0 : 2
0 : 1
Mrkonjićani poveli u Šamcu
Očajna Sloboda, koja je u Šamac stigla sa 12 igrača vodi protiv Borca sa 1:0. Strelac Igor Mirković u 42.minuta iz "slobodnjaka" sa oko 30 metara.
Očajna igra dva tima u Šamcu. I dalje 1:0 za goste.
Gosti pred vrijednom pobjedom,domaći slabi i bezvoljni
Šut glavom Miloša Ilića, prečka čuva goste. Desetak minuta do kraja utakmice.
Utakmica završena
Pobjeda gostiju
a drugoligaškom "zapadu", u Šamcu, u toku je 15.minut utakmice, Borac i Sloboda igraju bez golova. Tim iz Mrkonjić Grada imao je sjajnu priliku u 14.minutu, ali je udarac Radeta Radanovića zaustavila stativa.
0 0 pre 4 godine

Nikad lošiji Šamčani

19.10.2019 Slađan Jeremić

ŠAMAC – Tim iz Mrkonjić Grada doputovao je u Posavinu sa 12 igrača, ali to nije bila prepreka da nadigraju Šamčane i zasluženo su slavili. U 43.minutu Igor Mirković izveo je „slobodnjak“ sa blizu 30 metara i postigao prelep gol. Onda je u 74.minutu ubačena lopta u prostor, sve je dobro pratio Rade Radanović i postavio konačan rezultat utakmice. Borac je imao priliku preko Miloša Ilića, ali je njegov udarac glavom zaustavila prečka.

Ruku na srce, domaćin nije ispoljio kvalitet prosečnog drugoligaša.

Druga liga RS, grupa „Zapad“:

Borac – Sloboda (MG)  0:2  (0:1)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 100. Sudija: Nemanja Aleksić(Banja Luka) 7 .Strelci: Mirković u 43., Radanović u 74.minutu. Žuti kartoni: Galešić, Milićević (Borac), Miladinović, Mitrić(Sloboda).

BORAC: Đurić , Džafić , Pivašević (od 75.min.Zurapović ), Čaušević , Vujanić , Galešić , Milićević , Maksimović , Ćosović (od 77.min.Pavlović ), Božić , Ilić (od 83.min.Radić ).

SLOBODA MG: Kačavenda , Malinović , Miladinović , Nenad , Đukarić , Anđelić (od 75.min.Jovanović ), Mitrić , Vidović , Radanović  , Mirković , Babić .

Igrač utakmice: Igor Mirković (Sloboda) .

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Zapad Borac (Š) Sloboda (MG)