1 : 1

Borcu samo bod

21.09.2019 Administrator DC

Borac nije savladao  Široki Brijeg na svom terenu, na Gradskom stadonu. Duel  je završen nerešenim rezultatom 1:1 , a tim bodom zadovoljniji su gosti iz Hercegovine. Zasluženo ga nose  kući, a do njega su stigli  sa igračem manje, na debiju trenera Tonija Karačića

Borac – Široki Brijeg     1:1 (0:1)

Gradski stadion u Banjaluci. Gledalaca: 2.500. Sudija: Zoran Grbić (Prijedor) . Strelci: Milutinović u 72. minutu za Borac, a Bagarić u 31. minutu za Široki Brijeg. Žuti kartoni: Janičić, Dujaković (Borac), Ćorić, Jović, Kvesić (Široki Brijeg). Crveni karton: Mato Stanić (Široki Brijeg) u 50. minutu.

BORAC: Lučić , Radulović , Jovanović , Crnov  (od 69. Kajkut ), Danilović  (od 53. Jakupović ), Ćosić , Milutinović , Dujaković  (od 84. Marković ), Vranješ , Janičić , Vujaklija .

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić , Cipetić , Kvesić , Matić , Ćorić  (od 86. Jurilj ), Jović  (od 83. Barišić ), Stanić , Kovačić , Hrkač , Bagarić , Enin  (od 90+4. Marić ).

Igrač utakmice: Zoran Milutinović (Borac).

Premijer liga BiH Premijer liga BiH Premijer BH Telecom liga Borac Široki Brijeg