2 : 0

Partizan dobio Vojvodinu

02.11.2019 Administrator DC

Gol Natha sa bele tačke

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu sa 4:0 u utakmici 15. kola Linglong Superlige.

Fudbaleri Partizana prekinuli su niz loših rezultata, pošto su na svom terenu savladali Vojvodinu sa 4:0, u utakmici 15. kola Linglong Superlige.

Partizan je dominirao tokom čitave utakmice, a crno-beli su po dva pogotka postigli u prvom i drugom poluvremenu.

Posle penala koji je dosudio Đorđić, Natho je bio siguran sa bele tačke, da bi isti igrač u finšu prvog dela duplirao pednost Partizana.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Saša Zdjelar je postigao prelep pogodak, da bi konačan rezultat postavio Sadik u 69. minutu.

Partizan je sa tri nova boda četvrti na tabeli Superlige sa 29 osvojenih bodova, sedam manje od vodeće Crvene zvezde koja igra protiv Proletera u 15. kolu.

Ekipu Sava Miloševića sada očekuje put u Mančester, gde crno-beli u četvrtak igraju protiv Junajteda meč četcrtog kola Lige Evrope.