0 : 0
Игра се посљедњи 90. минут у Крупи на Врбасу, три минута судијске надокнаде
90'
Utakmica završena
Крај дербија у Крупи на Врбасу, заслужена побједа домаћина - 2:0 поготцима најбољег стријелца лиге Јове Лукића у 48. и 70. минуту.
90+3'
Фудбалери Рудар Приједора као да су се помирили са трећим поразом у првенству
85'
Домаћин након другог гола лагано приводи утакмицу крају
81'
Крупа све ближе новој побједи, 13. у првенству, а другој против директног ривала у борби за титулу јер су крупљани и јесенас у Приједору славили против "рудара" 2:1
78'
Гол за Крупу, поново Јово Лукић!
70'
Штопер гостију Сергеј Дојчиновић је погријешио, слабо је вратио лопту свом голману Тополовићу, а Лукић је све то пратио и у маниру сјајног стријелца удвостручио предност свог тима.
70'
Крупа и даље води 1:0 и чува мудро стечено вођство, Рудар Приједор не проналази начин како да угрози гол домаћина
68'
Након примљеног гола Приједорчани немају више шта да чекају, али тешко стижу до гола домаћина
61'
Једанаести гол Јове Лукића у првенству
54'
Домаћин стигао у вођство голом Јове Лукића!
48'
Адонис Билал који је ушао на полувремену одлично је проиграо најбољег стријелца Прве лиге Републике Српске Јову Лукића, овај изашао један на један са голманом Кенаном Тополовићем и рутински погодио мрежу за вођство Крупе.
48'
Почело друго полувријеме у Крупи на Врбасу
46'
Завршено прво полувријеме у Крупи на Врбасу, слаба игра оба тима. Тек неколико виђених полуприлика
45'
Финиш првог полувремена у Крупи на Врбасу, мало смо видјели до сада од првопласиране двије екипе у првенству
43'
Нападач домаћих Лукић ће ипак стегнути зубе и наставити игру
39'
Нападач Крупе и први стријелац Прве лиге Јово Лукић се повриједио и питање је хоће ли моћи наставити утакмицу
37'
Пола часа игре у дербију у Крупи на Врбасу - ништа ништа
30'
Важност утакмице у Крупи на Врбасу донијела је обострано опрезну и игру без превеликог ризика, мало смо за сада видјели у дербију
21'
Обострано опрезна игра у дербију
11'
Почетно испитивање снага у дербију у Крупи на Врбасу
7'
Почела утакмица у Крупи на Врбасу
1'
Тренер Рудар Приједора Игор Јанковић се одлучио за ових 11 фудбалера: Тополовић, Матовић, Миловић, Пекија, Савановић, Растока, Калесић, Јаћимовић, Марић, Зекановић, Гаврановић. На клупи за резервне играче су: Не. Петровић, Билбија, Ковачевић, Шикањић, Павловић, Дојчиновић, Мармат.
-30'
Познати су и састави у којима ће Крупа и Рудар Приједор играти дерби. Тренер домаћих Зоран Марић се одлучио за ових стартних 11 фудбалера: Колак, Лукић, Дујаковић, Палић, С. Николић, Филиповић, Максимовић, Микетек, Мандић, Голубовић, Л. Николић. На клупи су: Бајић, Реџић, Пузигаћа, Билал, Шиповац, Декић, Аћимовић.
-35'
Данас почиње прољећни дио Прве лиге Републике Српске дербијем у Крупи на Врбасу између Крупе и Рудар Приједора. Утакмицу ће да суди Велимир Дринић из Модриче, а помагаће му Давор Максимовић из Модриче и Бојан Макарић из Бијељине, док ће дужност четвртог арбитра обављати Војислав Вуковић из Брчког. Посматрач суђења је Синиша Радић из Лакташа, а делегат ФСРС Борислав Граховац из Козарске Дубице.