0 : 0

Partizan se izvukao

22.02.2020 Sportki žurnal

Ā

Fudbaleri Partizana igrali su nereŔeno 1:1 na gostovanju sa TSC-om, u 22. kolu Super lige Srbije.

Partizan je do boda doÅ”ao golomĀ Bibrasa NathaĀ iz penala u nadoknadi vremena, nakon Å”to je sudijaĀ LukićĀ video neki faul nad nekim od igrača Partizana posle kornera u 89. minutu.

TSC je prethodno vodio u Senti od 69. minuta golomĀ Vladimira Silađija, koji je loptu spustio glavom, pa je posledio iz druge do saigrača, a treća je bila sreća, odbijenu loptu od strane golmanaĀ StojkovićaĀ poslao je u mrežu za 1:0.

TSC ā€“ Partizan 1:1 (0:0)

Senta - Stadion: Gradski u Senti.Ā Gledalaca: 3.000.Ā Sudija: Lazar Lukić.Ā Pomoćnici: Dragan Bogićević i Bojan Banović.Ā Å½uti kartoni: Silađi, Milićević, Lukić, Arsenijević (TSC), Ostojić, Zdjelar, S. Pavlović, Matić (Partizan).Ā Strelci: 1:0 Silađi u 69, 1:1 Natho u 90+1. minutu.

TSC: Filipović, Antonić, Arsenijević, Babić, Duronjić (od 67. Đurić), Lukić (od 87. Galić), Milićević, Silađi (od 75. Å inković), Tumbasević, Varga, Zec.Ā Trener: Zoltan Sabo.

PARTIZAN: Stojković, Miletić, UroÅ”ević, S. Pavlović, Ostojić, Natho, ToÅ”ić, Zdjelar, F. Stevanović (od 79. Lakčević), Suma, Sadik (od 73. Matić).Ā Trener: Savo MiloÅ”ević.