ofsajd
Asim Zec pokušao ali se nalazio u nedozvoljenoj poziciji.
Sjajna atmosfera na Grbavici. Oba tima imaju veliku podršku navijača.
Polovina prvog dela. Nema golova.
Nastavlja se i dalje agresivna i otvorena igra oba tima.
Obećavajućiu akciju Želje, preko Stevanovića zaustavio je Jovanović.
Tvrdo. čvrsto, agresivno sa obje strane. Nema golova i dalje.
Nakon kornera za Željezničar, sudija je odsvirao kraj prvog poluvremena.
Maletić: Očekivali smo pritisak Željezničara. Nisu nam nešto mnogo uradiloi. Idemo dalje. Stojimo korektno na terenu i nećemo ništa menjati.
Adin MulaosmanoviĆ. Dobro i mi igramo. Mogli smo do gol,a moramo nastaviti ovi tempom. Gol će doći.
Nastavljen susret. Nema promena.
Šut na gol
Nova šansa za Željezeničar. Opet je Asim Zec bio u dobroj prilici. Loptu je nakon njegovog udarca uhvatio golman Lučić,.
Izmena
Izašao Crnov, ušao Jakupović.
Žuti karton
Žuti je dobio i Marko Jovanović, zbog starta nad Veselinovićem.
Navijačli Borca su morali napustiti utamicu 15 minuta pre kraja susreta.
Utakmica završena
Odlična utakmica na Grbavici. Borac odnosi bod sa Grbavice.
Sarajevo. Stadion: Grbavica. Sudija: Sabrija Topalović ( Zenica). Pomoćnici: Davor Beljo (Mostar), Amel Novalić (Doboj). Četvrti sudija: Zoran Grbić (Prijedor). Posmatrač suđenja: milan Stanić (Ugljevik). Delegat: Milan Janković (Trebinje).
Na Grbavici od 20 časova i 30 minuta igraju Željezničar i Borac.
: Erić, Stevanović, Pavić, Zec, Krpić, Bogičević, Alispahić, Sadiković, Veselinović, Bojo, Osmanković. Na klupi: Kjosevski, Mehić, Mjuezinović, Stanić, Subašić, Zajmović, Hajdarević. Trener: Amar Osim.
: Lučić, Jovanović, Crnov, Danilović, Ćosić, Dujaković, Mirić, Bosančić, Vranješ, Janičić, Vujaklija. Na klupi: Trkulja, Radulović, Jakupović, Kajkut, Marković, Čomor, Runić. Trener: Branislav Krunić.